התלבטות אם לעבור לנייד או לא, פרטים בפנים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות אם לעבור לנייד או לא, פרטים בפנים

gimimix

Recommended Posts

אז ככה אני יוצר מוזיקה אלקטרונית די עמוק בעסק כבר שנתיים...

יש לי מחשב בן 4 שנים שזמנו עלה 8000 שקל לא היו שום בעיות ברוך ה' אבל הוא כבר זוחל ולפעמים עולה בהרבה עצבים..

המפרט שלו ממה שאני זוכר זה

מעבד: 3800 DUAL ATHELON

2GB

כרטיס מסך לא נראה לי שמשנה אבל 7900GT EVGA

דיסק קשיח פנימי 160 GB של WD

ודיסק חיצוני 160 GB של WD

כרטיס קול פנימי שעובד על CPU משלו

מארז, מאווררים וספק (400 וואט לדעתי) - Thermaltake

העניין הוא כזה.. יהיה לי מסובך להחליף מחשב בגלל שכל הפלאגים והתוכנות שהותקנו בכל השנתיים האלה ככה ש

מצד אחד - אני יכול למחוק את כל שאר הדברים של המחשב ושיהיה רק המוזיקה נטו ולקנות לפטופ במחיר של 2700 שקל +- שיהיה לצרכים האחרים מוזיקה (שמיעה בלבד) וכאלה דברים

האופציה השנייה- לשדרג את המחשב הקיים ב2700 שקל (אפשרי לעשות את זה למחשב כזה ישן?) כי מבחנת אישיות אני חושב שאני ייצור פחות מוזיקה אם המחשב של היצירה יהיה מחשב אחר מהמחשב שאני נמצא עליו ביוםיום והשקעתי עשרות אלפי שקלים בציוד אולפני ככה שחבל

ליצירת מוזיקה בלבד המחשב סוחב אבל שילוב של שמיעת רגילה מסנג'ר אייסיקיו וכו' עם היצירה כאילו מכבידה עליו ככה שמבחנת טכנית הנייד זה הפתרון הטוב יותר אבל מבחנה מעשית למען המשך יצירת המוזיקה עדיך לי להשאר באותו מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אתה תמיד יכול לחבר את הכונן שלך למחשב חדש ולהעביר דברים שחשובים לך..

אין טעם להוציא כסף בשביל לשדרג אותו, מה גם שכל שדרוג שתעשה גם ככה יגרור התקנה מחודשת של מערכת ההפעלה - ואז תגיע למצב שאתה נמצא בו כיום.

אל תקנה לפטופ אם אין לך צורך אמיתי בנייד שכן במחיר שציינת תוכל להביא מחשב נייח הרבה הרבה יותר חזק. לשם ההשוואה לדעתי ב2700 שקל אפשר למצוא נייח שווה ערך למחשבים של 10K בניידים.

בקיצור, תחשוב מה אתה צריך,

ולדעתי כדאי להתנתק מהתלות בתוכנה, אתה צריך באופן קבוע לגבות, וגם לעשות פרמוט מידי פעם יכול לעשות פלאים לביצועי המחשב..

במצב שלך עכשיו, בלי גיבויים ובלי כלום, אתה ברמת סיכון גבוהה.. ביננו אחרי תקופה כזאת יש סיכוי גדול מאוד שהכונן שלך ישבוק חיים יום אחד או 1000 דברים אחרים שיכולים לקרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז ככה..

למה אני צריך נייד? עניין של מקום אני מעדיף שלא יהיו לי שתי מחשבים נייחים בחדר

ולא הבנתי למה שידרוג לא כדאי... אני יכול להשאיר את המארז של המחשב הזה נגיד ועוד כל מיני דברים שדווקא כן אפשר להשאיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...