ישראל ביתנו והעבודה נגד כסף לאברכים: 'אפלי&#14 - עמוד 35 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל ביתנו והעבודה נגד כסף לאברכים: 'אפלי&#14

klayton

Recommended Posts

תראה ויק, אני מסכים איתך שהמצב דורש שינוי דרסטי, אבל השינוי צריך לבוא מתוך הדמוקרטיה (אין לי כוונה להחליף עריצות דת פוטנציאלית בעריצות פשיסטית).

אני מסכים איתך שצריך לצאת לרחוב, להפגין, למחות, לכתוב בפורומים, לדבר עם מכרים ולהפעיל לחץ פוליטי על ח"כים שיבינו שיש אלקטורט גדול בייצוג הציביון הדמוקרטי וחילוני של מדינת (ולהפסיק להתבטל בפני כל סחטן סוג ז' באופן כללי- לצורך העניין גם נפוטיזם זאת תופעה דוחה),

אבל בשום פנים ואופן לא לפנות לאלימות.

זה קו אדום- אתה יודע איך אתה נכנס אבל אתה לא יודע איך אתה יוצא או איך המדינה תצא. (משהו אחד אני מבטיח לך, טוב זה לא יהיה).

נ.ב- מסכים לחלוטין שאם לא נפעיל את כל הכוח הלגיטימי שעומד ברשותנו עכשיו המצב יהיה רע ומר וקרוב יותר ממה שאנחנו מעדיפים לספר לעצמנו.

מי יודע, אולי אפילו איחרנו את הרכבת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 522
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עם יד על הלב, NEEV, אתה יכול לדמיין לעצמך את השינוי הזה קורה בדרך דמוקרטית במדינה שלנו?

ואפילו אם כן, אתה יכול לדמיין לעצמך את הצעד הזה קורה מבלי שהחרדים יגיבו בהתפרעויות אלימות שממילא יהיה צורך לדכא בכוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ללא ספק הולך להיות מאוד קשה ולא וודאי, חייבים לפקוח את עיניהם של כמה שיותר אנשים, אין לי גם ספק שהחרדים יתפרעו, בשביל זה יש את הזרוע המבצעת, היא חייבת לקבל הוראות מכנסת וממשלה נחושות שבתורן מקבלות גיבוי מפלח גדול ככל האפשר של האוכלוסיה.

לדידי אדם שנוקט באלימות צריך להרחיק מהחברה ולא משנה כמה צודק הוא חושב שהוא, במה זה שונה מאלימות חרדית כלפי נשים לא "חסודות מספיק"?

אתה באמת חושב שהמטרה מקדשת את האמצעים?

לפגוע בחפים מפשע?

מצטער, את זה אני פשוט לא מסוגל ולא מוכן לקבל.

אגב, גם לי אין ספק שהחרדים יקימו פה תאוקרטיה אם לא נמנע בעדם, השאלה היא כמה רחוק אתה מוכן ללכת, לי יש גבול אדום ברור (וברור לי שבמצב הפוך זה לא היה ככה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

לא , כי אתה ליצן , אתה מתעסק במחשבות כשהזמן הוא לפעולה , מתפלסף בזמן שפועלים נגד דרך החיים שלך ,

מספרים על החמור שהלך במדבר שבוע שלם בלי לאכול ובלי לשתות , הגיע לנווה מדבר ושם הוא מצא עשבים ירוקים ומעיין מים מפכה , הסתכל החמור על העשב מצד אחד והסתכל על המים מהצד השני וחשב לעצמו מה הוא יעשה קודם , יאכל כי הוא ממש מת מרעב והעשב נראה כזה ירוק ומתוק אבל מצד שני הוא מת מצמא והמים כאלו צלולים וטעימים , חשב , יאכל ? ישתה ? יאכל ? ישתה ? יאכל ? ישתה ? יאכל ? ישתה ? יאכל ? ישתה ? בסוף מת מרעב ומצמא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני...

אני מקווה שאתה מכיר את המושג "להגיד משהו אחד ולעשות משהו אחר"

בתקשורת כל ה"תותחים הכבדים" יוצאים נגד מפעל ההונאה הקטן שהחברה בירושליים עשו להם יחד עם הזיוף תעודת זהות (עזבו את הכסף, רק הזיוף של התעודות הוא משהו ברמה קשה)

בפועל במציאות, הסיפור אחר... איש לא יודה שזה מה שהולך שם אבל זה קורה

"הרבה רבנים בכירים ביותר פוסקים שמותר לגנוב מהמדינה", מגלה עסקן חרדי מוכר בירושלים, בן למשפחת רבנים מפורסמת, "זה ידוע".

אני יכול לצאת בפומבי כנגד הרבה דברים

מה שחשוב הוא מה שאני עושה בפועל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה אתה מכיר את הכלל ללכת לבדוק את ההלכה עצמה או מקור מפי הרבנים הגדולים .

http://www.israelhayom.co.il/site/newsletter_article.php?id=8971 [בסוף העמוד -הרב אלישיב. ]

http://www.kikarhashabat.co.il/הרב-עמאר-על-סערת-הכוללים.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאתה מכיר גם בעובדה הפשוטה שלא לכל דבר בעולם יש תיעוד

במיוחד לעסקאות אפלות שנעשות מאחורי הקלעים

לא חושב שמישהו יבוא ויקבל מרב כלשהו הודעה בזה שהוא הורה או ידע על פשע כזה או אחר

מצד שני זה מה שגם אומר פושע כששואלים אותו עם הוא אשם או לא... מכחישים, זה לא משהו מיוחד...

בכלי התקשורת החרדיים היו עסוקים אתמול דווקא במציאת המלשינים. באתר "בחדרי חרדים" נטען כי מדובר בסכסוך פנימי חרדי בין אנשי קהילת ה"מתמידים" לבין אלה המכונים "סיקריקים", על רקע העובדה שה"מתמידים" פרשו מהפלג הקיצוני והחלו לקחת כסף מקצבאות המדינה.

דוחפים אותם לכל חור לא? אמרתי כבר שמתמשים בהם בתור השעיר לעזזל הקבוע של הציבור החרדי

"זה לא אנחנו, זה הסיקריקים"

ושוב... רב X אומר משהו אחד, ימצא גם רק Y שיגיד את ההפך... רוני, לא חסר אנשים בעלי דעות שהם גם בעלי מעמד שמשפיעים על אנשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר נכון ,באותו מקרה מדובר ברוב משפחות של 'תולדות האהרון' .. כל המגזרים הללו שיצאו 'מהעדה' [ תזוכרת : מגזר 'העדה החרדית' שמונה רק 10 אחוז רק מהחרדים בירושלים ] הנם קיצוניים ומתוכם יש כתות -כמו 'קנאים' 'סיקריקים' שהם עושים מה שבא להם.. ללא הקשבה להלכה ללא הקשה לרבנים [זכור לי שכבר פירטתי על זה וכן גם דברים מבוססים -ראה בקצרה ויקי ].

וכן גם בלי קשר לזה - המקרה עצמו חמור ,ולא משנה מי עשה זאת -הוא צריך עונש.

משום מה אותם רבנים לא התכחשו.. ,כרגע זה 'חשד' ,ולכן נקטוע שאם הדבר נכון זה גנבה וחילול ה' -וכן הרב אלישיב אף בחומרה רבה יותר דין 'רודף'.

זה אתה אומר [ רב כזה אומר ככה ואחר אחרת ] -כי אתה מחפש למצוא רק פריצות. שום רב גדול בישראל - לא מאפשר גנבה שכזאת.

הצגתי את הרב אלישיב שהוא פוסק בין הגדולים ביותר ,וכן את הרב עמר הראשי של מדינת .

כמו כן ההלכה פוסלת את זה -ולכן זה מה שאותם רבנים אומרים כי הולכים ביושר עם ההלכה.

צריכים כבר לטפל בהם קשות בכל הקיצוניים, לא רק שהם מכפשים אוכלוסיה שלמה , אלא גם עושים נזקים פיזיים.

אם זה היה קורה סתם בכולל בבני-ברק לא היו מביאים כוחות מיוחדים כדי לעצור חשודים, רק בגלל שמדובר בקיצוניים -אז המשטרה מתארגנת בכוח רב יותר.

אממ תקרא קצת בלב הכתבות ולא בכותרות -כי שם מציינים רק 'חרדים' .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתמצת את ה"אמונה" שלי כרגע, רבנים הם בדיוק כמו פוליטיקאים ועורכי דין, כל מילה שיוצאת להם מהפה היא אמת, אמת ורק אמת...

:lol::screwy: נו באמת? לא נולד האידיוט שיאמין זה נכון?

כל אחד משקר... כולל רבנים לא משנה כמה גדולים או קטנים הם, הם לא תלית שכולה תכלת... אולי יש צדיק בסדום אבל את תצחיק אותי ותניח הנחות שכל סדום צדיקים... לא משנה איזה מגזר אתה או תת מגזר (לכוון את האש לשעירים לעזזל) אתה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של "טלי פרקש" הזאת זה שהיא מניחה שכל שאר החרדים,

כלומר לא עובדים, לא מתגייסים וחיים על חשבון המדינה זה בסדר.

בעוד שהבעיה של החילונים (או לפחות של רובם הגדול מאוד) היא קודם כל

עם החרדים שלא עובדים, לא מתגייסים וחיים על חשבון המדינה והיא פשוט

בעיה גדולה יותר עם כאלה שעושים מעשים כמו זיוף ת.ז. בשביל לקבל מימון מוגדל מהמדינה.

עריכה:

וחוץ מזה, כמה פעמים חרדים מתבטאים בסגנון של - "תראו את החילונים האלה, כולם שם שותים כל היום"?

הא רוני?

עריכה 2:

מתוך אמירותיו של עובדיה יוסף:

* "לא ישלח את ילדו לאיפה שיש מורים חילונים שלא יודעים הלכות. המורים החילונים הם לא מורים, הם חמורים." ~ בעקבות שביתת המורים בסוף שנת 2007

* "שילכו ללמוד תורה ויפסיקו לעסוק בדברים המטופשים שלהם. כל המוח שלהם ברגליים בעוד שהמוח שלנו בראש. מי ייתן וכולם יחזרו בתשובה." ~ על שחקני כדורגל, 17 באוגוסט 1999

* "עזבו את התורה והפכו אהבלים." ~ בהקשר החילוניים

מתוך - http://he.wikiquote.org/wiki/%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93%D7%99%D7%94_%D7%99%D7%95%D7%A1%D7%A3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...