ישראל ביתנו והעבודה נגד כסף לאברכים: 'אפלי&#14 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ישראל ביתנו והעבודה נגד כסף לאברכים: 'אפלי&#14

klayton

Recommended Posts

אנטישמיות ליהודים אין סיבה ,בכל מהלך ההיסטוריה היית סיבה שונה ואף באותו זמן במקום אחד נרדפו כגלל זה וזה ובמקום אחר מסיבה אחרת [ואף הפוכה ].

זה בדיוק מה שהולך כאן כלפי החרדים ... זה לא משנה מה שהם יעשו -תמיד אלה שנגד דת ירדפו אחריהם.... ופשוט השאר נגרר [ מי שלא בעל ביקורת ].....

....

חוץ מזה אפשר לתת ביקורת על התנהלות חרדית אבל יש אנשים שרק כלפי החרדים עושים זאת ורק אותם מחפשים ורק עליהם מדברים ולא רואים מה שקורה מסביב. -לשם כך הבאתי את הקטע של טומי.

..

אם כבר שואה האצבע המרכזית היית בעיקר לאותם אלה שהתערבבו בגויים - אפשר לראות זאת מהרבה כתבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 522
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שהגויים עשו ליהודים במהלך כל ההיסטוריה ,החילונים עושים לחרדים.

אבל מה יש לדאוג זה הכלל :הכל חוזר אוטומט מהעולם ליהודים.

מפה שלך למפלצת הספגטי המעופפת, אין לי בעיה לקחת את כל החרדים ולעשות להם טרנספר לאיראן, הם ימצאו שמה לעצמם אוזן קשבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מה שתגיד,חלאס לסלף את ההיסטוריה ,הדור הזה מדרדר מיום ליום. יהודי גרמניה היו חילונים גמורים ולמרות זאת גמרו בתנור.

בני האדם אוהבים למצוא שעיר לעזעזל לבעיות שלהם,היהודים צזה אחלה שעיר לעזעזל לערבים,למוסלמים,לנוצרים ובעצם לכול העולם כולו,ללא קשר לדתיים מבניהם.

אנחנו מדברים פה על פלח באוכלוסיה שהוא בטלן ואוכל חינם,מה הקשר לנאצים??

שכל אין????????????????????????????

די כבר,שתבוא מלחמת עולם שלישית כבר ותשמיד את דור המטומטים שצמח פה.

סה"כ ציטטתי את המורה שלי

יש לך טענות תבוא עליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפה שלך למפלצת הספגטי המעופפת, אין לי בעיה לקחת את כל החרדים ולעשות להם טרנספר לאיראן, הם ימצאו שמה לעצמם אוזן קשבת.

אתה מוזמן להצטרף ואף לקחת את החברים שלך עימך

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472427.150

כאן גרוע יותר מאיראן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה והציבור האהוב עליך מוזמנים לעשות לכולם טובה ולקנות כרטיס חד כיווני לשם.

לפחות הכסף ילך למטרה טובה.

ישראל בדרך להפוך לאיראן.

חייבים להגביל את הילודה של החרדים והמוסלמים ע"י ביטול מוחלט של קצבאות ילדים וכל שאר הקיצבאות שהם מקבלים עבור "לימוד תורה" וכו'.

אבל נראה לי שזה כבר מאוחר מדי, וגם לאף ראש ממשלה לא יהיה אומץ לעשות את זה. החילונים הופכים להיות מיעוט!

רבע מהתלמידים בכיתות א', בחינוך העברי, הם חרדים * 28% מכלל תלמידי כיתות א' הם ערבים *

http://www.nrg.co.il/app/index.php?do=blog&encr_id=f2b4c1b55be76d1e6d7b777256ea0370&id=1603

לפי דעתי אין מנוס מפתרון קיצוני וחוקי חירום.

את הטלוויזיה כבר צינזרו לפני כמה שנים, ש"ס ניסתה להפעיל צנזורה על האינטרנט אבל לא הצליחה - פעם שנייה היא אולי תצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך לחלוטין... את המצ'טה שלי כבר מסרתי להשחזה.

אני כמובן לא מתכוון לפתרון אלים.

יש הרבה פתרונות אחרים, כמו שלילת אזרחות למי שלא נשבע אמונים למדינה, הפסקת המימון של החינוך החרדי (מי שירצה ללמוד יהיה חייב ללכת לבית-ספר לא חרדי) וכו' ואפילו להפוך את הערים של החרדים והערבים ל"אוטונומיות". כמובן שצריך לבטל את בג"צ לפי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין את הצעדים של הממשלה הנוכחית...

מצד אחד, מליון ורבע מיסים חדשים והעלאות מיסים כדי להכניס כל שקל אפשרי לקופת המדינה

ומצד שני, בזבוז של מאות מליונים מקופת המדינה על גחמות כאלו ואחרות, ועכשיו זה.

למה לממשלות האחרונות יש נטיה לנקוט בצעדי התאבדות, בין אם בטחונית או כלכלית, בלי להתחשב בכלל אזרחי ישראל?

אני בעד לשים חומה באמצע העולם, בצד אחד נרכז את כל הפנאטים הדתיים (ולפני שמישהו יקפוץ לי פה, אני לא אומר שכל מי שדתי פנאט. אני מתכוון לקבוצה בתוך הדתיים בכלליות שנקראת פנאטים) כמו דוסים/מוסלמים קיצוניים/נוצרים אדוקים

ובצד השני כל השאר.

אני מתערב שבצד אחד תשרור המגיפה השחורה, ובצד השני תוך 10 שנים תצא לשוק מכונית החלל הראשונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ הצעדים של הממשלה הנוכחית (בעיקר של העומדים בראשה) ברורים למדי - האידיאולגיה המנחה אותם היא הישרדות בכל מחיר.

ברגע שנתניהו הבין שאין לו רוב בהצבעה הצפויה, ותחת איום פרישה של ש"ס ויהדות התורה, ההצבעה נדחתה והחלו בחיפוש פתרון יצירתי כגון - בואו נשלם הבטחת הכנסה גם לסטודנטים בעלי 3 ילדים שאינם עובדים (כמה כאלו כבר יש?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש יותר דרישות מזה:

1. שיהיה לך שלושה ילדים לפחות

2. שאתה לומד

3. שאם יש לך בן/בת זוג - אז גם להם אין הכנסה

4. שאין לך דירה בבעלותך

5. שאין לך בבעלותך

עכשיו תחשוב בעצמך - אפילו אם נוריד את זה לילד אחד, ולא שלושה, כמה חילונים כבר עונים על הקריטריונים האלה?

בניגוד לחרדים - החילונים הולכים לעבוד, ויהיה לך מעט מאוד זוגות עם ילד אחד (שלא נדבר על שלושה) שאינם עובדים, לפחות בניקיון/מלצרות/עבודה בזויה אחרת.

החרדים לעומת זאת - מצפים שמישהו אחר יממן אותם. ובכן, הנה הצעה - שישבו יפה בצד עד שאלוהים הנחמד שלהם יביא להם כסף.

אחרת בשביל מה הם מתפללים כל היום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, נפתרה הבעיה!

אין יותר קיצבאות לחדרים, מעכשיו אימרו "מילגה".

בעצם, כשחושבים על זה, על מה בדיוק הם מקבלים מילגה? על שירות צבאי? תרומה למדינה? לימודים אקדמאיים? מעניין על מה, זה מוזר... ???

מצד שני נתניהו אמר ש"נעודד אברכים לצאת לעבוד". happy0007.gif

טוב נו, אני מניח שזה בגלל שהוא עולה חדש במדינה, אחרי כמה חודשים כאן הוא יבין איזו בדיחה מצחיקה הוא אמר ובעוד כמה שנים כשהחרדים יקבלו עוד יותר כספים ועדיין לא יילכו לעבוד (או יבצעו חובה כלשהי כלפי המדינה) נשב כולנו על כוס בירה ונצחק על זה ביחד (אם החרדים ירשו לייבא בירות טובות מחו"ל כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך בחרדים,ולא ממש נגד הסטודנטים.ולהפך.

אחד החולשות הגדולות ביותר של בני האדם היא ההשאה.יש הרבה חולשות, אבל זוהי המוחשית ביותר.המציתה ביותר,עם גלונים של דלק,זה נפט בלתי מוגבל

השאלה היא מה רוצים,אתם או אנחנו, כבני אנוש

חורה לכם כל המסחרה,גם לי.רק אל תהפכו לאספסוף עם קילשונים ולפידים.ואל תפנו לצייד מכשפות

הצרפתים מלמדים את האנושות מהי דמוקרטיה בפעם השנייה בתולדות האדם המודרני.נכון,אפשר וגם רצוי לחלוק על הדרך.אתה לא ממש חייב להבעיר מכונית כדי להבהיר את עמדתך.הדבר הראשון שמפגין מחפש הוא על מי להנחית את אלתו.אפשר להגין בדרך אחרת חזקה יותר,אפקטיבית יותר.

אתם רוצים לחולל שינוי worldwide, אפשרי.כמה אם מחוייבים זה שאלה אחרת

לאלה שרוצים לברוח בכל פעם שהם נתקלים באתגר,בהצלחה,בסוף ייגמר לכם המקומוות לברוח אליהם.

The Revolution Start Now

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא תומך בחרדים,ולא ממש נגד הסטודנטים.ולהפך.

אחד החולשות הגדולות ביותר של בני האדם היא ההשאה.יש הרבה חולשות, אבל זוהי המוחשית ביותר.המציתה ביותר,עם גלונים של דלק,זה נפט בלתי מוגבל

השאלה היא מה רוצים,אתם או אנחנו, כבני אנוש

חורה לכם כל המסחרה,גם לי.רק אל תהפכו לאספסוף עם קילשונים ולפידים.ואל תפנו לצייד מכשפות

הצרפתים מלמדים את האנושות מהי דמוקרטיה בפעם השנייה בתולדות האדם המודרני.נכון,אפשר וגם רצוי לחלוק על הדרך.אתה לא ממש חייב להבעיר מכונית כדי להבהיר את עמדתך.הדבר הראשון שמפגין מחפש הוא על מי להנחית את אלתו.אפשר להגין בדרך אחרת חזקה יותר,אפקטיבית יותר.

אתם רוצים לחולל שינוי worldwide, אפשרי.כמה אם מחוייבים זה שאלה אחרת

לאלה שרוצים לברוח בכל פעם שהם נתקלים באתגר,בהצלחה,בסוף ייגמר לכם המקומוות לברוח אליהם.

The Revolution Start Now

וואו אתה חתיכת זיין שכל.. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...