אפילו להעתיק את ה Wallpapers לתיקייה שלהם אי אפשר? - עמוד 2 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפילו להעתיק את ה Wallpapers לתיקייה שלהם אי אפשר?

benyben

Recommended Posts

מה לעשות אף אחד לא ישב ויכתב שעה מה זה סודו ומה זה טרמינל, זה כמו שיכתבו לך מה זה "התחל" או איך מגיעים אל הcmd...

ובקשר לדריוור של האינבידיה, בלינוקס לא מתקינים דברים ככה, זה טעות וזה יעשה לך בעיות שהמערכת תקבל עדכון קרנל או עדכון לדריוור.

מתקינים רק דרך המנהל חבילות, ואם רוצים משהו שלא שמה אז מחפשים (במקרה של אובונטו) PPA מתאים. רק במקרים מיוחדים מאוד מתקינים קובצי RUN כאלה.[br]פורסם בתאריך: 23.10.2010 בשעה 19:04:18

וurib תסלך לי אבל אתה מדבר כמו טרול,

קודם כל אולי לא כל יום אתה מקבל ווירוס אבל תסכים איתי שהסכנה מוחשית מאוד ובטח יש לך אנטי ווירוס בשביל זה ושאתה נזהר שאתה עושה פעולות שונות. בלינוקס אני נכנס לאתרים עם ווירוסים שהמסנג'ר של חברים שלוח לי כדי לראות איך בנו את זה.... :smile1:

דבר שני, יש הבדל ענק בין בעיה בסיסית בתכנון של המערכת כמו החוסר בהרשאות מסודרות בווינדוס, בעיה שלא השתנתה מדוס ועד 7, לבין באג שפשוט גילו ויתקנו בהקדם, כמו מה שאתה קישרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מערכת הפעלה חסינה לתוכנה זדוניות! , WIN, OS X...

הרשאות אפשר לנהל גם בחלונות לא פחות טוב מאשר , אבל זאת לא הבעיה.

אם אני לא מסכים לדעה שלינוקס יותר חסינה לפריצה, אזי אני "טרול"...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יגיעו אחרי כמה חודשים של שימוש זהיר. אתה חושב שאני לא מתקין ווינדוסים אף פעם? למה תמיד מפרמטים מחשבי ווינדוס? בלינוקס אם אתה מפרמט זה רק בשביל להתקין גרסה חדשה. בווינדוס כל ילד יודע שמפרמטים שהמחשב נהיה איטי מרוב טרוייאנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מערכת הפעלה חסינה לתוכנה זדוניות! , WIN, OS X...

הרשאות אפשר לנהל גם בחלונות לא פחות טוב מאשר , אבל זאת לא הבעיה.

אם אני לא מסכים לדעה שלינוקס יותר חסינה לפריצה, אזי אני "טרול"...?

פרצות פוטציאליות יש בכל מערכת.

השאלות הן:

1. כמה קשה או קל לעבור מפרצה פוטנציאלית או פריצה בפועל?

2. כמה מהר הפירצה הפוטנציאלית מתוקנת?

3. אחרי שנוצרה פרצה במחשב אחד האם יש התפשטות למחשבים אחרים?

4. האם ההתפשטות היא בגדר מגפה או מקרה בודד?

בחלונות, אנחנו יודעים מנסיון העבר שכל הפרצות התגלו בדיעבד - כלומר היה קל להפוך פרצה פוטנציאלית לוירוס בפועל

הרבה מהפרצות התפשטו כמו מגפה ונגעו לרשתות שלמות ובין .

בלינוקס הדיווחים הן על פרצות פוטנציאלית ותוך יום או פחות כבר יש תיקון לבעיה. מגפות ודאי שאין.

(יכול להיות שחלונות 7 טובה יותר מXP בעניין הזה. אני מתייחס בעיקר לניסיון עם XP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה ברור שלינוקס בסה"כ חיה על זמן שאול מכל החסינות הזאת, רק בגלל שרוב המשתמשים הם כאלה שגם אם הם היו בווינדוס לא היו נתקלים בוירוסים ופרצות, הכל תלוי איך המשתמש משתמש במערכת.

מתי שלינוקס תהיה יותר ידידותית למשתמש המצוי, אז יצרני הוירוסים וכל השאר ייצרו ג"כ בשביל המערכת הידידותית הזאת.

הרבה משתמשים = ידידותי = פחות מאובטח = וירוסים ופרצות.

ולדעתי המערכת הכי קלה למשתמש פעם ראשונה בלינוקס זה Mint, היא מגיעה עם הרבה מהתוספות שתצטרך להתקין תחת , כבר מותקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא ממש נכון,

בעוד שבווינדוס למשתמש רגיל יש הרשאות לעשות הכל, וכל פרצה קטנה או חוסר צומת לב שלו וכותב ווירוס כבר פורץ את המערכת..

בלינוקס כדי לפרוץ אתה חייב לגלות פרצה באחת התוכנות שרצות בתור משתמש עם הרשאות כל הזמן, למשל הXorg (אחראי על הגרפיקה), אתה לא יכול סתם דרך הפיירפוקס לפרוץ את כל המערכת כמו בווינדוס.

ופה דיברתי רק על ווירוסים חכמים יותר שבאים דרך פרצות . מה עם אלו שבאים דרך המשתמש עצמו, שמתקין תוכנה נגועה בלי לדעת? בווינדוס אתה כל הזמן מביא תוכנות מהאינטרנט בלי פיקוח, בלינוקס אתה מתקין כמעט הכל מהמאגרים שזה משהו כמו חנות הפליקציות של רק עם כל התוכנות האפשריות.. הסיכוי שתתקין משהו לא משם ועוד שיהיה בו ווירוס הוא נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...