מומחה לאמנויות לחימה הוכה, התוקף מאושפז - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לאמנויות לחימה הוכה, התוקף מאושפז

RGod

Recommended Posts

לא, ממש לא בלבלתי את זה, ואני לא מתכוון לציטוט מ "אומנות המלחמה".

ואיך זה בדיוק משתקף במציאות היומיומית?

::)

עם יכולת ריצה טובה. כבר פעמיים תקפו אותי עם סכין. פעם אחת הצלחתי לברוח, בפעם השניה נאלצתי להגיב. נחש מה המצב המועדף היה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, ממש לא בלבלתי את זה, ואני לא מתכוון לציטוט מ "אומנות המלחמה".עם יכולת ריצה טובה. כבר פעמיים תקפו אותי עם סכין. פעם אחת הצלחתי לברוח, בפעם השניה נאלצתי להגיב. נחש מה המצב המועדף היה.

שלא היה לו סכין והוא לא היה מתקיף אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- אם אתה חושב שלזה אומנות לחימה נועדה, או שהמורים שלך כשלו, או שפשוט לא הקשבת להם.

אומנויות לחימה, ברובן, נועדו לפתח אצל הבנאדם משמעת עצמית חזקה, לשפר את היכולות, ולרדוף אחרי הרמה הבאה (כלומר, לעודד התמדה)

השימוש ברחוב באומנות לחימה כזו או אחרת נועד רק למצב של איום ממשי, לא לשימוש טריוויאלי.

לוחם אמיתי וטוב לא "יודע לצאת ממצבים כאלו", הוא יודע פשוט לא להיכנס אליהם. וגם אם קורה שהוא נכנס- הדבר הראשון שהוא יעשה זה לברוח, כי כל מורה טוב מלמד את התלמידים שלו- הקרב הכי טוב הוא אחד שלא מתקיים.

אתה מבין שאמרת בדיוק את מה שאמרתי או שלא הסברתי את עצמי היטב?

וכנראה שאתה לא תלמיד כל כך טוב אם אתה מגיע למצב שבו מרימים עלייך סכין,או שאתה ממש חייב לבחור יותר טוב את מקומות הבילוי שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, בקשר למה שאמרת, כנראה שפשוט לא הסברת את עצמך בצורה ברורה מספיק.

דבר שני, המצבים שבהם הרימו עלי סכין היו אלו-

1- במגדל העמק בזמן שהלכתי לקנות פלאפל והכנסתי עודף לארנק

2- בנצרת אחרי שהוצאתי כסף מהכספומט

ממש לא קשור למקומות בילוי, ובשני המקרים לא אמרתי מילה ולא הסתכלתי בכלל על האדם שבסוף נעשה התוקף. יכול להיות שאני נראה כמו מטרה קלה, לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את המדינה לא מעניין יותר מידי שיקול הדעת שלך אלה החוק ואחרי שתהיי שבוע במעצר אתה דבר אחרת .

את הפושע לא מעניין לא החוק ולא החיים שלך.

אחרי שאנשים ירצחו כי פחדו לעשות את מה שצריך אתה תדבר אחרת.

היי, נחש מה... זה כבר קרה המון פעמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפושע לא מעניין לא החוק ולא החיים שלך.

אחרי שאנשים ירצחו כי פחדו לעשות את מה שצריך אתה תדבר אחרת.

היי, נחש מה... זה כבר קרה המון פעמים.

תראה כאשר אתה מרגיש בסכנת חיים תוקף אך עדין צריך לדעת מתי להיות חכם ולא צודק כי מערכת המשפט בישראל מחורבנת!!! היא המקור לבעיית האלימות בארץ.

באמת שאני מבין אותך אבל בישראל היגיון מעוות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על כל הדיון והינה מספר הארות :

מטרת החוק לאזן בין הרצון ושלמות הגוף הן של המותקף והן של התוקף וכמו כן לאזן בין הרצון של מפכ"ל המשטרה לקבל משכורת בחינם ולבין השופט האימפוטנט לבין המחוקק הנוכל וכולם ביחד על הזה של פאפו שהולך לשים את הקול שלו בקלפי של המדינה הדמו קריטית .

ארטי , אהבתי

שלישית , כמה כבר מומחיות יכולה להיות לבחור בן 20 ??

רביעית , אם הבחור הוא "מומחה" לאומנות הלחימה אז זה די פשוט לעקוב אחר הצעדים שהוא ביצע כדי לנטרל את התוקף ימח שמו .

חמישית , מהידע שלי באיגרוף תאילדי אין סידרה/סריה/קאטה של תנועות שאתה עושה כדי להגיע לניטרול כמו נניח בקרטה ( קאטה ) תרגיל ( ג'ודו ) וכו' , אומנם באיגרוף תאילנדי ממש כמו באיגרוף למעט האפשרות הנוספת להשתמש ברגליים אין תרגילים והמכות כולן בנויות על קומבינציות ( סריה ) שהלוחם בזמן הקרב מרכיב בהתאם לתגובות היריב .

להבנתי הבחור ביצע עליו קומבינציה שעל חלקה הוא היה יכול לוותר , זו לפחות דעת המשטרה כניראה .

ואחרון חביב , מגיע לחרא להיות בבית חולים ואחרכך אני מקווה בבית הסוהר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...