מומחה לאמנויות לחימה הוכה, התוקף מאושפז - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מומחה לאמנויות לחימה הוכה, התוקף מאושפז

RGod

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור לי למה אם

"מהחקירה עולה כי מדובר במקרה מובהק של הגנה עצמית ואף נמצאו סימני חבלה על גופו של הצעיר שנאלץ להגיב".

אז

בוקר הוחלט להמשיך ולחקור אותו על מנת לקבוע אם לא הפעיל כוח רב מדי. "במקרה של אדם שמתמחה באומנויות לחימה, יש מקום לבדוק גם כאשר מדובר בהגנה עצמית אם התגובה שלו הייתה המידתית"

WTF?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדין דפוק, אני לא מבין מה הקטע של המדינה הזות, היא מנסה לגרום לנו לאבד כל זכות להגנה עצמית, אבל לא נותנת את השירות שהיא אמורה לעשות בתמורה(יענו הם לא נותנים לנו אקדחים, אז במינימום תנו לנו להגן על עצמינו עם הידיים), וגם השטות הזות של ה"כוח סביר" ,מה לעזאזל זה כוח סביר, תוקף שתוקף אותך אמור להבין שעל זה שהוא את העבירה הזו הוא עלול להיפגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עדין דפוק, אני לא מבין מה הקטע של המדינה הזות, היא מנסה לגרום לנו לאבד כל זכות להגנה עצמית, אבל לא נותנת את השירות שהיא אמורה לעשות בתמורה(יענו הם לא נותנים לנו אקדחים, אז במינימום תנו לנו להגן על עצמינו עם הידיים), וגם השטות הזות של ה"כוח סביר" ,מה לעזאזל זה כוח סביר, תוקף שתוקף אותך אמור להבין שעל זה שהוא את העבירה הזו הוא עלול להיפגע.

כי יש הבדל בין לנטרל בן אדם, דוג' להוריד אותו לריצפה ואז הוא כבר יותר לא יציק לך לבין להוריד אותו לריצפה ואז להמשיך לבעוט בו...

ברגע שבן אדם מנוטרל ואתה לא נמצא בסביבה עוינת אין טעם להמשיך לתקוף אותו...

ואל תערבב בין כל מיני דברים, יש חוקים שיש בהם היגיון, כי אני לא רואה שום היגיון בלהמשיך להרביץ לבן אדם מנוטרל..אבל לך תדע אולי אני זה שלא בסדר :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי יש הבדל בין לנטרל בן אדם, דוג' להוריד אותו לריצפה ואז הוא כבר יותר לא יציק לך לבין להוריד אותו לריצפה ואז להמשיך לבעוט בו...

ברגע שבן אדם מנוטרל ואתה לא נמצא בסביבה עוינת אין טעם להמשיך לתקוף אותו...

ואל תערבב בין כל מיני דברים, יש חוקים שיש בהם היגיון, כי אני לא רואה שום היגיון בלהמשיך להרביץ לבן אדם מנוטרל..אבל לך תדע אולי אני זה שלא בסדר :screwy:

אתה זה שלא בסדר.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ מה שהוא אמר.

בן אדם שמגיע עם כוונה לתקוף/לאיים/לשדוד בן אדם אחר, צריך לדעת שהוא יהיה נתון לחסדיו של זה שצריך להגן על עצמו.

הוא יכול לאיים עלי עם אקדח, אני ישכיב אותו על הריצפה ללא האקדח, ואז הוא יוציא סכין וידקור אותי, מה עשיתי בזה?

אם כדי לנטרל אותו אני צריך לשבור לו את שני הרגליים והידיים, זה מה שצריך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מידתי זה להרביץ לו עד שידמם או לשבור לו כמה עצמות.

הבן אדם שודד מסוכן, הוא היה מוכן לעשות את זה לאחרים, ואולי אפילו להרוג תוך כדי בכוונה או לא בכוונה מתוך רשעות וחוסר איכפתיות.

אם יותר מקרים כאלו יפורסמו אולי אנשים יחשבו פעמיים לפני שהם תוקפים ברחוב עוברים ושבים.

מערכת הענישה לא עושה את עבודתה כמו שצריך.

כל הזמן אנשים מתחמקים או יוצאים עם עונשים קלים ומגוחכים.

לאדם מותקף יש זכות לא רק להגן על עצמו אלה גם להעניש את המתקיף "במידתיות", בשבילו ובשביל כל החברה כולה.

על פי החוק היבש ואנשי משפט חלם, המותקף היה צריך לדחוף בחזרה את המתקיף ולהבהיר לו שהוא יותר חזק ושטוב יעשה אם יתקיף מישהו אחר.

על פי הצדק הראוי המותקף צריך לדאוג שאותו מתקיף לא יברח בשביל לתקוף אנשים אחרים שלא יכולים להגן על עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המילה "מנוטרל" היא מאוד בעייתית. ואם התוקף לא מסוגל לקום על רגליו, אבל עשוי לשלוף סכין ולדקור אותך ברגל?

לפי מה שאני מכיר מנוטרל זה בן אדם לא מהווה איום, אל תחפש קטנות כי כל עוד התוקף לא נלחם על חייו אין לו כל סיבה לשלוף סכין אחרי ששברת לו את 2 הרגלים(הוא בטח יתעסק בלצרוח מכאבים)...תיהיו מציאותים זה לא איזה סרט/מצב 1 על 1 עם מחבל בקסבה של שכם.

Art Tatum, מידתי זה להכניס לו מכה או 2 להרחיק אותו ממך ואז לרוב אותו צעצוע יברח, שודד מסוכן זה נחמד לעיתון אבל לרוב לפחות מניסיון שלי מי שעושה את זה הוא סתם עוד סמרטות ריצפה עם ביצים שאחרי מכה אחת שתוריד לו הוא יעזוב אותך בשקט.

באמת שאין לי מושג איפה אתם חיים :bash: שלא תבינו אותי לא נכון, במקרה כזה רוב הסיכוים שגם אני אתקיף בחזרה אבל לא אגרום לאותו תוקף זעזוע מוח וחוסר הכרה, פשוט אנסה להבריח אותו ומה שלרוב קורה שהם מבינים שהם מתעסקים עם הבן אדם הלא נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum, מידתי זה להכניס לו מכה או 2 להרחיק אותו ממך ואז לרוב אותו צעצוע יברח, שודד מסוכן זה נחמד לעיתון אבל לרוב לפחות מניסיון שלי מי שעושה את זה הוא סתם עוד סמרטות ריצפה עם ביצים שאחרי מכה אחת שתוריד לו הוא יעזוב אותך בשקט.

באמת שאין לי מושג איפה אתם חיים :bash:

אנחנו חיים במדינה שאותו עבריין תוקפן שיכור ישדוד 20 דקות אחר כך אישה זקנה וישאיר אותה עם 10 שברים ושנים של התאוששות חלקית שתקצר את חייה ב5-10 שנים.

אסור לתת לעבריין כזה הזדמנות להמשיך לתקיפה הבאה.

זה כמו לשחרר רוצח מסוכן עם כוונות זדוניות מוצהרות מהכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שאמרת מהווה הימור. בדרגות סבירות שונות, אבל עדיין הימור. אם אתה היית המותקף, היית מוכן להמר כנגד חייך על כך שהתוקף יבהל ויברח ולא ישלוף סכין מתוך נקמנות?

שוב פעם, אתה חושב שהוא עוד ימשיך להתקיף אותך? שבור לו את 2 הרגלים וסיים עניין אבל לגרום למישהו זעזוע מוח וחוסר הכרה זה קצת מוגזם...

ומניסיון שלי רוב הפעמים אחרי כמה מכות הם פשוט בורחים, כי בנינו הם לא בדיוק שודד מסוכן אלה יותר בכיוון של סמרטות ריצפה...

אנחנו חיים במדינה שאותו עבריין תוקפן שיכור ישדוד 20 דקות אחר כך אישה זקנה וישאיר אותה עם 10 שברים ושנים של התאוששות חלקית שתקצר את חייה ב5-10 שנים.

אסור לתת לעבריין כזה הזדמנות להמשיך לתקיפה הבאה.

זה כמו לשחרר רוצח מסוכן עם כוונות זדוניות מוצהרות מהכלא.

פה אני מסכים איתך ואתה צודק ב100%, אבל מה לעשות שאתה לא יכול לקחת את החוק לידיים, מה שכן הפתרון שרשמתי למעלה נותן מענה חלקי למצב זה אבל בעיקרון מבחינה חוקית הדבר שאתה אמור לעשות כאזרח שומר חוק זה להתקשר למשטרה. (מה שלצערי לא יעזור כל כך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה אני מסכים איתך ואתה צודק ב100%, אבל מה לעשות שאתה לא יכול לקחת את החוק לידיים, מה שכן הפתרון שרשמתי למעלה נותן מענה חלקי למצב זה אבל בעיקרון מבחינה חוקית הדבר שאתה אמור לעשות כאזרח שומר חוק זה להתקשר למשטרה. (מה שלצערי לא יעזור כל כך...)

כשהפשע מגיע אליך זאת חובתך האישית המשפחתית והחברתית לקחת את החוק לידיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו היה בא אליי באמצע הרחוב, מנסה לשדוד ממני את הטלפון ומתחיל להתקיף אותי אחרי שהייתי מסרב (כפי שקרה במקרה המדובר), אותו תוקף לא היה עוזב את המקום כשהוא בין החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...