ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני אומר את זה בשיא הכנות , זה לא יקרה...

מכבי קבוצה חדשה , צעירה וחסרה עוד שחקן אחד או שניים בעמדות מפתח (במיוחד עוד סנטר סטיייל פישר).

אם הם יגיעו לפיינל פור זה יהיה בחזקת נס...

יאמר לזכותו של דיוויד בלאט שהוא בנה בסיס טוב לקבוצה חזקה שיכולה בפוטנציאל לרוץ חזק בשנים הקרובות - מעבר לזה , חובת ההוכחה היא על השחקנים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בני השרון ניצחה את חולון במשחק צמוד

כבר ניצחון שלישי רצוף מתחילת העונה

אני חושב שהם עוד צריכים ליתבשל קצת להיות קבוצה באמת טובה

אבל לפחות זמן היתבשלות לא עלה להם בנקודות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק לא היה צמוד , שלושה רבעים בני השרון הובילו בבטחה ואז הגיע הרבע הרביעי והנוראי מבחינת בני השרון...

אם זה לא זריקות העונשין של גרונפלד 10 שניות לסוף , בני השרון היו מפסידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום המשחק המעניין של מכבי נגד הפועל ירושלים.

מישהו מוכן להמר?

האם קטש יצליח להפריע לסופו להיכנס לסל כמו במשחק במלחה, ויגרום לו למסור החוצה, או שהקהל של מכבי יחמם את הבחור הגדול והוא יטרוף כל מיני קלנסים למיניהם לארוחת בוקר?

בכל מקרה, הסיכום שלי על מכבי עד עכשיו: בלאט יצר קבוצה שיותר כיף לראות מזו של השנה שעברה, אבל היא פחות חזקה והגעה להצלבה ביורוליג לא נראית ריאלית, אלא אם כן יביאו עוד סנטר הגנתי שיוכל להילחם בכל המפלצות הגדולות באירופה. בליגה, לעומת זאת, ההגעה של אליהו וסופו נותנת תוספת כוח משמעותית.

אני מסכים עם קרירין על דבר אחד לגבי סופו:

אני גם לא היתי מהמר על אחד כמו סופו -יש לו שלט (אני הולך ליפצע העונה ) על החולצה

וקבוצות יכולות לשחק נגדו אזורית

גם על מרכוס פייזר היה שלט כזה, וכולנו זוכרים איך זה נגמר.

לגבי בלאט עצמו - מאמן שמכין קבוצות היטב, אבל אם שיטת המשחק שלו לא עובדת, הוא נכנס להלם, מאחר בחילופים ואללה יוסתור.

אם תשאלו אותי, עדיף היה להשאיר את הסגל משנה שעברה + אליהו וסופו. אם כבר החליטו על מהפך, איך לעאזאזל נתנו ללאזמה (ואולי גם וויזנייבסקי) ללכת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בענין ירושלים נגד מכבי תל אביב -אני מעריך שמכבי ינצחו די בקלילות

אני לא חושב שירושלים עדין הבשילה מספיק -ותל אביב ניראת הרבה יותר מוכנה ויש לה סגל עמוק יותר

אבל בסיבוב הבא לירושלים יהיה סיכוי יותר נורמלי

למעשה כל קבוצות הליגה בתהליך של הבשלה

זה יקח זמן

לשימחתי בני השרון התחילה את התהליך מצוין

מבכינת קבוצות שניראות לי כמיתמודדות פוטנציאליות על האליפות זה מכבי תל אביב כפיבוריטית

וירושלים ובני השרון

אבל בליגה הזאת פציעה של שחקן מפתח והתמונה יכולה לישתנות בקלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תשאלו אותי, עדיף היה להשאיר את הסגל משנה שעברה + אליהו וסופו. אם כבר החליטו על מהפך, איך לעאזאזל נתנו ללאזמה (ואולי גם וויזנייבסקי) ללכת?

מזל שלא שאלו אותך... ;D

שנה שעברה הייתה קבוצה לא מאוזנת (אגו של שחקן אחד בשם אנדרסון) - אם כבר היה צריך להשאיר מישהו זה היה את פישר.

לאזמה להזכירך היה פצוע בסוף העונה פציעה לא קלה , וויז'נייבסקי לא סיפק את הסחורה (בגלל זה פרקינס קיבל את הקבוצה לידיים שלו).

כל סגנון המשחק של מכבי השנה שונה מזה של שנה שעברה , אי אפשר היה להשאיר את הסגל הקודם.

הגישה של פיני היא התקפה חזקה לפצות על חולשות בהגנה ואילו של בלאט היא התקפה שנובעת ממהלכים הגנתיים (לחץ על מובילי כדור וגרימת איבודים וכו'...)

אליהו כרגע לא נותן הרבה אבל הוא מבין השחקנים הבודדים בעמדה שלו שיכולים ליצור נקודות מהתקפה תקועה (בנוסף לתנועה המדהימה שלו ללא כדור).

אני בכלל לא מסתכל על "הקרב בצבע" מבחינת שחקנים , היום המשחק (לדעתי) יוכרע בגארדים בעיקר.

אם פארגו,פרקינס ושות' יגיעו חדים למשחק , יהיה קרב מעניין ביניהם לבין סולומון,נעימי ואוחיון.

עמדות הפורוורדים בשתי הקבוצות מגוונות מאוד ולכן אני לא משווה ביניהם - לירושלים שחקנים טובים אבל לא בהכרח יציבים/מחוברים למשחק הקבוצתי , כשניתן להגיד את זה גם על הפורוורדים של מכבי אם כי במכבי הם קצת יותר מחוברים מאלה של ירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחצית ראשונה ירושלים נגד תל אביב היה משחק שכונתי ביותר

אחד השחקנים של תל אביב היה קרוב לאבד קרירה

אבל למרות זאת מאוד כיף לצפות בזה

תחושה של מלחמה שהקהל משלב -וכרגע צמוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'אק איידסון,הוא שחטף(פעמיים דרך אגב).ירושלים נעלמה כליל מהדקה החמישית ברבע הרביעי.-וזה לא בגלל שמכבי הייתה מבריקה,כי היא לא הייתה.

סתם כדרך אגב,פניני קיבל את איש המשחק,והפרס שלו היה סכיני גילוח חינם לשנה שלמה,הוא לא באמת צריך את זה או יותר נכון זקוק,אז למה לא לתרום את הפרסים המיותרים האלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה אני לא מאשים את ירושלים

לירושלים כמו כל הקבוצות האחרות כרגע בליגה חוץ מתל אביב -יש גם בעיה בספסל וגם בעיה של חוסר המשכיות

דברים כאלו לוקחים זמן

למזלם של ירושלים המישחק רוב הסיכוים בלי חשיבות גדולה

ירושלים או תל אביב צריכות לפשל בענק שלמשחק בשלב הזה של העונה תיהיה חשיבות גדולה

גם ירושלים וגם תל אביב די בטוח יגיעו לפליאוף -ושם זה המני טיים

עד אז בטח יפתרו הרבה מהבעיות לדוגמה לא לתת לקלנסקי כדור מחצי מרחק

הבחור יודע רק ליקלוע מבפנים או להוציא עברות מביפנים

הוא גרוע מחצי מרחק

דרך אגב אחרי משחק מצוין באירופה סופו היה חושך במשחק הזה

בסופו של דבר בטח יתברר שהוא הימור מטומטם

הבחור צריך להוריד איזה 25 קילו כי במצבו היום הוא חור בהגנה ומול הגנות מסוימות גרוע בהתקפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב אחרי משחק מצוין באירופה סופו היה חושך במשחק הזה

בסופו של דבר בטח יתברר שהוא הימור מטומטם

הבחור צריך להוריד איזה 25 קילו כי במצבו היום הוא חור בהגנה ומול הגנות מסוימות גרוע בהתקפה

סופו היה חושך' date=' אבל כשהוא שיחק כל ירושלים קפצה עליו והשאירה את הקלעים פנויים למטווח. איך שזה נראה, קבוצות יצטרכו להחליט - לתת לסופו לטחון אותן, או לשמור עליו בדאבל או טריפל טים ולהמר על היום של שאר השחקנים. ז'לגיריס ניסתה את האופציה הראשונה וקיבלה בראש, ירושלים ניסתה את השנייה וקיבלה בראש.

דרך אגב, ה-20 הפרש שירושלים טעמה היה צריך להיות 40. רק השופטים מצד אחד, והעובדה שאין במכבי גארד שיכול לזרוק שלשות מצד שני הצילו אותה.

מזל שלא שאלו אותך... ;D

שנה שעברה הייתה קבוצה לא מאוזנת (אגו של שחקן אחד בשם אנדרסון) - אם כבר היה צריך להשאיר מישהו זה היה את פישר.

לאזמה להזכירך היה פצוע בסוף העונה פציעה לא קלה , וויז'נייבסקי לא סיפק את הסחורה (בגלל זה פרקינס קיבל את הקבוצה לידיים שלו).

כל סגנון המשחק של מכבי השנה שונה מזה של שנה שעברה , אי אפשר היה להשאיר את הסגל הקודם.

הגישה של פיני היא התקפה חזקה לפצות על חולשות בהגנה ואילו של בלאט היא התקפה שנובעת ממהלכים הגנתיים (לחץ על מובילי כדור וגרימת איבודים וכו'...)

כמה שאתה טועה...

באירופה, ואני לא מדבר על הליגה המעאפנה שלנו, לאזמה הוא כוח שיכול לעצור גבוהים, והיום אין שחקן כזה במכבי. את האליפות הפסדנו דווקא בגלל שהוא נפצע.

וויזינבסקי סיפק את הסחורה במאני טיים, הוא בעצם היחיד שהגיע למשחקים החשובים באמת. איפה הוא ואיפה פארגו.

מכבי השנה בנוייה משחקנים "נחמדים", אבל במשחק קשה, מול קבוצה אירופאית חזקה (כמו ויטוריה), צריך אנשים שלא רועדים מפחד כמו אידסון ושות', אלא תותחים שיודעים לנצח 1 על 1 משחקים, ולשמור כמו שצריך. ואת זה אין השנה.

פישר - חחחח, הבן אדם רך מדי, לא פיזי, מעדיף להסתובב מחוץ לצבע במקום ללכת מכות מתחת לסל.

ובקשר לאנדרסון - הבעיה בשחקן מסוג כזה, היא שאתה מביא אותו כדי שיציל אותך בשעות קשות, אבל בסוף אתה מפתח בו תלות וכל השחקנים רק עומדים ומביטים בו במקום לנסות ולעזור. הוא גם היה דביל גמור, וגם תפס יד נוראית לקראת סוף העונה שעברה. אבל - אין היום במכבי סווינגמן כמוהו שיכול לעשות סל מכלום, ובגלל זה העונה באירופה תיגמר בטופ 16 גג.

הלוואי ואני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...