ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

תראה אני אוהב את החוק הרוסי

בלי זה עדיף היה לי לצפות בNBA ולא בליגת הציקמוק שלנו

בלי החוק הרוסי כל הקבוצות היו בעיקר עם זרים וזה לא היה מעניין אותי

וזה חוץ מהעניין הכלכלי שהכסף יזרום רק החוצה

בלי החוק הרוסי אליהו פניני וכספי לא היו מתפתחים

ומה כבר יקרה עם ישבתו ?

מכבי בכל זאת תשחק בפינל פור גם בלי הישראלים

ועד הפליאוף יהיה מספיק זמן למצוא פיתרון

קופל יכול לחתום על הסכם עד לסוף העונה ושם ינהלו מסה ומתן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אחח... קרירין, אתה כזה תמים...

עם מי קופל יחתום ההסכם? עם עצמו??

אתה כנראה לא מעודכן אבל שבוע הבא נגמרת הליגה ומיד אחריה מתחיל הפלייאוף - איפה בדיוק יש זמן שהשביתה מתחילה ביום רביעי הזה?!?!?

וכל השחקנים במכבי ישחקו בפיינל פור בברצלונה , שביתה או לא שביתה.

אליהו לא התפתח בגלל החוק הרוסי , גם לא פניני וגם לא כספי (לכספי היה סעיף דקות בחוזה)

כשבורשטיין התחיל במכבי וקיבל הזדמנות להוכיח את עצמו ביורוליג , היה חוק רוסי? (רמז: לא.)

כשהלפרין קיבל את המפתחות למכבי זה היה בגלל חוק רוסי? (רמז: שוב לא.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח... קרירין, אתה כזה תמים...

עם מי קופל יחתום ההסכם? עם עצמו??

אתה כנראה לא מעודכן אבל שבוע הבא נגמרת הליגה ומיד אחריה מתחיל הפלייאוף - איפה בדיוק יש זמן שהשביתה מתחילה ביום רביעי הזה?!?!?

וכל השחקנים במכבי ישחקו בפיינל פור בברצלונה , שביתה או לא שביתה.

אליהו לא התפתח בגלל החוק הרוסי , גם לא פניני וגם לא כספי (לכספי היה סעיף דקות בחוזה)

כשבורשטיין התחיל במכבי וקיבל הזדמנות להוכיח את עצמו ביורוליג , היה חוק רוסי? (רמז: לא.)

כשהלפרין קיבל את המפתחות למכבי זה היה בגלל חוק רוסי? (רמז: שוב לא.)

לא מת על החוק הרוסי, אבל אין פתרון יותר טוב.

אליהו, פניני וכספי כן התפתחו בזכות החוק הרוסי. לפחות המאמנים מחוייבים לשחק איתם.

מה עדיף? 5 שחורים שלא הצליחו להתקבל ל-NBA? אז באמת יהיה אפשר לסגור את הליגה.

ובעניין אחר - פארגו רוצה 1.2 מיליון דולר לעונה. אחח, מכבי מכבי, שוב ניסו להתקמצן ואכלו אותה.

יכלו לסגור איתו לפני כמה חודשים על חצי ממה שהוא רוצה עכשיו.

נראה מה יהיה, הלוואי שהצדדים ייפגשו באמצע. כבר לפני כמה שבועות כתבתי פה על הראיה קצרת הטווח של ההנהלה.

אני חושב שגם אידסון יבוא עם דרישה כזאת, ואם פרקינס לא היה נפצע גם הוא היה ברשימה.

תכל'ס - פארגו שווה את מה שהוא רוצה - מיליון לעונה נשמע לי הגיוני.

אידסון - לא ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יכלו לסגור עם פארגו קודם , הוא בכלל לא רוצה אירופה , הוא רוצה NBA.

אליהו לא התפתח בגלל החוק הרוסי , אליהו שיחק בגליל עליון שהיא חממה לשחקנים ישראלים- עם חוק רוסי ובלי חוק רוסי, זה המנטליות של המועדון.

פניני נדד בין מועדונים ובלי קשר לחוק הרוסי , הוא קיבל דקות בכל קבוצה שהוא שיחק בה (עוד לפני החוק הרוסי)

ושוב, כספי לא התפתח בגלל החוק הרוסי , היה לו סעיף דקות בחוזה , זה יותר טוב מחוק רוסי.

אין פתרון יותר טוב מחוק רוסי? מעולה , שישבתו ואז בכלל לא יהיה חוק רוסי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובעניין אחר - פארגו רוצה 1.2 מיליון דולר לעונה. אחח, מכבי מכבי, שוב ניסו להתקמצן ואכלו אותה.

יכלו לסגור איתו לפני כמה חודשים על חצי ממה שהוא רוצה עכשיו.

די ברור למה -ומגיע לו

ואני לא חושב שמכבי יכלה לחזות שהוא יפרוץ פתאום

משחקן בינוני פיתאום כמה משחקים כמו שחקן NBA לגיטימי זה לא דבר רגיל בספורט

השאלה עם הוא יכול באמת לתת הרבה משחקים כאלו וזה סימן שאלה

אני חושב שעם מכבי תחתים אותו על חוזה כזה זה צריך להיות לכמה שנים ועם ביטוח מורחב שבמקרה ויפצע

הביטוח יממן גם את השכר שלו ולא רק את ההחלמה

בכל מקרה לבני השרון היה משחק חרא היום

גם בשבוע הקודם

ההפסד לא היה גדול בנקודות אבל זה ניראה שהרבה שחקנים הגיעו רק להחתים כרטיס

שזה מאוד מעצבן ומסריח

אני חושב שהרבה מזה זה כל עניין הפליאוף וה3 מחזורים

זה פשוט יותר מידי ויש יותר מידי משחקים לא חשובים

זה סתם עושה נזק -עדיף כבר ליגה קצרה יותר ופינל פור וזהו

ולא בולשיט

מצידי שישנו את גביע ווינר ללילגת ווינר עם חסר להם משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לשנה שעברה בגליל שהוא היה טוב עד שמקל הגיע ואז הייתה לו ירידה - במכבי הוא די יציב (אין לו נפילות) והוא רק משפר את היכולות שלו ממשחק למשחק.

עופר שלח (שאני לא מת עליו) טוען כבר כל השנה שלדעתו ג'רמי הרבה יותר טוב מאח שלו שמשחק בNBA.

אני מת על פארגו פרקינס והלוואי שפארגו יישאר אבל אני פסימי (או ריאלי)

חוץ מזה , מכבי יכולה להתפשר איתו , פרקינס מן הסתם יחתום על חוזה בעלות יותר נמוכה ממה שהוא ציפה לקבל, למכבי מתפנה בתקציב המשכורת של פיני שעוד שילמו לו השנה אחרי הפיטורים , יכולים להשאיר את פארגו אם הוא באמת ירצה להישאר במכבי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די ברור למה -ומגיע לו

ואני לא חושב שמכבי יכלה לחזות שהוא יפרוץ פתאום

ממש לא מדויק קרירין, כרגיל. :P

מכבי ניהלה איתו מו"מ והציעה לו 450 אלף לפני כמה שבועות, הוא דרש בסביבות 600-700 לפי פרסומים באינטרנט.

עד שיש גארד טוב שאפילו לא הגיע לשיאו וזו רק העונה הראשונה שלו במכבי, והוא אפילו מתאים מבחינת האישיות שלו, אז למה לחסוך בשטויות במקום לחשוב קצת קדימה?

עכשיו אם ישאירו אותו, זה יהיה לפחות 800,000 - 1,000,000, אם הוא בכלל יסכים, כי בתכל'ס הוא יכול לקבל יותר באירופה, והוא בכלל רוצה NBA.

בקיצור נדפקנו, וזה לא שהרווחנו את פרקינס, כי רוב הסיכויים שהוא יחזור עוד שנה בערך חצי מהשחקן שאנחנו מכירים (רמז - היכולת של בורשטיין לפני ואחרי הפציעה...)

בלעדיהם אין בנייה לשנים הקרובות, הכל דיבורים ובלה בלה בלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת איך פרקינס יחזור וזו שטות מה שרשמת.

הפציעות הן לא אותן פציעות, בורשטיין נפצע פעמיים, המנתחים היום עושים עבודה הרבה יותר טובה מלפני כמה שנים ויש שחקנים שחוזרים ומשחקים.

פייזר , שיש לו כמה עשרות קילוגרמים על פרקינס , נפצע 3 פעמים בברכיים פציעות דומות ועדיין משחק.

גיא גודס שיחק שנים אחרי הפציעות שלו.

פרקינס בחור צעיר, אתלטי והוא עוד יכול להתאושש מהפציעה.

מעקב צמוד של רופאים ופיזותרפיסטים ותהליך שיקום מסודר ונכון והוא עוד ישוב לשחק ואולי גם יפתיע את כולם ויהיה כמעט כמו שהוא היה לפני הפציעה.

כמובן שהכל גם יכול להתפקשש אבל מפה ועד לרשום "רוב הסיכויים שהוא יחזור בעוד שנה (שזה גם לא נכון) בערך חצי מהשחקן שאנחנו מכירים..." זה ממש לא מדוייק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדוייק , יש מקור אחד שאומר שגליל תישאר אלופה ומקור אחר שטוען שמכבי תיקבע כאלופה מאחר והיא מובילה את הליגה.

בכל מקרה, זה לא משנה , זה באמת יהיה מטומטם.

הגיע הזמן שאיגוד השחקנים יירד מהעץ הגבוה שהם טיפסו עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לדעת איך פרקינס יחזור וזו שטות מה שרשמת.

הפציעות הן לא אותן פציעות, בורשטיין נפצע פעמיים, המנתחים היום עושים עבודה הרבה יותר טובה מלפני כמה שנים ויש שחקנים שחוזרים ומשחקים.

פייזר , שיש לו כמה עשרות קילוגרמים על פרקינס , נפצע 3 פעמים בברכיים פציעות דומות ועדיין משחק.

גיא גודס שיחק שנים אחרי הפציעות שלו.

פייזר לא היה אותו שחקן מלפני הפציעות, כנ"ל לגבי גודס. הלוואי ואתה צודק אבל נראה לי שאתה מדבר מהלב ולא מהראש כי ההיסטוריה מוכיחה אחרת.

לגבי השביתה - לא מאמין שתתקיים, כולם רק מזבלים בשכל ומאיימים אבל נראה לי שלא יעזו לשבות בתכל'ס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשפייזר שיחק במכבי (לפני הפציעה שלו) זה היה אחרי שהוא קרע רצועות בשתי הברכיים.

עכשיו תגיד לי שפרקינס לא יכול להתאושש מזה....

גודס עוד המשיך ושיחק אחרי הפציעות שלו (כנ"ל שתי ברכיים).

אני לא מדבר מהלב- יש מספר לא קטן של שחקני NBA שעוברים פציעות כאלה וחוזרים לשחק.

הרפואה היום "קצת" יותר מפותחת מהימים שפייזר עבר ניתוחים ובטח יותר מתקדמת מהימים שגודס נפצע.

רשמתי קודם, הוא יכול לחזור ויכול להיות שלא - הבעיה שלי עם מה שרשמת זה שהוא יחזור רק בעוד שנה וחצי שחקן ממה שהוא היה.

על קביעה כזו נחרצת חלקתי.

דווקא מאוד מעודדים ממצב הברך של פרקינס אחרי הניתוח.

הסירו לו את התפרים והרופא המנתח אמר שהברך נראית טוב מאוד.

הוא אמור עוד כמה זמן להימנע מלדרוך על הרגל ואז יתחילו בפיזיותרפיה.

אם הוא ייקח את הזמן ולא יאיץ בתהליך (יותר ממה שהוא אמור) הוא עוד יכול להפתיע ולחזור בפתיחת העונה הבאה...

מבחינת מצב בריאותי, הוא במצב הכי טוב- הוא צעיר, אתלטי ויש סביבו מספיק מומחים שידאגו לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...