ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

זה נראה פשוט אבל מדובר על התחייבויות חוזיות מול ספונסרים ומפרסמים שונים.

בסופו של דבר מדובר ברייטינג והזזה של שעת המשחק לכיוון הצהריים (שזה מה שמסתמן כרגע) מביא למצב שהשעה של המשחק תהיה פחות אטרקטיבית מבחינת רייטינג.

טכנית, היורוליג יכול להיתבע על הפרת חוזה ולשלם פיצויים אם לא הם לא יגיעו להסכם עם הספונסרים על הקדמת השידור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זו האופציה הכי פחות סבירה מבין האופציות.

דובר על כך שמבחינת העיר ברצלונה היה אמור להערך החצי גמר ביום שישי , בשבת דרבי קאטלוני בכדורגל ובראשון הגמר.

קשה לי לראות איך מתכוונים לקיים את הגמר בשבת כשיש כדורגל (למרות שבגלל שברצלונה לא עלתה לפיינל פור אז יש סיכוי שזה לא יפגע בצורה ישירה...)

אולי... קודם כל שבכלל ישנו את המועד , הבנתי שאם מכבי מסרבת להופיע גם בחצי גמר (דובר על כך שייתכן וביורוליג יגידו לה שאין טעם שתופיע לחצי גמר) עושים הגרלה בין הקבוצות שלא עלו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יהיה בסדר. שמעון מזרחי אמר שהיורוליג יחזיר תשובה עד רביעי, אבל אני אופטימי.

ולגבי הליגה -

מכבי בקושי ניצחו, אני מקווה שזה מסמן רק ירידת מתח ולא שככה זה יהיה מעכשיו כשפרקינס לא משחק יותר.

הפועל ירושלים הפסידו לגליל, במשחק שקטש התלונן על השיפוט אבל צריך להסתכל במראה ולהודות שניהול המשחק שלו אתמול היה על הפנים.

איחר בהחלפה של סולומון ברבע הרביעי, ואז הכניס את קלנסי בלי שום סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקבוצה נוכחית של מכבי לא צריכה להפסיד כדי לחזור למציאות - דווקא משחקים כאלה יכולים לעזור...

בוא לא נשכח שמכבי שיחקו 4 משחקים קשים בפרק זמן של 10 ימים וירידת מתח היא דבר צפוי.

בנוסף, המיקום של מכבי בטבלה בליגה כבר סגור ככה שזה לא באמת משנה אם היא מנצחת או מפסידה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכבי טיילה ברבע הרביעי, אבל שלוש דקות לסיום זכו לרגעים של חרדה. שחורציאניטיס נחת לא טוב על הפרקט, סובב את הקרסול והוחלף. עדיין לא ברורה חומרת פציעתו. גם בלעדיו, יתר חבריו סיימו משחק עם ניצחון קליל 78:107.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בYNET כבר פירסמו שמאוד אופטימיים לגבי המצב שלו וייתכן שהוא יחזור להתאמן כבר מחר...

בתכל'ס , למכבי יש משחק ביום רביעי בליגה, בראשון (עוד שבוע) ובחמישי הבא (אאל"ט , אולי ברביעי הבא) - אין שום בעיה לתת לו לנוח משחק אחד....

אותי מעניין מה יהיה עם השחקנים הישראלים , קופל דיבר בחדשות הספורט ואמר שבמידה ואיום השביתה יתממש , הוא יבטל לאלתר את החוק הרוסי ויאפשר לקבוצות לשחק רק עם זרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מטומטם?? לשחקנים הישראלים אין שום זכות לשבות לקראת סוף העונה.

גם מנקודת מבט משפטית אין להם הרבה הצדקה לשבות לפני הפלייאוף והפיינל פור.

זה סוג של סחיטה כדי להשיג את מה שהם רוצים במקום לשבת עם המנהלת ולסגור את העניינים.

אם הם רוצים לשבות שיעשו את זה לקראת העונה הבאה.

אני האחרון שיצדיק מעשים של קופל אבל הוא נתן הצעה טובה - הוא הציע 5 זרים בקבוצה, 4 רשומים בטופס משחק וחובת שיתוף של מינימום שחקן ישראלי אחד בחמישייה.

כבר אמרתי את זה בעבר , החוק הרוסי מטומטם , זה נתן יותר מידי כח לשחקן הישראלי ועכשיו הם מנצלים את זה לרעה.

הם מנסים בכוח שיחייבו מאמנים לשתף ישראלים ויהי מה....

לפי הדרישות שלהם, צריכים באיזור ה80 ומשהו שחקנים ישראלים כדי שיהיו בכל הקבוצות (וזה רק בליגת העל).

קופל ביקש מהם רשימה של כל השחקנים הישראלים המובילים והם בקושי עברו את ה30 שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...