ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!! - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליגת העל בכדורסל,יורוליג,הנה זה מתחיל!!

JohnnyBravo

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

החוק הרוסי אומר שבכל זמן נתון במשחק חייבים להיות לפחות שתי ישראלים על המגרש.

צריך לזכור גם שיש בעיות עם השחקנים הישראלים בליגה- החצופים האלה דורשים שיפחיתו עוד את מס' הזרים שמותר לקבוצה לרשום.

מילא החוק הרוסי שהוא דפוק , עכשיו גם הם רוצים עוד... >:(

למה דפוק?

לדעתי זה חוק טוב בלעדי החוק הזה היית רואה חמישיות שלמות בלי שחקן ישראלי על הפרקט והליגה הייתה הופכת לליגת שנייה בשביל האמריקאים.

תחשוב על זה שהיית רואה משחק בליגה הישראלית ללא ישראלים משחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החוק הרוסי אומר שבכל זמן נתון במשחק חייבים להיות לפחות שתי ישראלים על המגרש.

למה דפוק?

לדעתי זה חוק טוב בלעדי החוק הזה היית רואה חמישיות שלמות בלי שחקן ישראלי על הפרקט והליגה הייתה הופכת לליגת שנייה בשביל האמריקאים.

תחשוב על זה שהיית רואה משחק בליגה הישראלית ללא ישראלים משחקים...

מסכים איתך, בלי ישראלים כבר עדיף לראות NBA, צריך לשמור על הליגה ועל הצביון הישראלי.

אבל - החוק הזה גם בעייתי מאוד.

דבר ראשון, המאמנים מפסיקים לאמן, ומתחילים בחישובים את מי להוציא ואת מי להכניס. זה הופך להיות קרקס.

החוק גם גרם לזה שהגיעו לפה טונה של זרים בשקל וחצי, שהקבוצות מעדיפות להביא רק כי אפשר וזה זול.

בסופו של דבר, מכבי נפגעה מהחוק באירופה, והקבוצות בליגה נפגעו כי מכבי לקחה לעצמה את כל הישראלים הטובים רק ליתר ביטחון.

אם יגבילו את מספר הזרים המשותפים במשחק זה יהיה יותר הגיוני, הבעיה היא שזה ידפוק את מכבי, כי לפחות שני זרים יישבו על הספסל במשחקי ליגה.

לדעתי לא יהיה שינוי, כי מכבי לא יתנו לקצץ במספר הזרים, הקבוצות יעדיפו להמשיך עם רכבת של זרים זולים ואנחנו נישאר עם החוק הרוסי שהוא הרע במיעוטו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה החוק הרוסי דפוק? בגלל שכל שחקן ישראלי מושתן יכול לבוא בדרישות שכר מוגזמות כי הוא יודע שצריכים אותו ולמעשה חייבים אותו.

זה מצב שיוצר שחקנים עצלנים ועלוקות.

שחקן צריך להיות על המגרש כי מגיע לו בגלל היכולות שלו , לא בגלל שמכריחים את המאמן שלו לשים אותו על המגרש.

חלק מהבעיות הכלכליות של הקבוצות נובע מענייני שכר כאלה ואחרים (גם של זרים כמובן) אבל החוק הרוסי רק החריף את המצב.

אם היו הרבה שחקנים ישראלים טובים שלא משחקים בליגת העל בגלל שזרים תופסים להם מקום בסגל הייתי מבין את הדרישה לחוק רוסי.

אבל המציאות היא שאין מספיק ישראלים כאלה בשביל 12 קבוצות בליגת העל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין , לא רק שיש לך שגיאות כתיב גם יש לך קושי בהבנה?

דרישת שכר מוגזמת= שחקן דורש יותר ממה שהוא שווה.

זה לא אומר שזה שכר גבוה- זה יכול להיות גם שחקן של 50 אלף דולר שדורש 200 אלף....

וכבר רשמתי , זה לא מנת חלקם של הישראלים בלבד אלא גם של הזרים רק שהחוק הרוסי החריף את המצב עוד יותר.

יש עוד כמה סיבות כמו היחלשות הדולר מול האירו (בישראל משלמים בדולרים, באירופה באירו) וכו'...

ולעניינים משמחים (וגם פחות) , מכבי הביסה את קאחה!! ;D

החדשות הרעות הן שפרקינס כנראה גמר את העונה - זה נראה כרגע כמו קרע ברצועה בברך ימין.

מחר כנראה תהיה תשובה מדוייקת (אחרי MRI וכו') אבל זה לא נראה טוב (לא בשבילו ולא בשביל מכבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פארגו היה מצויין, סופו נתן משחק טוב עם קבלת החלטות טובה , בלו איפס את הידית ואפילו מצ'באן הראה ניצוצות של שחקן....

הכי חשוב שכולם נתנו פייט בהגנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כואב...

כל פעם שהראו REPLAY של המהלך הזה של פרקינס , זה נראה יותר ויותר כואב וחמור.

קשה לי להאמין שזה "סתם" איזה נקע חמור בברך , זה פשוט נראה רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט כואב...

כל פעם שהראו REPLAY של המהלך הזה של פרקינס , זה נראה יותר ויותר כואב וחמור.

קשה לי להאמין שזה "סתם" איזה נקע חמור בברך , זה פשוט נראה רע.

לפחות במשחק הזה הפציעה דווקא עזרה למכבי להיכנס טוב למשחק.

אני רק מקווה שבמשחק עוד יומיים לא נאכל אותה בלי פרקינס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין קבוצה כמו מכבי.מדובר כאן בנס רפואי/תנכ"י איך שלא יגדירו את זה.הלכתי לישון עם חיוך :) -מה שלא קרה לי שנים.צריך ללמוד את השינוי שלה בבית הספר למאמנים.

אה כן, דקה דומייה לקאחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הMRI של פרקינס הראה את המצב אולי הכי רע מבחינת מכבי (ומבחינת פרקינס כמובן).

הוא סובל מקרע בשתי רצועות בברך ובמיניסקוס מה שאומר שלא רק שהוא גמר את העונה, יש לקוות שגם לא את הבאה או בכלל את הקריירה.

זו פציעה קשה מאוד שלעיתים קרובות קשה להתאושש ממנה או לחזור לשחק כמו לפני הפציעה.

אני מקווה שפרקינס יצליח להחלים ממנה ויחזור לשחק כמה שיותר מהר (כמובן העונה זה לא יקרה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דורון פרקינס, הסובל מקרע של שתי רצועות וקרע במניסקוס, ינותח היום בבית החולים "אסף הרופא" ע"י צוות בראשותו של ד"ר גבריאל אגר. פרקינס נמצא מרגע הפציעה אמש בליווי צמוד של פיזיותרפיסט הקבוצה, רפי וירשובסקי, וצפוי להיות מאושפז מספר ימים בבית החולים. זמן ההחלמה מפציעה מסוג זה הוא כחצי שנה לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...