** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

** קוצים מבצבצים בין עלי הדפנה (כמה מילים על המיזוג של 012 לחברת פרטנר)

Cheif

Recommended Posts

לראשו של משה כחלון, שר התקשורת, נקשרו כתרים רבים בעקבות המאבק המוצלח להורדת דמי הקישוריות. תהילה זו עומדת בסכנה אל מול עיסקת הרכישה של 012 בידי פרטנר.

רוצים לדעת למה?

http://www.netcheif.com/blog/?p=884

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין למה זה גרוע. אני יודע שהרבה אנשים פה אמרו מילים טובות על אורנג' בתור ספקית שהיא טובה, אך יקרה. אולי המיזוג הזה יוריד מחירים של אורנג' ותעלה את השירות של 012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה זה גרוע. אני יודע שהרבה אנשים פה אמרו מילים טובות על אורנג' בתור ספקית שהיא טובה, אך יקרה. אולי המיזוג הזה יוריד מחירים של אורנג' ותעלה את השירות של 012

הבעיה שהמיזוג יכול גם להעלות את המחירים של 012 ולהוריד את השירות של אורנג'.

בכל מקרה, זה צעד קדימה למונופול וצעד אחורה לתחרות חופשית של הרבה חברות.

ככל שיש יותר ספקים, ככה הספקים הטובים מורידים מחירים ומטיבים את השירות משום שהם מפחדים מתחרות.

לדוגמא: זוכר את לפני הוט? אני אישית מדחיק. 400 ש"ח לחודש בלי בכלל לדבר לעומת פחות מ 100 ודיבור חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, רק הבעיה שבמדינה הקטנה ונפלאה שלנו היו הרבה ספקיות, אפילו אחרי מיזוג של 013 ונטויז'ין ו012 וסמייל היו לפחות 5 : 014, 012- סמייל, 013-נטויזיין, אורנג', 018, טריפל סי. ועכשיו למשל אני בודק בזאפ מחירים ל12מגה ומה אני רואה? אורנג' הכי יקרה עם 119.35, אבל שער החברות כמעת עם אותם מחירים בסביבות 50-60 ש"ח בחודש בממוצע. אז היכן התחרות? כולם מיישרים קו ומציעים מחירים דומים, כמו עם הסלולר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך השוק יראה אחרי שיתנו להוט להקים ISP

"נו אז אצל מי אתה באינטרנט?"

"אני בהוט"

"הוט תשתית, וספק אינטרנט?"

"הוט!"

ואז הם יקימו תוכנית זדונית להעביר את כל מי שבתשתית שלהם לספקית שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט קרובים מאוד לחבילה מחומשת שתכלול טלויזיה, טלפון, פלאפון, תשתית ו ISP. התוכנית הזדונית תיהיה כמו הטריפל של היום, רק הרבה יותר זדוני, אולי הם אפילו יחזירו את ההתחייבות ל 100 שנה שלהם לכבוד הארוע :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוט קרובים מאוד לחבילה מחומשת שתכלול טלויזיה, טלפון, פלאפון, תשתית ו ISP. התוכנית הזדונית תיהיה כמו הטריפל של היום, רק הרבה יותר זדוני, אולי הם אפילו יחזירו את ההתחייבות ל 100 שנה שלהם לכבוד הארוע :lol:

הפתרון הוא לא אחר ממה שחברות הכבלים מפחדות ממנו! תשתית סיבים אופטיים עד לבית הלקוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי אותך. אני לא בטוח. יכול להיות שאני מבולבל אבל עם אני זוכר נכון בכמה מדינות של אירופה יש סיבים אופטיים עד הבית וזה מאפשר שם מהירויות של 100 mb ואפילו יותר ללקוח פרטי. בארץ מסתפקת ב50 מגה מקסימום כי אין סיבים אופטיים עד הבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משרד התקשורת כבר מזמן הכריז שהניסוי עבר בהצלחה ועבד כמו שצריך

אני לא יודע אם כרגע הם פורסים את הרשת עם הרובוטים הקטנים האלה או שהם מחכים לעוד אישורים

מישהו יודע אולי?[br]פורסם בתאריך: 15.10.2010 בשעה 00:35:17

Just by increasing the frequencies of existing VDSL lines Bezeq can raise their bandwidth up-to 200Mbit, the downside is that it degrades the maximum achievable range.

אז הם יצטרכו לפרוס FTTB אם כך לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...