לא לגחכך - מחפש המלצה למכונת כביסה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא לגחכך - מחפש המלצה למכונת כביסה

gabriel6

Recommended Posts

שלום,

המכונת כביסה שלי עושה בעיות (לא סוחטת) מנסיוני בד"כ מכשירים כאלה עדיף להחליף ולא להתעסק עם תיקונים שלא במסגרת האחריות.

אני מחפש מכונה ש:

1. אחריות 3 שנים מלאה (בלי אותיות קטנות)

2. פתח קדמי

3. מהירות סחיטה 600 סל"ד מספיקה

4. 5 ק"ג (אם כי לא קריטי)

5. עד 2000 שח

תודה מראש על ההתאפקות בגיחוך

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי לפני שנתיים מכונה של INDESIT בסביבות המחיר הזה.

מבחינת נתונים היא נתנה יותר מכל מכונה אחרת בטווח מחיר הזה והיא לא מיוצרת במזרח.

בנתיים אני מאוד מרוצה אבל היא לא עבדה אצלי קשה מדי והיא עדיין נשמעת חזקה ומאוזנת.

יש לה תוכנית לריענון, בגדי , ואפילו לכיבוס נעליים :smile1:.

אם יש לך משפחה שמצריכה משטר כביסות אינטנסיבית הייתי הולך על משהו יקר יותר מחברה גרמנית או משהו.

חברים ומשפחה בעלי נסיון נשבעים בדגמים היקרים יותר של BOSCH.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי מדוע יש לגחך. שאלת צרכנות מצויינת.

ממה שקראתי בנושא, תוצרת סימנס או בוש או קונסטרוקטה די בסדר. השירות שלהם בפורומי צרכנות לא כל כך מככב בתלונות.

גם AEG שמיוצרת בפולין לא רעה אבל השירות שלהם בישראל נושא לתלונות רבות של חוסר הוגנות (שירות קריסטל - סיבה למה לא לקנות).

נשארת שאלת המחיר. צריך להסתובב בחנויות המגדולות ולראות רמת מחירים כללית. בסכום הזה לא בטוח שתוכל לקנות משהו טוב.

לבת שלי קניתצי ווירלפול בזול מתוך מחשבה שאחרי 4-5 שנים קונים חדשה. הכי פשוטה, בלי התחכמויות ותיחכום מיותר.

מה שעושה את הניקיון זו האבקה, לא המכונה.

אם תמצא מכונה אלקטרומכנית בלי מעגל אלקטרוני בפנים - הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנו יש בבית של BOSH קנינו במחיר ממש טוב כי החנות הייתה לקראת סגירה

מכונה ממש טובה אבל לפעמים עושה רעש של מטוס סילון .. אין לי מושג לגבי האחריות כי היא לא התקלקלה וכבר יש לנו אותה 5 שנים

מה שכן אם זכור לי נכון הם הציעו שנאריך את האחריות במחיר מוגזם ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמצא מכונה אלקטרומכנית בלי מעגל אלקטרוני בפנים - הכי טוב.

שיקול נבון כי תיקון של לוח עולה כמו המכונה כולה.

מבדיקה שעשיתי לפני כשנתיים (בית עם המון כביסות) כמעט הכל בטווח המחירים הזה אותו דבר, כשיוצאי הדופן הם באמת BOSCH, Miele ודומיהן שיקרות בהרבה. חבל על הכסף.

אני אישית בחרתי לפי מי שנתן אחריות לזמן הארוך ביותר באותה נקודת זמן - bauknecht שבזמנו עם שנה אחריות מלאה ושמונה (!) שנים לחלפים (ללא פלסטיקה).

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=687150

רק אל תתקרב לפירמות הירודות כמו קריסטל, הובר ומותגים עלומים אחרים

חשוב גם לבחור (ולברר היטב אם זה לא רק גימיק) מכונה עם תוכנית מקוצרת וחסכונית כי בתכלס רוב הזמן מדובר בכביסה לא מאוד מלוכלכת ומספיקה תוכנית של 30 דקות ואפילו פחות. חוסך המון חשמל, זמן ומיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחת מאלה יהיו בחירה מעולה:

http://www.zap.co.il/models.aspx?sog=e-washingmachine&db137477=137517&db56677=129915

אם את מאזור המרכז אני מציע שתלכי לאבי סופר או לסלון חללית. הם נותנים שם את המחיר הכי זול שאפשר למצוא, שירות טוב ואחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עפ"י מידרג, החלקים לבוש סימנס וקונסטרוקטה מיוצרים באותו מקום, ע"י אותו היצרן.

http://www.midrag.co.il/Products/Products19_1.asp

אם אני לא טועה, קונסטרוקטה ממותגת ומתומחרת הכי נמוך מבין השלוש, אז אולי שווה לך ללכת עליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה רץ לזרוק אלפי שקלים על מכונה חדשה תביא איש מקצוע שיתן הערכת מחיר לתיקון. המדיח שלנו עשה בעיות אחרי שש שנים של שימוש יומיומי. איש מקצוע סידר את המדיח (משאבת מים + גומיות + עוד כמה דברים) ב-400 ש"ח עם אחריות לחצי שנה. לא עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכונה ללא לוח אלקטרוני באמת נשמע עדיף בגלל המחיר של החלפה בעתיד (אי אפשר לתקן אם זה נשרף).

אבל לא יודע אם אפשר למצוא כזה דבר באופן מוחלט.

מה שלי היה חשוב זה כפתורי סיבוב נפרדים לסל"ד וטמפרטורה כמו גם לאפשרויות אחרות שאפשר להוסיף ולקבוע בנפרד מ/לכול תוכנית כמו שטיפה מקדימה (תתפלא אבל לא לכולם יש כזה, במיוחד בזולים).

וגם אפשרות לפעולות בסיסיות באופן ידני ללא תוכנית.

אם תדע מה אתה רוצה ועל מה אתה לא מוכן לוותר אז באופן טבעי תצמצם את האפשרויות למספר קטן יחסית של אפשרויות בטווח המחירים הנמוך/בינוני.

אני גם מציע לא לקחת אחד קטן.

שלי הוא 5 או 6 קילו אבל בכייף הייתי מנצל טוב יותר אחד של 7+.

בכל מקרה המים שמוזרמים הם יחסית למשקל הכביסה עצמה (לפחות במכונה שלי).

אז מינימום קח של 6 ואל תקנה של 5.

גם סל"ד גבוה היה לי חשוב כי זה מוציא את הכביסה פחות ספוגה במים וזה מאזן את כמות המים היחסית בין הפריטים שבכביסה שמתוכננים לעבור למיבש.

וגם יכול לחסוך זמן במקרה חירום (כמו בסיפור חנלה ושמלת השבת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בדיוק הוספתי הסבר על זה בעריכה בתגובה הקודמת.

לא חייבים להשתמש במקסימום סל"ד כל פעם אבל אם זה עובר למיבש זה כמעט תמיד טוב לסחוט אותם בסל"ד גבוה.

לפעמים אני אפילו מריץ סחיטה נוספת אחרי שהתוכנית נגמרת.

אז תמיכה ב800 או 1000סל"ד זה רעיון לא רע בכלל אם יש לך מיבש.

אם יש לך סוודר אחד בין כל החולצות הדקות זה די דופק את חווית המייבש של החבילה כי או שהסוודר עדיין יהיה רטוב קצת או שהדקים יתבשלו יותר מדי.

הבעיה מצטמטמת משמעותית עם סחיטה טובה וחזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בחרתי לפי מי שנתן אחריות לזמן הארוך ביותר באותה נקודת זמן - bauknecht שבזמנו עם שנה אחריות מלאה ושמונה (!) שנים לחלפים (ללא פלסטיקה).

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=687150

עד לפני שנה הייתה לנו מכונת כביסה מהתוצרת הזו. מהרגע שקנינו אותה, היא עשתה לנו רק צרות. ולגבי האחריות - החברה שטיפלה במכונת הכביסה, הייתה מאוד לא מקצועית וחסרת שירותיות. יכול מאוד להיות שנפלנו על מכונה גרועה אבל גם כשתיקנו. אף פעם היא לא הצליחה להחזיק מעמד יותר מחודש-חודשיים. החליפו כבר קרוב לחצי מכונה, ותמיד היה הרושם ששמו לנו חלקים סוג ז'.

לאחרונה, רכשנו מכונת כביסה חדשה: WM10E261IL Siemens

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=744846

בינתיים, טפו טפו אין תלונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, ברגע שמכונת כביסה מתחילה לעשות בעיות היא תמשיך לעשות בעיות עד שיחליפו אותה וזה בד"כ לא נגמר בתיקון אחד וזהו אלא תיקון כל חצי שנה בערך, שזה הוצאה של 400-800 ש"ח בממוצע. זה בד"כ קורה אחרי 3-5 שנים של שימוש. לדעתי עדיף כבר לקנות מכונת כביסה חדשה. ועדיף תוצרת גרמניה, אלה מחזיקות מעמד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...