*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?! - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?!

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אצלי הסיוט לא מסתיים עד שהלילות יורדים ל 7-15 מעלות (ומשמרים את זה) וביום לכל היותר 20-23 מעלות.

+1

החום האופטימלי בשבילי הוא ללא ספק באיזור ה21 מעלות (כשאני עם חולצה קצרה), אבל תכלס אני אוהב ללבוש בגדים ארוכים, לכן אני צריך איזה 10-15 מעלות גג בשביל להינות מהחיים .

+1 חבל שאני לא מהטיפוסים האלה שפיתחו עמידות למזגנים.

עמידות לכיף? אני כל כך אוהב מזגן, זה פשוט ההצלה היחידה שלי בקיץ (טוב אולי גם מקלחת), אני יכול להיות בו שעות, ובצורה מצחיקה, אני כמעט ואף פעם לא מצטנן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא! הריח של הגשם מטריף!

בכלל אני זוכר שלפני כמה שנים התארחתי אצל קרובי משפחה שגרים בעיר העתיקה בירושלים, ובשבת בבוקר קמתי פתחתי עיניים עליתי למרפסת והכל היה מושלג ויש להם נוף של הכותל וכל הערבים מסביב שלג- פשוט חלום!

לא יודע איפה גרת, אבל אלא אם גרת בישיבות או ברובע המוסלמי אין בתי מגורים שמשקיפים על הכותל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 אלכס

ד"א אם יש מישהו שנוטה להצטנן בכל עונות השנה כמוני, בזמן האחרון גיליתי את האשכולית! התרופה הכי טובה לצינון (עד שיבואו הפומלות חח), יום אחרי שאני אוכל אני קם ללא צינון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 אלכס

ד"א אם יש מישהו שנוטה להצטנן בכל עונות השנה כמוני, בזמן האחרון גיליתי את האשכולית! התרופה הכי טובה לצינון (עד שיבואו הפומלות חח), יום אחרי שאני אוכל אני קם ללא צינון.

אוי lol, אני מת על אשכוליות, אולי זה הנס ולא עצם העובדה שאני רוסי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...