*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?! - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

*פריקת עצבים* מתי הקיץ המקולל יגמר כבר?!

lev-27

Recommended Posts

• תגובות 116
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

מהערב דווקא דיי קריר בצפון, אני עכשיו עם מכנס ארוך.

נו ואני עם תחתונים ומזיעה, שנפתח פה קו חם :smile1:

צריך להרוג את מי שחשב על הרעיון המטופש של שעון חורף

לא יודע מי חשב על הרעיון, אבל אם באה לך אני יכול לתת לך כתובות של כמה ראשים במגזר החרדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני בחור דיי שעיר בגוף

תנסו אתם לקיים יחסי מין בקצב נורמלי ולא כמו צב בחום הזה!!!

מתי כבר יגיע חורף אני רוצה לזיין נורמלי בלי שכל שנייה הבחורה תיגעל מטיפות זיעה שמטפטפות ממני עלייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

לצערי הרב אין לי כרגע את הבעיה, אבל בהחלט חשבתי עליה כאשר היה לה פוטנציאל להתגלות במהלך הקיץ. בעייתי ביותר!!

ואף אחד לא חשב על שעון החורף. שעון החורף הוא בעצם השעון הרגיל.

שעון הקיץ הוא השעון ה"מיוחד", אשר בו חורגים מהשעון ה"רגיל" כדי לחסוך בחשמל, לחיות טוב יותר וכן הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה רק אני שלא מפריע לו החום ,שישן ללא מזגן או אמצעי אחר +פוך וחלון סגור ומרגיש מעולה .

;)

אתה לא רציני.... :screwy:

אני מת שיגיע כבר החורף כי אני פשוט כל כך אוהב אותו, מבחינתי שכל השנה היה חורף :)

בשבת האחרונה היה היורה בירושלים, והריח של הגשם... פשוט פאקינג ממכר... זה רק אני? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה הכי גדולה בקיץ זה שאנשים יוצאים מפרופורציה ומכוונים את המזגן לטמפ' מגוכחות, ככה שלמעשה המזגן לא מפסיק לעבוד. זה גורם לשלושה בעיות ממש מעצבנות:

א. אני נכנס מזיע לחדר ב17 מעלות וחוטף מחלות.

ב. בגלל שלא נכנס אוויר חדש אז אני חוטף את המחלה שמישהו אחר קיבל בגלל סעיף א'.

קיצור, אין על החורף.

+1 חוץ מהמיגרנות ומהמחלות. גם אני לא סובל שאנשים מקפיאים חדרים וכתות לימוד. אנשים בימינו, כבר לא מסוגלים להיות שנייה אחת בלי מזגן. לא פעם אני צריך להביא משהו ארוך בגלל זה. חבל שאני לא מהטיפוסים האלה שפיתחו עמידות למזגנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רציני.... :screwy:

אני מת שיגיע כבר החורף כי אני פשוט כל כך אוהב אותו, מבחינתי שכל השנה היה חורף :)

בשבת האחרונה היה היורה בירושלים, והריח של הגשם... פשוט פאקינג ממכר... זה רק אני? ;D

לא! הריח של הגשם מטריף!

בכלל אני זוכר שלפני כמה שנים התארחתי אצל קרובי משפחה שגרים בעיר העתיקה בירושלים, ובשבת בבוקר קמתי פתחתי עיניים עליתי למרפסת והכל היה מושלג ויש להם נוף של הכותל וכל הערבים מסביב שלג- פשוט חלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגעים אלו ממש יורד ברוב האיזור שבין חיפה לעפולה גשם.

לא מבול, אבל גם לא טפטוף.

זה לא שפתאום נהיה קר, אבל אני חייב לציין שהעובדה שיורד טפטוף פה ושם והאדמה מקבלת קצת מים מקרר את האיזור, המים מתאדים ביום שאחרי, והתוצאה היא שלמרות הטמפרטורות הגבוהות, החום לא כזה היסטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אני בחור דיי שעיר בגוף

תנסו אתם לקיים יחסי מין בקצב נורמלי ולא כמו צב בחום הזה!!!

מתי כבר יגיע חורף אני רוצה לזיין נורמלי בלי שכל שנייה הבחורה תיגעל מטיפות זיעה שמטפטפות ממני עלייה

גבר, לא יודע מה איתך אבל בדרך כלל כל עוד לא מדובר בסטוץ ויש חיבה או שמה אהבה... בחורה לא אמורה להיגעל מזיעה של מישהו שהיא שוכבת איתו, ההפך זה אמור רק להדליק אותה עוד יותר.

למרות שאני מסכים איתך בזה שאני גם מזיע כל כך הרבה לפעמים שאני אומר שיש לי מזל שאומרים שהגוף מורכב מ 70% מיים כי נראה לי תמיד שהורדתי כבר חצי מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...