צ'ק פוינט מחפשת מהנדסי תמיכה טכנית/QA - לא אקט&#1493 - עמוד 5 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צ'ק פוינט מחפשת מהנדסי תמיכה טכנית/QA - לא אקט&#1493

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה,

שימו לב שהיום פתחנו קטגורייה חדשה בפורומים "טכנולוגיות מידע - Information Technology":

http://hwzone.co.il/community/index.php

בתוך הקטגוריה תמצאו שני פורומים, את פורום IT ואת "פורום הצעות עבודה"

הנושא הזה הועבר לתוכו ברגע זה. אני המנהל של הפורום החדש.

אז מה התכלס?

אם גם אתם נשמות טובות שרוצים לעזור/יש אצלכם בחברה "חבר מביא חבר"? - פרסמו כאן משרות כאוות נפשכם :)

http://hwzone.co.il/community/index.php?board=93.0

שבת שלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני למדתי קורס משולב של טכנאי מחשבים ו-MCITP , מנהל רשתות , כרגע יש לי עבודה קבוע בתעש''א , אבל אני לא אוהב אותה והמשכורת גם לא משהו

אז אלכס , רציתי לשאול , אני כאחד שלמד את הקורס הזה במשך שנה , האם יש לי עתיד או הצלחה בתור טכנאי ומנהל בחברה שלכם ?

(אני עוד לא עבדתי בשום מקום שקשור למה שלמדתי ואין לי ניסיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב, המשרה אינה רלוונטית יותר.

האם עדיין מתקיימים מיונים למשרה הנ"ל?

המשך יום טוב

שלילי, היו מאז הקיץ שני גיוסים ובהם גייסו בערך 60 איש שיספיקו להרבה זמן לדעתי...

אני למדתי קורס משולב של טכנאי מחשבים ו-MCITP , מנהל רשתות , כרגע יש לי עבודה קבוע בתעש''א , אבל אני לא אוהב אותה והמשכורת גם לא משהו

אז אלכס , רציתי לשאול , אני כאחד שלמד את הקורס הזה במשך שנה , האם יש לי עתיד או הצלחה בתור טכנאי ומנהל בחברה שלכם ?

(אני עוד לא עבדתי בשום מקום שקשור למה שלמדתי ואין לי ניסיון)

בכל חברה חשוב מה שיש לך בראש והניסיון המקצועי. לא משנה אם למדת/הסמכות/תואר או הבאת את הידע מהבית (למדת לבד > אוטודידקט).

הסמכות /תואר חשוב במידה ובאים שני אנשים עם ידע דומה ואז לרוב יעדיפו לקחת מישהו שיודעים שהוא למד והשקיע במסגרת כולשהי. אם מכירים מועמד זה או אחר מקודם אז מן הסתם שהוא יזכה כי אותו כבר מכירים ומכירים את אופיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...