צ'ק פוינט מחפשת מהנדסי תמיכה טכנית/QA - לא אקט&#1493 - עמוד 2 - לימודים והצעות עבודה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צ'ק פוינט מחפשת מהנדסי תמיכה טכנית/QA - לא אקט&#1493

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

עקב גילי, האידיאולוגיה שלי והיותי חילוני - אני אמשיך לעשות משהו דומה(אך ברמה הרבה יותר נמוכה) בצבא ההגנה לישראל תמורת משכורת חלומית של 356 שקלים בחודש. ננסה פעם הבאה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה מי שדיברתי/התכתבתי/נפגשתי איתו אותו במהלך השנים ואני מכיר את הבן אדם. אני לא אעביר בתור "חבר" מי שאני לא מכיר בכלל

*לאור ניסיון העבר.

אתה בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך סקרנות אגב, מה השכר במהלך ההכשרה ומה השכר לאחריה?

תדאג לזה אחרי שתעבור את העניין הקטן שנקרא "מיונים בצ'ק פוינט". תעבור את המבחן הראשון, תישאר מתוך 30 ב-5 שעוברים אותו ואז תמשיך למעשי+ראיונות.

השכר מתאים לדרגת הידע של המועמדים ומלבד זאת זה מסלול נדיר שהשכר אינו רלוונטי כשמשווים את הניסיון שמקבלים ועומק הקריירה לעתיד.

לינוקס?? TCP??

DO WANT!

תגיד, אם יש לי לימודים 4 ימים בשבוע שמתחילים בשעה 5 וחצי בIITC, מתי אמרת שמסיימים בערך? 5?

לשלוח לך את הקורות חיים או לכתובת שנתת?

שלח לי הודעה פרטית ותקבל את הכתובת שלי בחברה לשלוח קו"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עקב גילי, האידיאולוגיה שלי והיותי חילוני - אני אמשיך לעשות משהו דומה(אך ברמה הרבה יותר נמוכה) בצבא ההגנה לישראל תמורת משכורת חלומית של 356 שקלים בחודש. ננסה פעם הבאה :P

סורי אלכס - לא בזמן הקרוב כמו שכבר אמרתי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך סקרנות אגב, מה השכר במהלך ההכשרה ומה השכר לאחריה?

כמו ברוב החברות הגדולות למשרות "לא הייטקיות" כ-7 ללא רכב למשרות התחלתיות, PFEים למינהם בד"כ 9-13 עם רכב, צ'קפויינט ד"א ממש לא החברה היחידה שמפעילה מרכז הכשרה, גם , MS, קומברס, ועוד לא מעט חברות עושות את זה(חלקן משלמות יותר מצ'קפויינט בלא מעט, אבל דורשות יותר בשביל להתקבל) הייתרון של צ'קפויינט שברוב המוצרים(להוציא EPS אלל"ט) התמיכה בארץ היא Tier3 ומעלה זאת אומרת ההודים מטפלים בדברים המפגרים כמו אני לא מצליח להוריד את פאץ' X לSPLAT, או אני לא מצליח לייצא את הפוליסי, כמו כן פתיחת תקלות מול התמיכה בארץ בצורה ישירה אפשרית רק לאנשים עם הסמכת CCSE מה שאומר שבשונה מהרבה חברות אחרות, אתם לא תדברו עם מפגרים, אלא בד"כ עם חברות אינטגרציה\שרותי IT, או עם לקוחות מאוד גדולים שמחזיקים אנשי IT עם ההסמכה והידע הדרוש.

החסרון במשרות כאלה הוא א) אשליה של "עבודה בהייטק" כיוון שלא עוסקים בפיתוח, למרות שאנשי QA איכותיים בד"כ מתקדמים לשם, אבל הידע שנכרש לאחר הקורס הבסיסי מאוד תלוי בבן אדם, כיוון שהעבודה פחות "מאלצת" את זה עליך וב) הכירות עם קו מאוד מצומצם של מוצרים, קרי רכישת הידע בתחום הIT מאוד מצומצמת יחסית לעבודה בתחומים פסודו-הייטקיים אחרים כמו אינגרציה או יעוץ, או תמיכה בחברות עם קו מוצרים רחב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...