כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו? - עמוד 5 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו?

Night

Recommended Posts

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

GGGGGGGGRRRRRRRRRRRRR

הוט!!!!!!!!!!!!!

אוף לא פייר גם אני רוצה פינג כזה! נראה לי שעד שבזק יביאו לי לבית חברת החשמל כבר תספיק לחבר אותי

מהי התוצאה אצלך?

אני דווקא הייתי מרוצה מבזק בפיגנים לחו"ל עם חבילת הגיימרים ב2.5, רק שזה היה יקר.

רשת הNGM (או NGN, איך שלא קוראים לזה) לא הגיעה לאזורך?

אגב אני כבר משתמש בטכנולוגיית הHomeplug כדי להעביר בבית על גבי החשמל.

אחלה דבר, אני יכול להתחבר מהחדר שלי לראוטר דרך החשמל :) 5MB רציף :D

זה בחיבור הוט

בדיוק אבל בדיוק מה שיצא לי :) אני על 5MB הוט+012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוצאה אצלי היא 15-16 על ADSL2+

נראה לי שdlanor צודק כי אני זוכר שקראתי שככל שעולים ברמה של הADSL עד לVDSL בסופו של דבר יש דיליי גבוה יותר

עכשיו אתם יכולים להבין למה אני כל הזמן טוען שקודם כל צריכים לרשת את כל המדינה בסיבים אופטיים עד לבית לפני שבכלל מחפשים פתרונות לחיבור בחו"ל

יש אנשים שזה יהיה זניח בשבילם אבל הגיימרים שמשחקים בשרתים בארץ ירוויחו

אני חושב שאני זוכר שלי היה יוצא פינג של 12 כשהייתי פעם בהוט אבל אני מעדיף להישאר בADSL כי אחרי כל הניתוקים והסיוט להחליף איי פי אני לא חוזר אליהם אי פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזב"ל 8 מגה (טרי מהיום) חשבון גיימר.וכן,אין לי NGN פה אבל באזור שלי יש כשיהיה אוכל לעבור כרגע זה מה יש ואין לי תלונות

http://www.speedtest.net/result/968343409.png

dlanor a knox אמר שיש מה שנקרא g.dmt שזה ADSL שתומך עד 12mb אולי כדי ששתשאל אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנטה, תקראו לי תמים אבל...

למה לא פורסים סיבים אופטיים גם דרך ירדן ומצרים הרי יש לנו "שלום" איתם, זה לא אמור לשפר לנו את התקשורת לעולם + זול יותר מהצבת כבל תת ימי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזב"ל (014) הפכו לבלתי נסבלים. כבר כמה שבועות, ברוב שעות היום ממוצע Downstream מארה"ב של כחצי מגה (כ-60KB/S) ומאירופה כ- 4-2.5 מגה. משהו נדפק אצלם לגמרי.

הנתונים משלושה משתמשים שונים עם חבילה של 8 מגה, נבדק עם כל טווחי הכתובות למשתמשים רגילים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...