כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כולם סובלים מ- Traffic shaping, אולי הגיע הזמן לעשות משהו?

Night

Recommended Posts

כל הזמן שאני עובר פה אני רואה עוד הודעות בנושא. אני גם סובל מהתופעה לכן אני מציע להתארגן ולפנות למשרד התקשורת.

כמובן שזה פעולה שהספקיות צריכות לעשות בשביל לעמוד בביקוש העצום לשרתים בחו"ל, אבל המטרה היא שתיהיה שקיפות מצדן ושהדברים לא יעשו בחשאי, שנדע על מה אנחנו משלמים.

אני מציע שננסח משהו ונשלח למשרד התקשורת. ככל שיפנו אליהם יותר בנושא ככה ההתיחסות תיהיה מהירה יותר, אפשר בפקס/אימייל/דואר/טלפון:

http://www.moc.gov.il/509-he/MOC.aspx

שווה לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 196
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק כשכולנו "נתנזר" מפיראטיות אז אולי יהיה מצב שבו אפשר יהיה לגלוש באינטרנט בצורה נורמאלית ,אבל אני לא חושב שבזמן הקרוב זה יקרה ...אני בעצמי מוריד כבד ,ומה לעשות לדברים טובים מתרגלים מהר .חוץ מזה את האמת חוץ מיוטיוב שבאמת דיי מקרטע עם 014 אני מנצל את ה10 מגה כמעט כול הזמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן שאני עובר פה אני רואה עוד הודעות בנושא. אני גם סובל מהתופעה לכן אני מציע להתארגן ולפנות למשרד התקשורת.

כמובן שזה פעולה שהספקיות צריכות לעשות בשביל לעמוד בביקוש העצום לשרתים בחו"ל, אבל המטרה היא שתיהיה שקיפות מצדן ושהדברים לא יעשו בחשאי, שנדע על מה אנחנו משלמים.

אני מציע שננסח משהו ונשלח למשרד התקשורת. ככל שיפנו אליהם יותר בנושא ככה ההתיחסות תיהיה מהירה יותר, אפשר בפקס/אימייל/דואר/טלפון:

http://www.moc.gov.il/509-he/MOC.aspx

שווה לנסות?

חשבת לשלם על המחיר המלא של רוחב הפס לחו"ל (כאלפיים דולר ל10 מגה) ואז תקבל את הרוחב פס בצורה מובטחת כל היממה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סורי, חושב שהדוגמא שלי יותר קרובה. אין להם בעיה לגלוש 24 ש' או להוריד 24 ש' (נקביל את זה לדיבור בפלאפון 24 ש' כמו שרשמת ) והם גם משלמים על זה בהתאם = כמה שהספקית דורשת אבל לא נותנים להם לגלוש/להוריד כמו שצריך (ובהקבלה שלנו, נותנים להם לדבר 24 ש' כאמור, אבל לא "נותנים" להם קליטה נורמאלית)..

למה? כי הם לא משלמים על מלא רוחב הפס? (או בהקבלה שלנו - כי הם לא שילמו על הקמת האנטנה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההתפרצות, אבל לחברות הסלולרי אנחנו משלמים הרבה יותר, אני בקושי מדבר ויוצא לי 150 ש"ח

יש אנשים שיוצא להם 300+

תפכיל את זה בכמות האנשים שבבית, הרי לכל אחד יש פלאפון כן?

תשווה את זה לכמה משלם בית לאינטרנט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שר התקשורת כבר עושה משהו בעניין.

אינטרנט על החשמל.

התשתית כבר קיימת והפוטנציאל למהירות גדולה במחיר זול הוא עצום.

זה יכול לקדם את התחום באופן דראסטי.

אבל באופן גלובלי תמיד נהיה תלויים בתשתיות לחו"ל.

יום אחד כשהייתי אצל חבר הוא החליט לבדוק את הנושא.

חיפשנו מפות ותמונת מצב של התשתיות באיזור, קווים תת ימיים וכו..

ככל שישדרגו את התשתיות ויוסיפו עוד קווים ראשיים באזור המהירות תגדל והמחירים ירדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...