התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות בנוגע ל- 3 מסכים: 2209WA, U2311H , 2333T

DaTHE

Recommended Posts

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המסך הזה עובד ב60HZ כמו כל מסך LCD אחר.

"כל LCD אחר" ? הרבה מאוד מסכים תומכים ב-75HZ ויש כאלה שאפילו תומכים ב-120HZ.

אני אשמח אם תאמר לי לכמה FPS מקסימום שישים הרץ מתורגם והאם המסך מוגבל לקצב רענון של 60HZ בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת פחות מחמיאה ל-U2311H:

http://www.youtube.com/watch?v=s4Q78-G1xHA

בסוף הוא דווקא מפרגן מאוד למסך ואומר שהוא לא לשימוש מקצועי שצריך צבעים מאוד מדוייקים אבל לכל משתמש אחר שרוצה חוויית / גיימיג אופטימלית הוא אומר קנו רק את המסך הזה.

אגב, ב- 8:55, מה הכתובת שלו בפייסבוק?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל LCD אחר" ? הרבה מאוד מסכים תומכים ב-75HZ ויש כאלה שאפילו תומכים ב-120HZ.

לא הרבה מאוד, אלא מעטים. מרבית המסכים שמאפשרים להגדיר75HZ בפועל ממשיכים לעבוד ב60HZ וזורקים כל פריים חמישי. ה2209WA הוא אחד מיוצאי הדופן בעניין זה.

מסכי 120HZ הם עניין חדש יחסית בשוק, וגם הם לא רבים.

אני אשמח אם תאמר לי לכמה FPS מקסימום שישים הרץ מתורגם והאם המסך מוגבל לקצב רענון של 60HZ בלבד.

מה יש פה להבין? 60HZ = 60FPS. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעניין. את זה גם אני לא ידעתי.

ז"א שעם מסכים שעובדים על 60Hz אין טעם לשים חומרה סופר חזקה כדי שתעלה את ה- FPS במשחקים מעל 60 כי גם ככה לא יהיה הבדל.

דרך אגב, האם אפשר בכלל להבדיל בעין בין מסך עם 60HZ לבי אחד עם 75HZ, בהנחה שמציגים בהם סרט כדי לבדוק את הנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, האם אפשר בכלל להבדיל בעין בין מסך עם 60HZ לבי אחד עם 75HZ, בהנחה שמציגים בהם סרט כדי לבדוק את הנושא?

יש ויכוח באופן כללי האם אפשר בכלל להבדיל בין 60HZ ל75HZ או מעבר לכך. יש שנשבעים שכן, יש כאלה שאומרים שזה שטויות.

לגבי , כפי שצוין פה - לפעמים יש חשיבות לכך שיהיה יחס שלם בין תדר המסך לבין קצב הפריימים של הסרט. למשל בשביל 30FPS עדיף 60HZ על פני 75, אבל בשביל 25FPS עדיף 75, בשביל 24FPS עדיף 72. במקרים שבהם אין יחס שלם, תהיינה מידי פעם קפיצות תמונה, ואנשים שרגישים לנושא עשויים לסבול מכך. בפועל כנראה זה משפיע מעט מאוד ומפריע לאחוז קטן מאוד באוכלוסייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הרבה מאוד, אלא מעטים. מרבית המסכים שמאפשרים להגדיר75HZ בפועל ממשיכים לעבוד ב60HZ וזורקים כל פריים חמישי. ה2209WA הוא אחד מיוצאי הדופן בעניין זה.

מסכי 120HZ הם עניין חדש יחסית בשוק, וגם הם לא רבים.

תודה על התשובה, לא ידעתי על עניין הקצב ריענון.

דרך אגב, לענות בחיוך לא עולה כסף ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח אם מישהו יודע מה האופי של המסך 2311H.

כלומר ה 2209WA - מסך מט.

חיברתי את זה שקניתי ליד המסך 2407WFP שיש לי (ושהוא מבריק) ... ההבדל בין השניים גדול מדי.

אני צריך מסך מבריק, האם ה 2311H בעל אופי כזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...