בורגוס VS בלאק - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בורגוס VS בלאק

spiidx117

Recommended Posts

אגאדיר

בלאק (אכלתי בסינמה סיטי בגלילות היה פינוק, מהר, שירות טוב לא יודע מה היה אצלכם)

ואם כשרים, אז המבורגר הבית של בורגרס באר ברעננה מעולה! וזול יותר מאגאדיר ובלאק אם אני זוכר נכון שזה יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

גם בורגוס וגם בלאק לא משהו (לפחות איפה שאני אכלתי), אבל בורגוס בהחלט סביר+, והמחירים (בהיתחשב בכמות האוכל) לא כל כך נוראיים.

אם כי כל הקטע של הביקור בסניף שלהם באזור שלי (ליד יכין בנתניה) מעצבן אותי, הקהל באזור לא משהו איך להגיד, וזה הורס את אווירת האכילה, אבל אם רוצים סתם ללכת לתקוע המבורגר באזור נתניה, אז בהחלט בורוגוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק אותי שכל אותם מסעדות מתקמצנות על צ'פס....מי שמה זה חומר גלם יקר... :kopfpatsch:

וכשאתה מתלונן על הכמות, הן מכסתחות את עצמן בתשובה הקלאסית של : "זה לפי משקל, אדוני".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מהארץ, הוא בכלל לא פלנטה הזאת...

אגאדיר

בלאק (אכלתי בסינמה סיטי בגלילות היה פינוק, מהר, שירות טוב לא יודע מה היה אצלכם)

ואם כשרים, אז המבורגר הבית של בורגרס באר ברעננה מעולה! וזול יותר מאגאדיר ובלאק אם אני זוכר נכון שזה יתרון.

אם כשר, אז בצפון רק BP, למרות שגם הם לא משהו ביחס לסינטה בר, במיוחד עכשיו כשהם נהיו כשרים, ישנה ירידה באיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגאדיר זה.... פשוט לא. המבורגר בינוני לחלוטין. משביע, במחיר סביר, אבל פשוט לא טעים. לא מגעיל, אבל בהחלט לא משהו שאתה אומר "יאם יאם טעים לי" :silly:

גילוי נאות: מעולם לא אכלתי במוזס, בלאק, או בורגוס (אני מאשים את העובדה שאני חיפאי, וכן יש בלאק בחיפה אבל עם כל הביקורת הפושרת עליו אין סיבה לחכות שעה בתור כדי להיכנס למסעדה).

מה שכן, אני נהנה מדי פעם מההמבורגר של זסטי. 440 גרם ב-35 שקל (בלי צ'יפס או שתייה) זה מחיר סביר לכל הדעות, וזה מאוד משביע. ההמבורגר עשוי בסטייל של מזללה וד"כ נוטף קצת שומן ממנו מה שמאוד משפר את הטעם של הלחמנייה, שגם ככה טובה למדי. למרות הסטייל הבוהמי ההמבורגר הזה פשוט טוב. הבשר מצויין והלחמנייה גם כן טעימה. התוספות להמבורגר לא רעות בכלל (אם כי קצת יקרות, לפחות לטעמי) ויש להם אחלה צ'יפס.

פעם הבאה שמישהו כאן נמצא בחיפה/ת"א ורוצה המבורגר, שילך יקנה שם או יזמין משם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכלתי פחות או יותר בכל מסעדה שהוזכרה פה עקב הנטייה המרשימה שלי להתרוצץ במדינה הזאת- להלן הדירוג שלי מהמוצלח למזעזע

1) מוזס

2) סינטה בר

3) בלאק

4) אגאדיר

5) בורגוס

6) קניבר (אם היה ציון, הם היו מקבלים ציון שלילי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך סינטה בר נכנסת ל-Top 5 שלך? איך היא בכלל נכנסת ל-Top משהו?

יותר טובה מאגאדיר זה בטוח, אבל הכל שם כ"כ ממוצע... יש להם אחלה מאכלים אחרים אבל ההמבורגרים הכי ממוצעים שיש. במקדונלד'ס יש המבורגרים טובים בערך באותה מידה (לא שהבשר שלהם גרוע, אבל זה סתם ממוצע).

אכלתי בסינטה שלוש פעמים. באף אחת מהן לא הייתי מסוגל להגיד שטעים לי או שאני רוצה עוד (ויכולתי לרצות כי ההמבורגר שלהם לא משביע בגרוש, העיקר לקחת עליו 43 שקל לא כולל צ'יפס או שתייה). זה בד"כ קצת תפל.

דנקר אם אתה מזמין זסטי הביתה אז זה מרגיש קצת כמו ההמבורגרייה של מרשל, גם להם יש טעם קצת מיוחד. אם אתה רוצה אחד לאחד ולא כטייק-אוואי, לך לארה"ב כי בישראל אין מזללות כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...