Civilization 5 - הדיון הראשי - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Civilization 5 - הדיון הראשי

Gimel

Recommended Posts

ב CIV5 הספקתי לעשות רק שני משחקים אחד ברמה 3 וניצחתי ניצחון טכנולוגי, וזה היה קל מאוד, יכולתי באותה מידה לנצח ניצחון צבאי, לא היתה שום בעייה.

משחק שני שיחקתי ברמה 5 (King) והפסדתי מהר מאוד.

בקיצור זה תלוי ברמה שאתה משחק, ברמות הגבוהות כל ניצחון הוא קשה, שחקני המחשב מתקדמים מאוד מהר, בצורה לא הגיונית בכלל, נראה לי.

הכי קשה, נראה לי, זה הניצחון התרבותי (Utopia project).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באופן כללי המשחק נראה לי אפילו יותר פשוט מהciv הראשון.

אין דיפלומטים וריגול, אין עלות תחזוקה ליחידות (חוץ מהresources שלא ברור לי מה הטעם בהם), אין זיהום ואין תקלות בכורים הגרעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי המשחק נראה לי אפילו יותר פשוט מהciv הראשון.

אין דיפלומטים וריגול, אין עלות תחזוקה ליחידות (חוץ מהresources שלא ברור לי מה הטעם בהם), אין זיהום ואין תקלות בכורים הגרעיניים.

בטח שיש עלות תחזוקה ליחידות. פשוט לא שמת לב.

אגב, אני לא יודע מה לעשות, במפה הכי גדולה בשלב מאוחר יחסית במשחק לוקח לי כמעט 3 דקות לטעון שמירה.

המהרתי את המעבד ל-3000, אפילו שעוד לא חורף, הורדתי פרטים לבינוני-נמוך, וזה לא עוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שדימה כתב: כל מה שצריך לעשות זה לחקור את המחקר המתאים ולבנות את מכרה\חווה במשבצת

אין צורך לקשר את העיר לעיר בירה, לקשר את המיכרה לאנשהו או שהעיר תהיה ברצף טריטוריאלי עם העיר בירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש קריסות כל הזמן ? לא שלי יש פשוט לחבר שלי עם עם כרטיס מסך 2600XT קורס כל 10-15 דקות עם מסך צבעוני כזה ונתקע עד שפשוט חייבים לכבות את המחשב ואז להדליק.

אני אצלי עדיין לא בדקתי אבל הבנתי שלהרבה אנשים יש בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני לוחץ על הבאנר של עיר, עולה המסך של ניהול עיר ומצד שמאל תחתון יש את האזור בו מגדירים מה רוצים לייצר, ניהול תור של היחידות לייצור וכו, וכן יש את הלחצן purchase מסומן לי בנקודה צהובה. אני חושב שבכל המצבים שניסיתי היה לי מספיק כסף (כמה אלפים) עכשיו לא ברור לי כמה כסף עולה זירוז הייצור. כאשר אני לוחץ על purchase לא קורה שום דבר מיוחד מלבד הצגת סטאטוס היצור , לא יורד כסף וגם הייצור לא מתקצר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...