משחקים ממכרים! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחקים ממכרים!

naoriko

Recommended Posts

זה בדיוק מה ששאלתי את עצמי בצבא, כשאזרחית עובדת צה"ל הייתה מעבירה שעות שלמות של סוליטייר.

ובהמשך ראיתי את הזוועות שוב במקומות עבודה, לימודים וכו'.

אז איך משחק שמסתיים בכמה דקות יכול להיות ממכר ברמה של לשחק אותו שוב ושוב ושוב ושוב?

אני מניח שצריך לשאול את המכורים, אם נשארו להם תאי מוח כדי לענות...

נ.ב- עוד תופעת התמכרות מרגיזה שאני רואה בשנים האחרונות היא Bubbles.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני חושב שאלה שמכורים למשחקים כאלה היו עם כמה תאים בודדים מהתחלה, מה שמנע מהם למצוא עניין במשחקים שיש הצדקה להתמכר אליהם

דרך אגב הבאבלס הזה זה זוועה

אה ויש גם את הbejeweled הזה

אמא שלי מכורה למשחק שנקרא pako 2 שזה משחק דמוי פקמן ישן מאוד שהיה מסתובב על תקליטור ה300 משחקים בשנות ה90, אני מפעיל לה אותו דרך דוסבוקס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאלה שמכורים למשחקים כאלה היו עם כמה תאים בודדים מהתחלה, מה שמנע מהם למצוא עניין במשחקים שיש הצדקה להתמכר אליהם

בניגוד למכורים לMMORPG למיניהם, שהם ללא ספק אנשים אינטיליגנטיים ואינטלקטואלים להפליא. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, לא תלוי.

הכרתי גם אנשים מכורים לMU וגם לWOW ולעוד איזה שיט תורן ששכחתי את שמו. כולם אותו דבר וסימפטומי ההתמכרות זהים לחלוטין.

סבבה אבל להכליל את כל שחקני הmmorpg בדעה שהם אינטלגנטים זה ממש לא נכון

אתה יכול להגיד שאני לא אינטלגנט אין לי עם זה בעיה אבל נגיד יש בWOW שחקנים בגילדות הסוציאליות של הקז'ואלס אנשים ממש חכמים ובגילדות ההרדקורס הם האומנם מטורפים אבל אנשים שם ממש מבריקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

world of warcraft

אבלללללללללל, הגועל נפש של העלילה המשעממת של wotlk הקנה לי יכולת לשבור את ההתמכרות ופשוט מאוד ביטלתי את המנוי

אני מתכוון לחזור בקטקליזם אבל גם אז אני לא אהיה מכור כי אני חסין להתמכרויות

זה מה שכולם אומרים.

ושכחתי את התמכרות הילדות שלי:

Pokemon R/B/Y/S/G/C

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...