Exchange 2007 + client outlook 2007 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Exchange 2007 + client outlook 2007

gabi21

Recommended Posts

שלום רב

יש ברשותי שרת EXCHANGE 2007

ולמשתמשים יש OUTLOOK 2007

יש אופציה נחמדה כזו באווטלוק להגדיר RULE ככה שהמשתמש יכול לתכנן על הודעות שיקפצו לו במסך בתנאים מסויימים שזה מאוד נחמד ופקרטי עבור המשתמשים.

הייתי רוצה לדעת אם אני יכול להגדיר RULE כזה בשרת שלי ושכולם יקבלו אותו ולא יהיה צריך להגדיר לכל אחד את ה RULE הזה בנפרד

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעניות דעתי אין דרך פשוטה להשליך כלל מתיבה מסויימת אל השרת ושתתפוס לגבי כל התיבות של כל המשתמשים.

מה שכן כללים והתראות יש אפשרות לשמור לקובץ ולהעביר ממחשב למחשב וליבא את קובץ הכללים לתוך הOUTLOOK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לשמור בקובץ (הווי זה קובץ OUTLOOK או מקטע מה-REGISTRY - קובץ) אזי אפשר "לדחוף" עם לוגין סקריפט למשתמשים בדומיין

הדבר הכי קרוב שעשיתי לזה ב-OUTLOOK היה "הפצה" של קובץ החגים היהודיים (קובץHOL למי שמכיר)

http://office.microsoft.com/en-ca/outlook-help/import-or-export-a-set-of-rules-HP005242926.aspx

זה מאוד מעניין לגבי RULES אני אבדוק את זה

כמו כן מהו בדיוק ה-RULE אותו אתה מנסה לעשות - ל-EXCHANGE יש גם TRANSPORT RULES ויכול להיות שמה שאתה מנסה לעשות יימצא שם

כל טוב,

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני מנסה להוציא הודעה מין תיבה כזו למשתמש שברגע שהוא מקבל מייל התיבה תקפוץ לו מול העיניים כך שהוא לא יפספס את המייל

מצורף תמונה לפעולה שאני מגדיר לכל משתמש

רק שאני רוצה לעשות את זה פעם אחת או בסקריפט או בשרת ושכולם יקבלו את אותו RULE

תודה רבה גבריאל

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחילה

אני חושב שאתה מסתכל במקום הלא נכון - זה קיים בתור אופציה - תסתכל על מה שמסומן

http://imgsrv.worldstart.com/mso-images/disp-new-email-alert-opt.gif

tools

options

e-mail options

Advance Email Options

ואת זה אני חושב שאפשר "לדחוף" בתור קובץ PRF\POLICY צריך לבדוק...ואני כמעט משוכנע שזה מוגדר בברירת המחדל

אלא אם כן אתה מנסה "להתנות" כך שרק בתנאים מסוימים זה יופיע - ואז הדרך הנכונה היא באמת ב-RULE (שאותו אפשר לעשות EXPORT ) - ולא מצאתי דרך ליבא אוטומטית RULES (אם תמצא אשמח - הפריה הדדית)- אתה כן יכול לשמור ה-RULE ולבקש את המשתמשים\מתקין המערכת לייבא זאת. אבל אני ממש לא מוצא אופציה לבצע ייבוא אוטומטי של ה-RULES

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כך הדבר אין לדעתי מנוס מייצוא ה-RULE והכנסתו ידנית למכונות

אני עדיין שובר את הראש מדוע אי אפשר לעשות את זה עם הלוגין סקריפט - יכול להיות גם שאפשר לתכנת איזה VB שעושה את זה.

לפעמים הדברים הפשוטים האלו שמייקרוסופט שכחה להוסיף יכולים לחרפן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...