אני כלכך שמח ש-HWZONE הגדילו לעשות.... - עמוד 2 - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני כלכך שמח ש-HWZONE הגדילו לעשות....

koby058

Recommended Posts

א) בדף הראשון של הפורום ישנם 8 פוסטים שלא נענו בכלל (מתוך 24)

ב) יש לי בעיה (למעשה מספר בעיות) בעבודה מול Jboss האם לפי דעתך כדאי לי להעלות אותן פה לאתר? האם יש סיכוי סביר שמישהו יענה לי? כמה ממשתמשי האתר יודעים מה זה Jboss לפי דעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפורום רק נפתח לא מזמן, תן לו זמן לצבור תאוצה. אני מבטיח לך שזה לא היה "פתח ושכח" ויש לנו כוונה להשקיע בפיתוח הפורום (ופורומים נוספים) במשך כל הדרך.

אני לא מבין מה אתה מנסה להשיג בתגובות שלך. לא בא לך לבקר בפורום, אתה לא חייב.

בינתיים יש אנשים אחרים שכן רוצים לבקר בו, אז מה אתה מנסה לעשות? לפגוע בהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי היחס המזעזע שתחום ה-IT מקבל בקהילה הזאת אני לא חושב שהרבה אנשים רציניים יחזיקו פה מעמד הרבה זמן. אני בכל אופן, כשעשיתי MCSE העדפתי להיעזר בפורומים שמוקדשים לתחום הזה בחו"ל, למרות שהיה לי יותר קשה להביע את עצמי באנגלית כמו שרציתי. פשוט לא רציתי להרגיש חתיכת חרא שלא שווה כלום. (אני כמובן מדבר רק על התחום הזה, בשאר הדברים הפורומים פה מצויינים ומאוד עוזרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי זה ענין של ציפיות. אין מה לצפות מהאתר הזה ליחס רציני לתחום הIT פשוט כי האתר הזה לא מיועד לתחום הזה.

על מנת למשוך מקצועני IT לאתר יש להשקיע הרבה מעבר לפורום שאלות ותשובות. צריך להביא חדשות מעולם הIT ביקורות ומאמרים הקשורים לתחום וכו

אני חושב שאי אפשר לשים באתר אחד דיונים בנושאי מחשבים שולחניים ומשחקי ומחשב וגם בנושאי IT זה פשוט לא נראה רציני ולא יתפוס.

האתר הזה צריך להתרכז במה שהוא טוב ומוביל בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שרון - אני לא מסכים איתך ואני אסביר :

אני רשום באתר כמעט מיום הקמתו, ואם הזמן תחומי ההתעניינות שלי היו משחקים / / צילום / וכו'.

עברו השנים והיום אני בן 28 ואני עובד בקהילת ה-IT ומאוד מעניין אותי לראות פורום IT שלאט לאט יצבור תאוצה.

קצת פירגון לא יזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברו השנים והיום אני בן 28 ואני עובד בקהילת ה-IT ומאוד מעניין אותי לראות פורום IT שלאט לאט יצבור תאוצה.

Story of my life ושל הרבה אחרים. האתר בכלל הוקם ע"י כמה חברים בתיכון ועקב כך גם תחומי ההתעניינות היו אז בהתאם. מאז 2001 כולנו גדלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Reza

אני אחזור על הנקודות שציינתי, לעיונך

1) לעניות דעתי, אין זה מספיק לפתוח פורום שאלות ותשובות בנושאי IT על מנת למשוך קהל זה לאתר. צריך להשקיע באיסוף חדשות, מאמרים וכו.

2) לעניות דעתי, אין בנמצא אתרי שמכסים גם נושאים שמעניינים retail consumers וגם IT professional יתרה מזאת, גם אתרים שפונים למקצועני IT לעיתים קרובות מתמקצעים בתחום נישה של ההגדרה הרחבה הזו, כמו לדוגמא אתרים שמוקדשים לנושא של מערכות מחשוב ארגוניות לא יעסקו בנושאי תקשורת.

3) לידיעתך, אני רשום לאתר הזה עוד מלפניך ואני שותף פעיל בו עד היום. אני הבעתי ןמןסיף ומביע פרגון לאתר הזה כפי שאני חושב שהוא אמור להגדיר את עצמו - זה האתר הישראלי הטוב ביותר בנושא אלקטרוניקה בידורית בכלל ומחשבים אישיים בפרט. לעניות דעתי (ואני מודה שאין לה ביסוס מעבר לתחושה של מי שמבקר באתר באופן יומיומי) חתך הגילאים של מבקרי האתר לא השתנה באופן מהותי בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתך הגילאים של מבקרי האתר לא השתנה באופן מהותי בשנים האחרונות.

מסכים איתך. הילדים שאנחנו היינו לפני 10 שנים התבגרו יחד עם האתר ודור חדש של ילדים הגיע. בין כה וכה מי שיילך ל-IT ייתקל בנושאים האלה ואתה רואה שיש תנועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל-כך מפריע לכם שיש את הנישה הזאת פה? עולה לכם כסף? לוקח לכם מקום בהארד דיסק?

מי שלא רוצה לראות שלא יסתכל

כבר נכנסתם לבעל הבית לחיים.

תגידו לו מה לשים ומה לא לשים.

עוד מעט תכעסו למה הוא מפרסם את תנובה

מה זה התגובות האלה?

בנוסף הייתי ממליץ לעשות נעוץ עם לינקים לכל מיני אתרים שקשורים לנושא (חדשות פורומים וכדו')

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...