HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HTC HD7 - דיון על המכשיר העתידי

Gyro

Recommended Posts

נכנסתי להודעות סימנתי כ500 הודעות ועשיתי מחק עברתי למסך של נגן המוסיקה ואמרתי לו לעשות רענון לספריית המוסיקה לחפש שירים חדשים

ובזמן הזה נכנסתי לאופרה מובייל

ובמקביל החלפתי כל פעם בין נגן המוסיקה להודעות וראיתי את קצב ההתקדמות\מחיקה מתקדם ברקע

אתה יכול לעשות את כל זה גם על מכשיר .

אני בספק שיש פה מישהו שיכול להסביר לך מה ההבדל בין מולטיטאסקינג "אמיתי" ל "לא אמיתי", ומה זה ישנה לך בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היה פה מאמר שמישהו קישר אליו שהסביר טוב מאוד מה ההבדלים. לצורך העניין מולטיטסקינג "אמיתי" הוא מה שנקרא preemptive multitasking. הסבר מפורט אפשר למצוא בויקיפדיה http://en.wikipedia.org/wiki/Preemption_%28computing%29. המערכת הפעלה לוקחת שליטה על המעבד ומחליפה בין פרוססים מבלי צורך בשיתוף פעולה מהתוכנה שרצה. באנדרויד ובמידה מסויימת בiOS4 התוכנה שפועלת כרגע היא היחידה שפועלת (מעבר לפרוססים של המע' הפעלה עצמה) ברגע שיוצאים ממנה היא מוקפאת, אם היא רוצה להמשיך לעבוד ברקע היא צריכה לבקש מהמע' הפעלה שירות רקע. כאשר במערכת preemptive multitasking, התכנת אינו בכלל מתיחס לעובדה שיש עוד דברים שרצים חוץ ממנו, מבחינת התכנת התוכנית תמיד רצה\ויזואלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, עכשיו זה קצת יותר ברור למה כוונת המשורר. אם כי שוב אני בספק שכל זה באמת מעניין את המשתמש הרגיל.

זה שהורגלנו למולטי-טאסקינג "אמיתי" במחשבים שלנו לא אומר שישום אחר של מולטי-טאסקינג הוא פחות נכון במכשירים ניידים. למעשה גם הגישה של וגם הגישה של לעניין המולטי-טאסקינג נראה אלגנטי מספיק ואני בספק שיש תוכנות שמרגישות מוגבלות בגללן.

אבל אני מקווה שהדיון פה גרם לכמה אנשים להבין כמה אין צורך ב task killer באנדרויד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט הזה נשמע לי קצת מופרך

קשה לי להאמין שהשנה נראה מכשיר כזה

גם מבחינת המעבד, גם מבחינת המסך (מדובר על PPI כפול כמעט משל האייפון 4)

וגם קשה לי להאמין שתהיה דרישה למכשיר כ"כ גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...