מחשב חדש...אבל בעיה בבחירת כרטיס מסך - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש...אבל בעיה בבחירת כרטיס מסך

AirZone

Recommended Posts

טוב אז אני בחרתי במפרט של 10000 ש"ח והכל אחלה ואני משתמש בכל מה שהם נתנו לי

חוץ מהמודם (יש לי ADSL) והמסך...19 אינץ גדול מדי אני קונה CTX PR711F

אז אני עכשיו מתלבט

אני רואה Readon 8500 במקום 3 TI500

וכפי שהבנתי כמה אנשים אמרו לי שמייבאים Readon 8500 מאיזו חברה סינית שלא שמעו עליה ואני לא יודע אם זה אמת או שקר

וגם הקטע שאני לא יודע אם כבר יצאו הדרייברים שכולם מחכים בשביל הReadon 8500 אז קיצר מה אתם חושבים שאני צריך לקנות ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 148
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתכל אם הקנייה לא דחופה כל כך ויש לך זמן אז שווה לחכות עד שתגיע גירסה של חברה נורמלית לארץ ושתצא חבילת ראויה לשמה, וגם רק שתע שלרידאון יש פוטנציאל עצום והוא יכול לעקוף את הgeforce3 ti 500 בהרבה ( אפילו שגם הוא כרטיס מצויין) מבחנים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל GF4 TI כבר לא ייכנס לתקציב.

חוץ מהמודם (יש לי ADSL) והמסך...19 אינץ גדול מדי אני קונה CTX PR711F

אז אני עכשיו מתלבט

אני רואה Readon 8500 במקום GeForce 3 TI500

וכפי שהבנתי כמה אנשים אמרו לי שמייבאים Readon 8500 מאיזו חברה סינית שלא שמעו עליה ואני לא יודע אם זה אמת או שקר

וגם הקטע שאני לא יודע אם כבר יצאו הדרייברים שכולם מחכים בשביל הReadon 8500 אז קיצר מה אתם חושבים שאני צריך לקנות ?

1. קודם כל אם תקנה TI500 אז רק של הרקולס.

2. יש גירסאות שלא מיוצרות על ידי ATI ויש מקוריים. לדעתי רוב החנויות מוכרות את הלא מקוריים. חנות שמוכרת את המקוריים למשל, זאת זיגזג2000 בwww.zigzag2000.co.il ותוכל לקנות משם את הכרטיס מסך.

3. לא צריך לחכות לRADEON 8500, הוא כבר פה.

4. אם אתה מתלבט ביניהם מה לקנות, אז תראה: RADEON 8500 ייתן לך איכות תמונה יותר טובה במשחקים, אבל GF 3 TI500 ייתן יותר מהירות. כמובן שאת ההבדלי מהירות אתה תראה רק עוד שנה וחצי שנתיים, במשחקים כבדים יותר. אבל קיימים הבדלים במהירות. עצה שלי? האיכות תמונה של TI500 רק תשתפר עם הדרייברים (NVIDIA דואגת להוציא אותם כללללל הזמן), אומנם לא כמו של RADEON אבל היא תשתפר והמהירות שלו תמיד תיהיה יותר גבוה כי כל דרייברים מדור חדש של מקפיצים את הביצועים ב20%-50% מהכרטיסים שלה. את ההבדלי איכות בתמונה במשחקים אתה לא תרגיש, רק אם תצלם בודדות מתוך המשחק, הרי במשחק הכל קורה כל כך מהר ואין שום זמן להרגיש בהבדלי תמונה... לכן, הייתי ממליץ על TI500 של הרקולס (תזדרז, הוא עוד מעט נגמר לגמרי).

5. בקשר למסך, מסך מצויין, אבל ב1850 ש"ח תוכל לקנות את IIYAMA 413 PRO שזה המסך 17" הטוב בעולם. תחשוב אם שווה לך להשקיע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו כבר יש של ATI

החברה שהתכוונת אליה היא או משהו כזה <---- big no no!!!!

למה נראה לך...?!

אתה יכול לחסוך כמה מאות שקלים ולא לאבד דבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RADEON 8500 ייתן לך איכות תמונה יותר טובה במשחקים, אבל GF 3 TI500 ייתן יותר מהירות. כמובן שאת ההבדלי מהירות אתה תראה רק עוד שנה וחצי שנתיים, במשחקים כבדים יותר. אבל קיימים הבדלים במהירות.

זה הדבר היחיסי שנכון במה שאמרת...

עצה שלי? האיכות תמונה של TI500 רק תשתפר עם הדרייברים (NVIDIA דואגת להוציא אותם כללללל הזמן), אומנם לא כמו של RADEON אבל היא תשתפר

איכות התמונה לא יכולה להשתפר...!

איך....?!

זה בולשיט אחד ענק..!

והמהירות שלו תמיד תיהיה יותר גבוה כי כל דרייברים מדור חדש של מקפיצים את הביצועים ב20%-50% מהכרטיסים שלה.

די לזיין בשכל.... טוב ?

מה ההבדל בין ה- 21.81 לבין ה- 27...? אין !

היה הבדל יפה של מקסימום 30% על ה- GF3 בין ה- det. (גרסאת ה- 21.81 ומעלה) לבין הקודמות... וזהו...!

את ההבדלי איכות בתמונה במשחקים אתה לא תרגיש, רק אם תצלם בודדות מתוך המשחק, הרי במשחק הכל קורה כל כך מהר ואין שום זמן להרגיש בהבדלי תמונה...

עוד פעם....

למה אתה אומר דברים שאתה לא יודע ?!

כמובן שאתה מרגיש את הבדל איכות התמונה גם ב- Q3A (או בכל משחק מהיר אחר), לדוגמא AF, אתה תמיד רואה ונהנה ממנו...!

עוד דוגמא, TruForm, אתה צריך להיות עיור כדי לא לראות את ההבל...! זה אחד הדברים המדהימים ביותר שיש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והמהירות שלו תמיד תיהיה יותר גבוה כי כל דרייברים מדור חדש של מקפיצים את הביצועים ב20%-50% מהכרטיסים שלה.

חחחח....

אז לפי מה שאתה אומר, בסט הדרייברים הבא ש- תוציא ה-GF2 Pro שלי יתן ביצועים של GF3 Ti500 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לEnc0der: בדור הבא. כמו Det. XP ומה שהיו לפני. וכמו Det. 3 ומה שהיו לפניו. אלה שני דורות של דרייברים, שבהם הייתה קפיצה משמעותית באחוזים.

ליוב יוב:

מה ההבדל בין ה- 21.81 לבין ה- 27...? אין !

היה הבדל יפה של מקסימום 30% על ה- GF3 בין ה- det. XP (גרסאת ה- 21.81 ומעלה) לבין הקודמות... וזהו...!

אתה אומר לעצמך את התשובה... אין הרבה הבדל בין 21.81 לבין 27.xx כי הם בדיוק מאותו דור של det.XP. מה אתה כזה לחוץ? עוד חצי שנה הם שוב יוציאו דור חדש (אם זכור לך, גם DET 3 היו דור חדש שנתנו קפיצה בביצועים.... רק אז היו פחות פופולרים) ואז שוב יהיה 30%... למה באף דרייבר של ATI הביצועים לא קופצים ככה? לא מספיק שעכשיו GF 3 TI500 עוקף את 8500 במהירות, אתה רוצה לחכות עוד חצי שנה שהביצועים שלו שוב יעלו ב30%?

בקשר לאיכות התמונה, אני לא אדבר על זה הרבה כי לא ראיתי אף פעם את האיכות תמונה של , אבל אני אשאל אותך שאלה. ראית TI500 של הרקולס באותם משחקים שאתה משחק? כי להגיד שRADEON מצויין זה יפה, אבל השאלה אם ראית את האחרים. חוץ מזה, ממשפחת GF4 יהיה כרטיס שעדיין ייתחרה בRADEON 8500 במקום TI500. ייקראו לו GF 4 4200... לך תדע אם הם לא שיפרו את האיכות תמונה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לEnc0der: בדור הבא. כמו Det. ומה שהיו לפני. וכמו Det. 3 ומה שהיו לפניו. אלה שני דורות של , שבהם הייתה קפיצה משמעותית באחוזים.

אם אמרת את זה ברצינות:

LOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:jump: :jump: :lol: :lol: :jump: :jump: :lol: :lol: ;D ;D :jump::lol::jump::lol:

;D ;D ;D :lol: :lol: :lol::jump: :jump: :jump: ;D ;D :lol: :lol: :lol: :lol: :jump:

:jump: :jump: :lol: :lol: :jump: :jump: :lol: :lol: ;D ;D :jump::lol::jump::lol:

;D ;D ;D :lol: :lol: :lol::jump: :jump: :jump: ;D ;D :lol: :lol: :lol: :lol: :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר לעצמך את התשובה... אין הרבה הבדל בין 21.81 לבין 27.xx כי הם בדיוק מאותו דור של det.XP. מה אתה כזה לחוץ? עוד חצי שנה הם שוב יוציאו דור חדש (אם זכור לך, גם DET 3 היו דור חדש שנתנו קפיצה בביצועים.... רק אז היו פחות פופולרים) ואז שוב יהיה 30%... למה באף דרייבר של ATI הביצועים לא קופצים ככה? לא מספיק שעכשיו GF 3 TI500 עוקף את RADEON 8500 במהירות, אתה רוצה לחכות עוד חצי שנה שהביצועים שלו שוב יעלו ב30%?

אם לא הבנת השיפור היה כמעט ורק ל- GF3 וזה בגלל שעדיין לא היו דריברים שתומכים/מנצלים את כל יכולתו של ה- GF3...

אותו הדבר קורה גם עם ATI רק שהם משפרים בכל דריבר חדש קצת (קצת + קצת + קצת + קצת = הרבה)...

Theres not much to say here other than Thanks for the updated drivers. Although the main recipients of the performance increase will be GeForce3 owners (as they very well should be for paying so much for their cards), GeForce2 GTS/Pro/Ultra and MX/200/400 owners will get a small boost as well. You cant really complain about free performance.

בקשר לאיכות התמונה, אני לא אדבר על זה הרבה כי לא ראיתי אף פעם את האיכות תמונה של , אבל אני אשאל אותך שאלה. ראית TI500 של הרקולס באותם משחקים שאתה משחק? כי להגיד שRADEON מצויין זה יפה, אבל השאלה אם ראית את האחרים. חוץ מזה, ממשפחת GF4 יהיה כרטיס שעדיין ייתחרה בRADEON 8500 במקום TI500. ייקראו לו GF 4 4200... לך תדע אם הם לא שיפרו את האיכות תמונה שם.

אני עבדתי עם שניהם (ok, לא את ה- Ti500 אבל כן את ה- GF3 הרגיל שלהם ואת ה- Elsa 920) ואיכות התמונה של ה- 8500 פשוט יותר טובה...

וכן, אני משחק/שיחקתי משחקים איתם:

Q3A

UT

RtCW

Renegade

Serious Sam 2

מכאוב מקסימלי ועוד...

ה- AF פשוט קבוע פועל בדריברים של ה- 8500 ואני לא שם לב לזה....

וב- RtCW וסאם הרציני כשאני מפעיל את ה- TruForm זה נראה פשוט מדהים... אין לי איך לתאר את זה...

כשאני אסיים לעדכן את המפרטים המומלצים אני אכח כמה SS מהמשחקים הללו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...