התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון! - עמוד 21 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התיעצות אחרונה כנראה - לפני קניית מיילסטון!

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 309
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קפצתי היום לדוכן הזה בקריון :)

דניאל הראה לי את הדיזייר.

המכשיר דיי נחמד מבחינת המימדים שלו, והמשקל ללא אפילו מאוד ידידותי. המשקל עם כבר הפך להיות בהחלט מורגש.

הגודל שלו היה יותר ידידותי מאיך שזכרתי אותו אצל מיני, כנראה בגלל שאצלו היה כיסוי סיליקון מיותר שהוסיף איזה מ"מ שלם לכל כיוון.

מבחינת מחירים הם לא היו יקרים אבל גם לא ממש מלהיבים, הוא אמר שכולל עברית (לטענתו "מלאה") של איירון המכשיר עולה כ-3000 ש"ח, ומגיע עם כרטיס הזיכרון המקורי. במחיר כזה אני אישית הייתי מעדיף להוסיף 300 שקל (ולחלק ל-36 תשלומים) ולקבל תמיכה רישמית דרך ניופאן..

רציתי לראות גם את הגלאקסי, כדי להשוות אותו לדיזייר מבחינת הגודל ומבחינת המשקל, אבל לצערי הוא לא היה בדוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך? זה שכבוי? למה שהוא יצרוך חשמל שהוא כבוי?

בסאמסונג שלי לדוגמה אחרי לילה שלם ללא טעינה עם שעון מעורר קבוע לשעה מסוימת, במצב טיסה, יורד פחות מאחוז אחד של .

אאל"ט המסך לא כבוי אלא התאורה האחורית שלו.

אז תחבר אותו למטען :)

כמובן, אבל מדברים על המצב כאשר אין מטען / שקע חשמל :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמרי במקרה של הדיזייר של להוסיף 500 ש"ח כי אין מצב להשיג פחות מ-3.5 מאחר וזה המחיר שניופאן מציעים באתר שלהם וזה המחיר הנמוך ביותר (כולל משלוח אומנם) שוואלה שופס מוכנים (בדקתי). האמת? יכול מאוד להיות ששווה להוסיף את ה-500 ש"ח האלה בישביל העברית הרשמית, פרויו ושירות VIP של ניופאן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...