VPN - מה זה וכיצד מתחברים? - טכנולוגיית מידע - IT - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VPN - מה זה וכיצד מתחברים?

benyben

Recommended Posts

שלום.

באחד המאמרים שאני קורא, נכתב הדבר הבא:

Fired up my favorite client and got myself a US IP address.

זה אחד מן השלבים שאני אמור לבצע - אך אין לי מושג מה זה , ומהיכן אני יכול להוריד/להתחבר לאחת.

אשמח אם אוכל לקבל את עזרתכם

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VPN ברמת העקרון זה רשת וירטואלית פרטית

משמע - אתה במקום אחד ולמחשב שלך יש כתובת בטווח מסוים - נותן לך כתובת של מקום מרוחק.

נניח שיש לי משרד עם טווח כתובות מסוים - יש לי עובד שצריך לעבוד בבית בדיוק כמו שהוא במשרד - אזי העובד מפעיל אצלו בבית את חיבור ה- ומקבל

כתובת בתוך המשרד

ה- אחראי ליצירת "מנהרה" (תרגום ישיר מאנגלית) מאובטחת בין מחשב העובד לביןהמשרד - שמבחינת המשתמש העניין הזה שקוף

כדי שתפעיל צריך להיות לך קליינט (CHECKPOINT, CISCO, FORTINET או אפילו פנימי של ) - שמתחבר בצד השני לשרת (בד"כ FW ) .

כמו שאתה מבין מההסבר הארוך - קודם כל תגדיר מה אתה מנסה לעשות לאחר מכן נדע לעזסור לך קצת יותר טוב (וכן, אני מודע לזה שאני קצת גרפומן)

גבריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט (-:

אני מקווה שלא תכעס על שניצלתי את זמנך, כאשר כל שאני מבקש זה לראות תכנים אמריקאיים מהבית בישראל :D

יתרה מכך, מכיוון שחלק נכבד ממכריי חיים בארה"ב, הייתי מבקש לנצל את היכולת החדשה של , ולחייג אליהם ישר מהתיבה

(כפי שאתה אולי יודע, כעת מאשר לנהל שיחות ישירות מהתיבה).

על מנת לעשות זאת, הבנתי שאני צריך להשתמש ב . האמנם?

שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההסבר המפורט (-:

אני מקווה שלא תכעס על שניצלתי את זמנך, כאשר כל שאני מבקש זה לראות תכנים אמריקאיים מהבית בישראל :D

יתרה מכך, מכיוון שחלק נכבד ממכריי חיים בארה"ב, הייתי מבקש לנצל את היכולת החדשה של , ולחייג אליהם ישר מהתיבה

(כפי שאתה אולי יודע, כעת מאשר לנהל שיחות ישירות מהתיבה).

על מנת לעשות זאת, הבנתי שאני צריך להשתמש ב . האמנם?

שוב תודה

VPN הוא מין פרוקסי, משמע נותן לך קישוריות לאינטרנט מהשרת שאתה מתחבר אליו לכן אתה מקבל את האייפי של השרת, על מנת להשתמש בVPN ולקבל IP אמריקאי אתה צריך שרת אמריקאי.. רוב שרתי הVPN אשר חינמיים ממש גרועים ומוגבלים לכן אני לא מאמין שבלי לשלם כסף תוכל לחייג בצורה נורמלית לחו"ל דרך ג'ימייל בעזרת .

אם בא לך לנסות ולשלם כסף לאחד משירותי הVPN (זה קל, פשוט תחפש ברשת באנגלית American או משהו בסגנון) ותקנה משתמש.

בכל מקרה, אני מעדיף פשוט שתגרום למכרים שלך להוריד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...