מפרט למחשב משרדי, קולנוע ביתי וסטרקרפט 2 – תקציב: 4000 (אין צורך בציוד היקפי) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב משרדי, קולנוע ביתי וסטרקרפט 2 – תקציב: 4000 (אין צורך בציוד היקפי)

yuvalkosh

Recommended Posts

לגבי הקשיחים, בגדול כן, האחד שאתה חשבת עליו הוא איטי יחסית ומתאים יותר להיות כונן אכסון בעוד הF3ים שהוצעו מהירים.

לגבי , אם צורכי גיימינג שלך נמוכים אתה יכול לקנות למערכת הקודמת כ.מסך פשוט כמו G210 או 5450 בפחות מ250 ש"ח.

שאלה נוספת, האם כרטיסי המסך שהצעת שאני אקנה למחשב שאני מעביר הלאה (ללא ה-8800 GTS) מספיק טובים כדי לשחק Unreal Tournament 3 ?

תודה

נ.ב

עדיין לא הבנתי אם המפרט האחרון ששמתי (בתוספת ה-GTS 8800) מספיק לעבודה משרדית כבדה, ביתי וסטארקרפט 2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה נוספת, האם כרטיסי המסך שהצעת שאני אקנה למחשב שאני מעביר הלאה (ללא ה-8800 GTS) מספיק טובים כדי לשחק Unreal Tournament 3 ?

במקום לשאול כל הזמן שאלות כאלה, כנס לגוגל ותבדוק את דרישות המערכת של המשחק אותו אתה תרצה להריץ ותראה אם זה מתאים מבחינת דרישות מינימום או מקסימום אם אתה רוצה להריץ על הגדרות גרפיות גבוהות. הכרטיסים שהוצעו לך הם לא מיועדים לגיימינג אלא למשהו כמו הרצה של תכנים באבחנה גבוהה.

אם אתה רוצה גם לשחק על המחשב הנוכחי שלך, עדיף לקחת כרטיסים יותר חזקים אך הם גם מעט יקרים יותר (סביב ה350-450 שקלים).

אבל יוצא לי המון להיות עם לפחות 50 עובדים של דברים שונים ובאמת שאני מוכן לשלם עוד כדי לדעת שהמחשב ירוץ חלק ויהיה שקט

אתה לא חושב שאתה מגזים? 50 חלונות? אם זה באמת ככה, אז תנסה לשלוט בעצמך ולסגור תוכנה/חלון שאתה לא משתמש בו.

עדיין לא הבנתי אם המפרט האחרון ששמתי (בתוספת ה-GTS 8800) מספיק לעבודה משרדית כבדה, ביתי וסטארקרפט 2?

עניתי לך כבר על זה, ה88GT לא קשור לעבודה משרדית אלא לסרטים ומשחקים, וכן הוא אמור להספיק למשחק אבל אל תצפה להגדרות גרפיות גבוהות מאוד.

קודם תעביר את הכרטיס- תראה איך הוא מריץ. סבבה מבחינתך? תשאיר אותו ותקנה אחד למחשב הישן יותר שלך. לא מספיק בשבילך? תחזיר את הכרטיס למחשב הישן ותקנה אחד חזק יותר למערכת החדשה, זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך כבר על זה, ה88GT לא קשור לעבודה משרדית אלא לסרטים ומשחקים, וכן הוא אמור להספיק למשחק אבל אל תצפה להגדרות גרפיות גבוהות מאוד.

תודה על העזרה..

אני מתנצל אם אני מציף בשאלות. אני יודע שאני לא שונה מכל אחד אחר כאן, אבל גם עבורי זאת הוצאה כספית גדולה ואני רוצה להיות בטוח שאני קונה את המפרט הנכון ביותר.

הסיבה שאני מתעקש ושואל היא שאני לא מבין מדוע בתחילת הדיון המלצת לי על מפרט מסוים: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472520.msg4039161#msg4039161 (רק שכעת במקום ה-GTX460 אשים את ה-8800)

וכעת אתה ממליץ לי על מפרט אחר וחלש יותר

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=472520.msg4040107#msg4040107

כאשר הצרכים שלי לא השתנו (עבודה משרדית, קולנוע ביתי ו-SC2)

מתנצל על הצפת השאלות...

ומודה לך על הזמן

נ.ב

בנוגע ל-50 פתוחים, אני לא אומר את זה כדי להתלהב אבל אני באמת עושה המון המון מולטיטסקינג ואולי אין לי 50 פתוחים בו זמנית כל הזמן, אבל באמת שהעבודה המשרדית מאוד כבדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לפי איך שזה היה נראה, זה היה כאילו המחשב מיועד בין היתר למשחקים כבדים, כאשר יש משחקים הרבה יותר כבדים מאשר SC2 שדורשים מעבד חזק יותר.

לאור ההבהרה הנוספת על שימושיך, המפרט החדש יותר "מותאם אישית" אליך.

אני מתנצל אם אני מציף בשאלות. אני יודע שאני לא שונה מכל אחד אחר כאן, אבל גם עבורי זאת הוצאה כספית גדולה ואני רוצה להיות בטוח שאני קונה את המפרט הנכון ביותר.

אין צורך להתנצל, ידע זה טוב. מה שכן, שאלות פשוטות כמו אלה גם אתה יכול למצוא בגוגל כמו שאני נעזרתי. לא היה לי נסיון לשחק עם הכרטיס הזה במשחק הזה לכן אני אומר רק עפ"י בנצ'מרקים והערכה שלי.

בנוגע ל-50 חלונות פתוחים, אני לא אומר את זה בציניות או כדי להתלהב אבל אני באמת עושה המון המון מולטיטסקינג ואולי אין לי 50 חלונות פתוחים בו זמנית כל הזמן, אבל באמת שהעבודה המשרדית מאוד כבדה.

כדי שאבין בדיוק מה אתה עושה, אם אתה יכול, רשום לי בבקשה מה בדיוק יהיה אצלך פתוח בו-זמנית (תוכנות וחלונות פר- אם יש). רק לאחר מכן אוכל להיות בטוח שהמעבד אכן יספיק לך, למרות שגם עכשיו אני בטוח בב99.9 שאין צורך ביותר ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה גם שפער המחירים בין שני המפרטים לא נורא - 366 ש"ח.

השני שהמלצת עולה 2895 והראשון שהמלצת עולה בניכוי הכרטיס מסך ובתוספת שירות ויאיפי 3261 (4139-987+109)

אם זאת התוספת שאני צריך לשלם בשביל מחשב חזק הרבה יותר אז למה לא?

בפרט שגם ככה הוא נמוך בכ-700 ש"ח מהתקציב

התוכנות העיקריות שפועלות אצלי במקביל:

ITUNES - עם 20000 פריטים

10 אקספלורר (tabs)

5 וורד

5 אקסל -קבצים כבדים

אווטלוק עם קובץ מידע כבד של 500 מגה בערך

אנטי וירוס

JDOWNLOADER

UTORRENT

ACDSEE

תוכנת צריבה

סקייפ

בבילון

וכאמור המחשב אמור להתמודד עם הצגת קבצי MKV של 15 ג'יגה ויותר (1080P)

אחרי פירמוט המחשב רץ מהר, אבל אני רוצה מחשב שאני לא אצטרך לפרמט כל חצי שנה - שנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלו שתי השאלות האחרונות שלי (בראשון בבוקר אני קונה את המחשב):

1. פער המחירים בין שני המפרטים הוא 366 ש"ח. אם זאת התוספת שאני צריך לשלם בשביל מחשב חזק הרבה יותר אז למה לא?

2. האם יש סיבה שבמפרט השני לא כללת מאוורר למעבד?

תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...