הגיע הזמן - סמארטפון מאורנג', תקציב אינו מוג&# - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגיע הזמן - סמארטפון מאורנג', תקציב אינו מוג&#

djelectric

Recommended Posts

תגידו אני מקווה שלא העלתם את זה כי אין לי ממש זמן לקרוא את כל מה שכתוב אבל משהו יודע משהו לגבי htc evo???

שמעתי שזה דור רביעי .. מתי אצלנו אם בכלל ?? חח לפחות לפי מה שקראתי נשמע כמו סמארטפון שיש בו הכול...

http://www.kombinator.co.il/view-review.php?rid=341#uploaded_files/users_profile/re670.1011024486.sprint_htc_evo_4g_540x470.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב חבר'ה, אי אפשר לדבר על הצדדים היפים מבלי לדברים גם על הצדדים המכוערים של הSGS והדזייר

חוסר בהאצת תלת מיימד בדזייר - מורגש\חשוב?

BOOT נצחי בSGS ובעיות קליטה רציניות - מיתוס?

כמו כן גם בעיות איטיות בכניסה\יציאה מאפליקציות בSGS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חבר'ה, אי אפשר לדבר על הצדדים היפים מבלי לדברים גם על הצדדים המכוערים של הSGS והדזייר

חוסר בהאצת תלת מיימד בדזייר - מורגש\חשוב?

זה לא שאין, זה שה GPU חלש. אם אתה מתכנן על הרבה משחקים, הדיזייר לא הבחירה הכי טובה, למרות שאת רובם הוא מריץ בסדר.

BOOT נצחי בSGS ובעיות קליטה רציניות - מיתוס?

הייתי שמח לדעת מה זה "BOOT נצחי". בעיות קליטה- בולשיט. (אלא אם אתה ברשת פלאפון)

כמו כן גם בעיות איטיות בכניסה\יציאה מאפליקציות בSGS?

בעיית הלאגים אמיתית. בקושחאות מוקדמות- מעצבן מאוד, בקושחאות חדשות יותר בקושי מורגש, ניתן להריץ lagfix (הוציאו אפליקציה שעושה את זה בקליק אחד) והבעיה נעלמת.

כרגע יש לציין שהבעיה הגדולה יותר ב SGS היא ה , שלמרות שנראה שסוף סוף התיקון יוצא, אין עדיין גרסה רשמית סופית ויציבה שמכילה את התיקון, והבעיה הגדולה יותר בדיזייר היא מסך המגע, שקצת בעייתי בנוגע למולטיטאץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי, האם כחובב משחקים וגלישה באינטרנט, כדאי לי לשלם 800 שקל יותר מדזייר לSGS?

או שמה דזייר יספק אותי?

כשאני אומר BOOT אני מתכוון לטעינת כל המערכת בעת הדלקת המכשיר.

ממה ששמעתי פרויו לדזייר משפר אותו לא מעט.

עוד משהו, אתה אומר CPU חלש, בכמה חלש הסנאפדרגון מהA8?

הסנאפדרגון חלש יותר מA8 אפילו במצב של 600MHZ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

800 שקל יותר? בפעם האחרונה שבדקתי אין ביניהם הפרש כזה גדול, ולדעתי זה לא ממש שווה. בעיקרון בהזמנה מחו"ל ההפרש ביניהם הוא 300~ שקל, שלדעתי שווה.

מבחינת BOOT, הגלאקסי S דווקא מהיר מאוד יחסית לכל המכשירים עם 2.1, פרויו נורמלי עדיין אין, אז אי אפשר ממש להשוות. מה שלא יהיה, זה רחוק מלהיות BOOT "נצחי".

כרגע בדקתי, על השעון-

30 שניות מרגע הלחיצה עד לדסקטופ, ועוד 4-5 שניות עד שהוא מסיים לטעון את כל השטויות של הסטארטאפ.

ולא אמרתי CPU חלש, אמרתי GPU חלש. הסנאפדראגון ב 1GHZ רחוק מלהיות חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה :)

אני קונה ב36 תשלומים מחנות בארץ וההבדל במחיר הוא בין 2880 שקלים לבין 3580 שקלים ככה שההבדל יחסית גדול. (700)

אני רק רוצה לדעת שאם בלית ברירה אני הולך על הדזייר לא אצטער על כך.

האם אתה מכיר מקום בארץ שבתשלומים אפשר למצוא בפחות מ3580 שקלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...