Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 46 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

rush זה בעיקר עניין של ליגה וכמה שחקנים. גם בלמעלה של פלטינום ב-2V2 זה יכול לעבוד מצוין - זאת בסה"כ עוד טקטיקה, וכמו כל טקטיקה צריך לדעת מתי ליישם אותה. במפה קטנה שבה כל אחד מהשחקנים מתחיל בנקודה נפרדת (כלומר לא מפה עם בסיסים משותפים וכניסה אחת) אז rush מתואם כנראה ינצח את המשחק - מאד קשה לעצור לבד rush של שניים, והשני פשוט לא מספיק לעזור בזמן.

כדי לעצור כזה rush, בעיקר אם זה נגד שני זרג, צריך לעשות סקאוט מאד מוקדם כדי לתפוס את זה בזמן ולהספיק לחסום או לשים pool. הבעיה שאף אחד לא שולח סקאוט כ"כ מוקדם ;D

ב-1V1 זה באמת עניין של הרמה של מי שמולך. כבר בגולד זה לא ממש עובד. אבל בברונז/סילבר לרוב האנשים אין כ"כ מושג איך להתמודד עם rush מוצלח.

לגבי marine arena, אין לי מושג מה זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MARINE ARENA זו מפה שבה 4 קבוצות בכל קבוצה 2 אנשים, המטרה היא להגן על ה COMMAND CENTER שלך ולהרוס את אלו של המתחרים

בכל 3 שניות יופע חייל ליד הCC (אפשר גם לקנות עוד סוג של חייל MERC וגיבור HERO)

על כל הריגה אתה מקבל סכום של MINERALS ומוציא את הכסף על שידרוגים וחיילים חזקים יותר.

אגב אני במשחק נקרא KIWA ואני חלק מצוות הפיתוח שלה שמאד מאד פעיל ועדכונים יוצאים כמעט 1 לשבוע

בואו לשחק ותתמכרו :)

לכל מי שמכיר את המפה: בקרוב Ultimate Heros

ההירו הראשון שהולך לצאת זה ODIN נשרפו לי כבר כל הפיוזים במוח אבל אחרי עבודה מאומצת של שבועיים סוף סוף סיימתי אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי יש לנו באתר מקום שבו אתה יכול להגיש מפות שישראלים מפתחים, אם בא לך לשתף ולהראות עוד מפות אתה מוזמן

http://www.zergling.co.il/maps/index.php

פשוט לחץ על הגש מפה ואז נושא חדש ותוכל לצרף את הקובץ.

כרגע יש רק מפה אחת שמישהו ניסה לשחזר את SC 1 במאפ אדיטור.. די מצחיק לראות את היחידות מהמשחק הראשון בתלת מימד

נשמח אם תצרף את שלך - תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...