Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 38 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

לא ראיתי mass vikings עדיין בפלטינום 2 על 2. הסיבה היא שבדרך כלל ברמות הגבוהות יש הרבה יותר סקאוטינג, ואם אני יודע שאתה הולך על וויקינג אני עושה mass marines ונכנס לך או לחילופין מגן דיי בקלות.

בלייט-גיימ מדי פעם אני הולך על קבוצה גדולה של וויקינגס בשביל שליטה במפה, ולעקוב אחרי כל ההרחבות של היריב, אבל לא בתור טקטיקה בפני עצמה.

האמת שטקטיקה שאני מאוד אוהב ב-2 על 2 זה לעשות ריפר harras תוך שהשותף שלי (פרוטוס) עושה zealot rush על אחד מהאנשים, ואז אני עובר ל-mmm, והפורוטוס עובר ל-zealots, stalkers, מחזיקים אותם כמה דקות, עד שהפרוטוס מוציא mothership ו-gg.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני משתגע !!!!!!!

המשחק הזה פשוט לא כיף ברמות !!! מתוך 10 משחקים הפסדתי בכולם ב-MP, ושלא תקבלו דעה לא נכונה- שיחקתי בכל משחק אסטרטגיה שייצא אי פעם והייתי טוב בכולם.

השינוי הוא פשוט בזה שכולם נהנים לעשות RUSH באחד מ-1000 הסוגים האפשריים. עכשיו סיימתי משחק בפחות מדקה !!!! מה כיף לבוא לבסיס שלי, לבנות מלא CANNONS ולהגיד שניצחת - זה כזה LAME!!!

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל דיברתי עם עוד כמה חברים שיש להם את המשחק וגם הם חושבים כמוני, אין זמן לשחק בכלל - זה מירוץ נגד הזמן מי עושה RUSH יותר מהר - מה לעזאזל כיף לגמור משחק ב-5 דקות ? מה ?

המשחק הזה פשוט לא מהנה בעליל !!!!!!!!!!!!!!!!

הייתי חייב להוציא את זה.... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתגע !!!!!!!

המשחק הזה פשוט לא כיף ברמות !!! מתוך 10 משחקים הפסדתי בכולם ב-MP, ושלא תקבלו דעה לא נכונה- שיחקתי בכל משחק אסטרטגיה שייצא אי פעם והייתי טוב בכולם.

השינוי הוא פשוט בזה שכולם נהנים לעשות RUSH באחד מ-1000 הסוגים האפשריים. עכשיו סיימתי משחק בפחות מדקה !!!! מה כיף לבוא לבסיס שלי, לבנות מלא CANNONS ולהגיד שניצחת - זה כזה LAME!!!

אני לא מאמין שאני אומר את זה אבל דיברתי עם עוד כמה חברים שיש להם את המשחק וגם הם חושבים כמוני, אין זמן לשחק בכלל - זה מירוץ נגד הזמן מי עושה RUSH יותר מהר - מה לעזאזל כיף לגמור משחק ב-5 דקות ? מה ?

שחקנים טובים מתמודדים עם RUSH יפה מאוד.

ואם ה RUSH לא מצליח אז מי שעשה אותו בבעיה לקראת ההמשך.

דרך אגב,

משהו פה בליגת "יהלום"?

(או ליגת PRO, אם יש כזו ליגה בכלל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתגע !!!!!!!

ברוך הבא ל SC :hi:,תכלס המשחק הזה בנוי בהתחלה על RUSH או שאתה עושה RUSH ומצליח להשמיד את האויב או שאתה עושה RUSH ונבלם ואחרי זה המשחק יכול להתפתח לכל מיני סיבוכים כמו להמשיך לבנות יחידות ולהמשיך עם ה RUSH או להסתפק בינתיים בנזק שעשית ולהתחיל לשחק נורמלי ולהתפתח ויש עוד הרבה או'ים, מה שאני ממליץ בינתיים לשחק 1 על 1 ב CUSTOM GAMES ולהתאמן שם קודם כל איך לבלום RUSHים, ורק אחרי שביססת את השיטה שאתה מוצא אותה הכי יעילה וטובה תמשיך להשתמש בה עד שאתה תבצע אותה במינימום זמן ובשלימות, ורק אחרי זה תתחיל להתאמן על תכניקות RUSH, כי בשלבים מתקדמים אתה תצטרך להשתמש בשתי השיתות ואפילו בעוד יותר שיתות למרות שיש כאלה שמתחילים לבנות בסיס ולהנדס כל מיני דברים, אבל שחקנים כאלה מספרם קטן מאד או שהם שחקנים מתחילים, תנסה גם את ה CHALLENGES אם עדיין לא ניסית הם יכולים לשפר לך מאד את השליטה ביחידות ובאיזה סוגי יחידות כדאי לתקוף סוגי יחידות מסוימים של האויב שזה אחד הדברים החשובים במשחק הזה.. ויש תמיד גם את ה 2V2, 3V3 ו 4V4 ששם יש פחות RUSHים, כדאי שתנסה גם.

וזהוא בעיקר אני מניח שתשנה את דעתך אז ותראה כמה שהמשחק הזה מהנה, גאוני, מושלם, מהיר ודורש הרבה תכנון.

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג כמה זמן לוקח לעלות ליגה? אני מקום 1 בBRONZE DIVISION שלי, אבל הנצחונות הפסדים שלי הם 50 -50 (אני עושה שטויות בליגה במקום להתאמן בCOSTUM)

לפי מה שאני יודע זה יותק קשור לאחוז נצחונות מאשר הדירוג.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למישהו מושג כמה זמן לוקח לעלות ליגה? אני מקום 1 בBRONZE DIVISION שלי, אבל הנצחונות הפסדים שלי הם 50 -50 (אני עושה שטויות בליגה במקום להתאמן בCOSTUM)

לפי מה שאני יודע זה יותק קשור לאחוז נצחונות מאשר הדירוג.

תודה מראש.

כל עוד אתה ב 50-50 לדעתי אתה לא תעלה ליגה.

השאיפה היא שבכל הליגות המאזנים היו כמו שיותר קרוב ל 50%.

אם תנצח איזה 4 נצחונות רצוף אנשים שהם טיפה יותר טובים ממך אז לדעתי תעלה.

(אני עליתי לליגת פלאטינום מגולד כשלא הייתי מקום ראשון, אלא עם מאזן של 10 הפסדים ו 14 ניצחונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2V2 אני עליתי מסילבר לגולד, ואז מגולד לפלטינום, ובשני המקרים הייתי באזור ה-50% נצחונות. העניין הוא כנראה כמה מהנצחונות היו מול אנשים טובים יותר.

בעקרון בליזארד מחזיקים מעין 'ציון' פנימי לכל שחקן, וכשהציון הזה עובר איזהשהו רף אתה עולה ליגה - העניין שלאף אחד לא ברור איך בדיוק הציון הזה מורכב, וגם אין דרך לברר מהו, מן הסתם.

לגבי ה-RUSH - כן, זה קורה מלא, בעיקר בליגות היותר נמוכות אבל זה עובר... צריך ללמוד לעצור RUSH, בד"כ זה לא כזה מסובך אם אתה יודע שהוא מגיע - ואין RUSH קל יותר לזיהוי מ-cannon rush.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד כמה טריקים נגד RUSH אם אתם משחקים TERRAN

1. אם אתם נגד זרג, תחסמו מהר את הבסיס, ככה שאם מגיע ZERGLING RUSH מספיק אפילו חייל אחד בשביל לעצור אותו.

מצד שני, זה עובד רק במפות אם רמפה קטנה.

2. נגד פרוטוס, פשוט תשים לב שהוא נכנס לך לשטח, ותציק לו אם SCV בשביל למשוך את הצומת לב שלו עד שאתה מוציא חייל, אם הוא כבר התחיל לזמן פיילון תסתער עליו אם כל ה SCV שלך.

ועוד פעם, לשים לב למפה, יש טקטיקות שעובדות מעולה במפות מסוימות, ועובדות חרא במפות אחרות, אז לא ללכת ישר על אוטומט על מה שאתה יודע הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...