Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 37 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

sh0ck3r מה נסגר בסוף עם המשחק שלנו ?

יצאתי מהמשחק כי קיבלתי מסך כחול..

נראה שהשיטה של ה vikings כרגע עובדת בסדר..

כן היא עובדת בסדר גמור, לגבי המשחק שלנו ניצחתי אותם. מה חשבת אחרת :P.

אם אתה מעוניין לראות את הריפליי אני אשלח לך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמו שאמרתי לך מקודם אני מתאים את היחידות שלי לפי אלה של היריב, אבל אם אני מתכנן לתקוף מהר (RUSH) אני משתמש ב מרינס ומוראדורס ולפעמים הליונס אבל אם אני תוקף בשלבים מתקדמים במשחק לרוב אני עושה מגוון ככל האפשר כדי שאני אהיה מוכן לכל דבר אפשרי, אגב לדעת לשלוט על היחידת שלך ולהשתמש בהם בצורה נכונה יכול להשפיע על מהלך המשחק מאד ואף להיות ההבדל בין ניצחון להפסד לכן אם עדיין לא עשית את ה CHALLENGES במשחק תעשה אותם כמה שיותר מוקדם כי שם אתה יכול לשפר הרבה.

על מה מדובר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה מדובר?

לך לסינגל פלייר יש לך מצד ימין חלון שרשום בו CHALLENGES תכנס לשם. שמה נותנים לך מצבים שיש לך שמורכב מיחידות שונות ובאותו זמן תוקפים לך שלוש מטרות שונות, המשימה היא להתאים את היחידות שלך נגד היחידות של היריב כך שיהיה לך כמה שפחות אבדות, ויש עוד הרבה משימות אחרות שנועדו לשפר את יכולת המשחק שלך, בקיצור כנס ותנסה לפתור את כולם כמה שיותר טוב. ככה אתה תשתפר מאד.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם, אני מחפש קצת חברה להתאמן איתם ולנסות כל מיני דברים. אני משחק אם הTERRAN והשם שלי במשחק זה isrzanza קוד שחקן 290.

אני לא מקצוען, אבל אני חושב שאני משחק לא רע בכלל (צריך קצת לעבוד על המקרו והAPM שלי), וכרגע BRONZE מדורג 3.

מי שמעוניין יכול להוסיף אותי, או אם זה בסדר מבחינתו שאני יוסיף אותו.

תודה! ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ הבנתי אותך, זה דווקא רעיון לא רע בכלל, אבל הבעיה שאני משחק זרג במולטי, אז שה לא כל כך עוזר לי.

בכל מקרה אולי שווה לי פשוט לשחק טראן כי אני מבין בהם יותר מהקמפיין ?

כמו שאמר NJMAN הצ'לנג'ס הם לכל הגזעים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך לסינגל פלייר יש לך מצד ימין חלון שרשום בו CHALLENGES תכנס לשם. שמה נותנים לך מצבים שיש לך שמורכב מיחידות שונות ובאותו זמן תוקפים לך שלוש מטרות שונות, המשימה היא להתאים את היחידות שלך נגד היחידות של היריב כך שיהיה לך כמה שפחות אבדות, ויש עוד הרבה משימות אחרות שנועדו לשפר את יכולת המשחק שלך, בקיצור כנס ותנסה לפתור את כולם כמה שיותר טוב. ככה אתה תשתפר מאד.

thanks!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...