Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 36 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

האם יש שיפורים נוספים ל- Battlecruiser מעבר ל-armory ? אם כן מה ואיפה ?

הטקטיקה שלי היאא להוציא כמה שיותר מהר חלליות כאלה ולהתקיף את האויב.

אין שום סיכוי שהדבר הזה יעבוד בצורה חלקה החל מגולד וצפונה... מדי פעם אולי כן, אבל בעקרון לעשות fast tech ל-T3 זה לא באמת טקטיקה שעובדת.

איזה ליגה אתה וכמה מהפעמים אתה באמת מנצח בזכות זה (ולא בגלל מי שאיתך, אלא באמת בגלל ה-BCs)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בליגת bronze..

עכשיו נתקלתי בבעיה עם הטקטיקה הזו.. היריבים שלי היו zerg ו terran..

הם תקפו עם הדרקונים האלה .. וה vikings עשו לי בעיות שהם תקפו לי את ה bc ומהר עשו back , תקפו ושוב back ..

פשוט הbc איטיים בשביל להספיק לתקוף את ה vikings

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויקינגס משמעותית יותר מהירים מ-BC ויש להם טווח הרבה יותר גדול (9 מול 6). גם יש להם +8 נגד armored... קיצר זה בדיוק הקאונטר של טראן ל-BCs.

ולהבדיל מה-BC, ויקינגס סופר זולים, אפשר לייצר אותם בכמויות עם ריאקטור והם מגיעים הרבה יותר מוקדם.

אין מה לעשות, במשחק מול אנשים עם חצי-יכולת אי אפשר 8-9 דקות לא לייצר , זה פשוט לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בליגת bronze..

עכשיו נתקלתי בבעיה עם הטקטיקה הזו.. היריבים שלי היו zerg ו terran..

הם תקפו עם הדרקונים האלה .. וה vikings עשו לי בעיות שהם תקפו לי את ה bc ומהר עשו back , תקפו ושוב back ..

פשוט הbc איטיים בשביל להספיק לתקוף את ה vikings

בגלל זה צריך לגוון יחידות וכל הזמן להתעדכן איזה יחידות יש לשחקן שמשחק נגדך אם הייתה יודע איזה יחידות יש לו היית מוכן בהתאם, לצורך העניין אם וויתרת על 2-3 BC'S והייתה בונה במקום צבא של מרינס או 3 THORS בנוסף ל BC'S שהיו לך הוא לא היה חושב אפילו לתקוף אותך עם הוויקינגז ואם כן ההפסד היה כולו שלו.

יש לי ריפליי למישהוא ששיחק בשיטת MASS MARINES והיה לו קרוב ל 100 יחידות של מארינס עם מוראדורס שהשמדתי אותם בעזרת שישה SIEGE TANKS בפחות מ 15 שניות, אתה מוזמן לראות זה עניין של התאמת יחידות נגד היחידות שמתקיפים אותך איתן. שים לב איך כל הזמן התעדכנתי איזה יחידות יש לו ומה גודל הצבא שלו ושים לב גם באיזה אפגריידס וטכנולוגיות השתמשתי.

קישור לריפליי: http://www.mediafire.com/?j0c2w6qtwox6bdy

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.. מה אתם אומרים על השילוב של vikings עם banshee ?

לא כ"כ טוב צריך שיהיה לך גם יחידות לא אוויריות כי אם הביאו לך יחידות אוויריות והשמידו לך את הוייקינגז אז אתה בבעיה רצינית כי ה BANSHEE לא תוקף אוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יכול לענות במקומו אבל אני יכול לנחש: לך ל-Help, תראה איזה יחידות קיימות בכל גזע - זה מה שהוא משתמש.

תשובה יותר מפורטת לא תקבל לכזאת שאלה.

אתה לא יכול להחליט מראש על היחידות שבהן אתה עומד להשתמש ואז לקוות שיהיה בסדר. הכל תלוי מול מה אתה עומד.

אם תעשה מלא מלא מלא מרינס נגד פרוטוס והוא יוציא לך קולוסוס אחד אתה גמור. אם תעשה מלא מלא זילוטים נגד זרג והוא יקלוט את זה בזמן הוא יעשה מלא רואצ'ים ויעלה עליך. אם תעשה מלא בנשיס+ויקינגס אז אפילו של מרינס יכול לפרק אותך...

אין מה לעשות, כל משחק יש את מה שמתאים לו.

אתה יכול להחליט על איזה base line (כמו mass vikings) אבל צריך לבדוק כל הזמן מה יש לשני, כי אם הוא קלט אותך ובונה את הקאונטר המתאים אתה תאכל חרא, צריך לשנות את הטקטיקה כל הזמן, ברצף, להתאים את עצמך למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה סוג יחידות אתה משתמש ?

כמו שאמרתי לך מקודם אני מתאים את היחידות שלי לפי אלה של היריב, אבל אם אני מתכנן לתקוף מהר (RUSH) אני משתמש ב מרינס ומוראדורס ולפעמים הליונס אבל אם אני תוקף בשלבים מתקדמים במשחק לרוב אני עושה מגוון ככל האפשר כדי שאני אהיה מוכן לכל דבר אפשרי, אגב לדעת לשלוט על היחידת שלך ולהשתמש בהם בצורה נכונה יכול להשפיע על מהלך המשחק מאד ואף להיות ההבדל בין ניצחון להפסד לכן אם עדיין לא עשית את ה CHALLENGES במשחק תעשה אותם כמה שיותר מוקדם כי שם אתה יכול לשפר הרבה.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, שיחקתי נגד טראן, קצת התבצרתי, אבל באיזה שהוא שלב הרגשתי שאני מוביל

כבר כמעט חדרתי לבסיס שלו. ופתאום נחתו לי 5 ניוקים ומחקו לי את הבסיס...

השאלה שלי זה האם הייתי קרוב לנצח ? או שהוא זלזל בי כל הדרך והכמעט ניצחון שלי היה רק בראש שלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי זה האם הייתי קרוב לנצח ? או שהוא זלזל בי כל הדרך והכמעט ניצחון שלי היה רק בראש שלי ?

נשמע כאילו זה היה רק בראש שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעוד מישהו פה יש את הבעיה הזאת שלא רואים ACHEIVMENTS ן PORTRAITS? מהבוקר יש בזה איזה משהו דפוק...

כן גם לי.[br]פורסם בתאריך: 20.08.2010 בשעה 16:09:48

אכן זה היה בראש שלך, תכלס מה שהוא עשה זאת אסטרטגיה לא רעה שדורשת יחסית כמות קטנה של משאבים אבל אם אתה היית מוכן לזה והצבת RAVEN או מגדלי AA היית יכול לראות לו את ה GHOSTS ולעצור אותו בקלות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...