Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 34 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

יש המלצות למה כדאי לחקור/לשדרג/שכירי חרב בקמפיין ?

שכירי חרב קונים, לא ראיתי שחוקרים או משדרגים אותם.

היחידות הללו חזקות יותר מהסטנדרטיות, מקבלים אותם במכה אחת, לדעתי שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסינו לפתוח אתר מעריצים ישראלי למשחק. אתר שירכז חומרים בכול הנושאים השונים שיש במשחק, ושיהיה אפשר להגיע אליהם בצורה נוחה ופשוטה, ובנוסף שיהיה אפשר להגיב ולדבר אליהם. אין לנו שום כוונה להיות אתר יותר טוב מכל האתרים אשר ברמה עולמית. וגם לא פורום טוב יותר מפורום זה או כל פורום אחר של הקהילה. יש לנו גם המון חומרים שמתורגמים (עם אישור מן האתרים האלה ורבים אחרים). לא אין באתר פרסומות, הוא לא מכניס כסף, זה גם לא סוד שהוא לא נבנה על ידי איזה חברה ענקית אלא פשוט על ידי אנשים המשחקים את המשחק (ועוד לא משחקים משהו).

מאוד נשמח אם תוכלו להקדיש כמה דקות מזמנכם, רק להביט באתר, לראות קצת מן התכנים ולתת ביקורות, בין אם היא ביקורת טובה, רעה או בונה. כל הערה תתקבל בהערכה גם הערות כמו "התוכן לא טוב, כל הבילדים שם זבל, הסרטים טיפשיים, אין סיכוי שזה ילך, זה לא מעניין אף אחד, יש מיליוני אתרי SC2 יותר טובים וכו.. זה בסדר ונשמח לשמוע אותם. חשוב לי לציין שהתוכן הנוכחי באתר קטן מאוד, ומהווה נקודת התחלה. הוא ממש לא מייצג את האופי של האתר מכיוון שהוא נאסף על ידי כמות קטנה של אנשים. הרעיון הוא שהתוכן ייאסף על ידי כולם! אין לי שום ספק שבתוך זמן מאד קצר עם עזרה מהקהילה התוכן יכול להיות פי כמה וכמה יותר איכותי. מי שיש לו ביקורת על מה אפשר לשפר, מה הוא היה עושה שונה, מה לדעתו לא קשור, מה צריך לשנות ולתקן אנחנו יותר מנשמח ונעריך לקבל את ההערות.

זכרו, האנשים שבנו את זה הבריזו מבית ספר כדי לשחק SC או משחקים כמו SC, וכן יש להם שגיאות כתיב, אז תנסו להסתכל על התמונה הגדולה ולא לקטול את האתר בגלל משהו אחד קטן (אין שום בעיה לקטול אותו אם אתם באמת חושבים שזה זבל).

נשמח לראות אותכם שם, וכל יוזמה או לקיחת חלק תתקבל בברכה.

הכתובת של האתר הינה www.zergling.co.il

תודה לכולכם.

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכן עצמו ממש לא זבל - אבל רמת העברית היא זבל אשפתות... אפילו ל-"תפריט הניווט" שנמצא למעלה (שניתן לראות שהשקעתם בו) --- לא יכלתם לעשות הגהה כמו שצריך? "אסרטגיות"? "א ס ר ט ג י ו ת "? ? ?

התרגומים הם ברמה נמוכה מאוד (כן אני יודע שאתם לא מתרגמים מקצועיים, אבל עדיין: "אתה ידוע כאחד מהשחקנים הידועים בעולם" --- איזה מין תרגום אידיוטי זה? למה לכתוב משפט כל כך סתום?)

אני לא יודע כמה זה מפריע לאחרים -- כי רמת העברית פה בפורום באופן כללי היא מהנמוכות שראיתי בארץ - אבל לי זה מאוד הפריע.

טעות כתיב פה או שם זה דבר מובן, אבל ברצינות -- מה שהולך שם זה קטסטרופה...

ובאותו הקשר - אם כבר בחרתם לעשות אתר בעברית, למה לא להיות קצת יצירתיים ולחשוב על תרגום עברי לכל מיני מונחים? "ריפליים"? "בילדים"? למה לא לחשוב על תרגום ראוי למונחים הללו? למה לא: "מתארים" (כמו: "תכנית מתאר") או "תבניות" או "רצפי בנייה" או "סדרי בנייה" או כל דבר אחר? ולמה לא: "שחזורים"?

מה רע שיהיו לנו - בתור דוברי עברית - מונחים ייחודיים משלנו? שכן אם ממילא אין חשיבות לעברית, אז בואו פשוט נשאר עם האנגלית וזהו.

דוגמא?

הגעתם לעמוד בילדים ואסטרטגיות של הזרגלינג. שתי נושאים אילו לא מופרדים מכיוון שהם קשורים אחד לשני באופן ישיר, על מנת לנקוט באסטרטגיה כל שהיא, תצטרך לתאם אותה עם הבילד המתאים. לוקח המון זמן עד שלומדים בילד ונהיים בו טובים, ויותר זמן עד שאפשר לעשות בו אסטרטגיות שונות.

הערות:

1. באופן כללי אין צורך "לספר" לגולשים לאן הם "הגיעו", אנחנו לא ב-1996. פשוט צריך לכתוב את מה שיש לכתוב - כשלמעלה מופיעה הכותרת המתאימה, ואנשים כבר יבינו לאן הם "הגיעו".

2. "נושא אחד" -> "שני נושאים" (ולא שתי)

3. נושאים *נפרדים* ולא "מופרדים" -- נושא "מופרד" הוא נושא שברנש כלשהו "הפריד" אותו מנושא אחר. נושא *נפרד* הוא נושא שהוא אינו קשור קשר כלשהו לנושא אחר.

4. פתחתם בפניה אל ה-"גולשים" (בלשון זכר רבים) ועברתם לפניה ל-"גולש" (לשון זכר יחיד) --- "הגעתם" -> "תצטרך".

5. את האסטרטגיה לא צריך "לתאם" עם ה-"בילד" אלא *להתאים*. "לתאם" זה משהו שמזכירות עושות כשהם רוצות לקבוע ארוחת צהריים בארומה.

אפשר היה לכתוב זאת כך:

"אסטרטגיות ומתארי-בנייה בסטארקראפט הם נושאים שהולכים יד ביד: כדי שיוכל השחקן לבחור ולפעול על פי אסטרטגיה כלשהי, ראשית יהיה עליו להתאים לה את מתאר-הבנייה ההולם. רכישת המיומנות הדרושה בניהול מתאר-בנייה כלשהו עלולה לקחת זמן רב, ואף לאחריה ידרש השחקן להשקעה נוספת בלימוד מעמיק של האסטרטגיות השונות המבוססות עליו - טרם יוכל לעשות בהן שימוש."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלונות תלונות תלונות..

אז תגיד שאתה רוצה להצטרף לצוות האתר וזהו!

ורמת העברית פה בפורום מהנמוכות בארץ? באיזה פורומים אתה גולש בד"כ? עזוב לא רוצה לדעת.

בטח שלא FXP וכאלה.. מבטיח לך שיכאב לך בעיניים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על הביקרות - הטובות והפחות טובות.

כל ההערות נרשמו ויטופלו בהקדם, החל מהאסרטגיות! פאדיחה !

Klayhamn - מעריכים את הזמן שלקחת לעבור ולקרוא את התכנים באתר, כן עברית שפה קשה, וזאת בהחלט אחת החסרונות הגדולות שלנו.

אני חושב ש-

"אסטרטגיות ומתארי-בנייה בסטארקראפט הם נושאים שהולכים יד ביד: כדי שיוכל השחקן לבחור ולפעול על פי אסטרטגיה כלשהי, ראשית יהיה עליו להתאים לה את מתאר-הבנייה ההולם. רכישת המיומנות הדרושה בניהול מתאר-בנייה כלשהו עלולה לקחת זמן רב, ואף לאחריה ידרש השחקן להשקעה נוספת בלימוד מעמיק של האסטרטגיות השונות המבוססות עליו - טרם יוכל לעשות בהן שימוש."

בהחלט פתיחה הרבה יותר טובה ממה שיש היום, וברשותך אני אגנוב לך אותה. :)

נשמח אם אתה או כל אחד אחר פה ירצה לקחת חלק בבניית האתר, אנחנו מאוד רוצים לשפר אותו מכל הבחינות.

תכנים, רמת העיצוב, ורמת העברית שכרגע בהחלט לא בשמיים.

בכל מקרה תודה לכולם, אני אשמח לראות אותכם שם.

אנחנו הולכים לשנות כמה דברים היום אני אפרסם את זה יותר מאוחר כתגובה להודעה של האתר שכתבי בפורום זה.

שוב תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כצפוי בתור חובב בובע-מעיישס ישר הלכתי לביוגרפיה של ריינור.(אגב מי שרוצה, באתר הרשמי של המשחק יש ביוגרפיות מענינות וחשובות לכל הדמויות)

בכל מקרה אתר מושקע ויפה נראה אם הוא יחסוך לי חלק מהטוטוריאלז האלה מיוטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה דבילית אבל באמת שלא הצלחתי להבין אי ך עושים את זה..

אני רוצה לשנות את הניק שלי בבאטל נט,איך אני עושה את זה? לא יכול להיות שאני אתקע עם הכינוי הדביל שסתם רשמתי בהתחלה בלי שידעתי בכלל לאן זה הולך

ואיך נא ימשנה את הפרצוף הזה בצד זה גם דבר מציק

תודה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב תיהיה הזדמנות חד פעמית לשנות כינוי בחינם, לאחר מכן שינוי כינוי יעלה כסף

בשביל לשנות את ה"פרצוף" אתה צריך להיכנס לפרופיל שלך וללשונית rewards

שם תבחר בportraits ואז תבחר באחד אחר שאתה רוצה

שים לב שרובם סגורים ויפתחו על ידי השלמת דברים מסויימים במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים, בשעה טובה סיימתי את הפרקטיס ליג (PRACTICE LEAGUE) ונתן לי אחרי זה חמישה משחקים כדי שהוא יוכל למיין אותי לליגה המתאימה לרמה שלי, השאלה שלי איך המיון עובד בדיוק, והאם אני יכול לשחק מולטי מבלי שהמשחק יחשב משחק הכנה לליגה דרך ה CUSTOM GAME ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שזה עובד כמו ב-Warcraft 3, ה-custom game לא נחשב לשום דבר. רק משחקים דרך המערכת שלהם באמת נחשבים לדירוג שלך, כי רק בהם אתה לא באמת יכול לשלוט נגד מי אתה משחק כך שכמעט ואין סיכוי ל"משחקים מכורים".

ב-WC3 שהוא ממש ישן ה-AMM היה די מוצלח והביא יריבים פחות או יותר ברמה, אני מתאר לעצמי שב-SC2 זה רק יהיה עוד יותר מוצלח, מה שאומר שאתה יכול פחות או יותר לשחק בכיף וזה ישים אותך פחות או יותר נגד אנשים שמשחקים אותו דבר.

מעבר לזה אפשר לעשות ctrl ו-F כלשהם (נראה לי 8-12 או משהו כזה) בשביל לסמן מקומות במפה אבל זה אחד הדברים הלא שימושיים לדעתי..

וואו אני זוכר שזה היה קיים עוד מה-C&C הראשון (או מקסימום מ-Red Alert הראשון). ניסיתי להשתמש בזה אולי פעם אחת אז, ומאז לא באמת הצלחתי למצוא לזה שימוש. תכל'ס תמיד עבדתי עם מספרים לקבוצות ואז למרכז את המסך עליהם, ובמקרה הכי גרוע ללחוץ על המפה (מה שהרבה יותר גמיש מללחוץ על F12 ואז עוד לתקן קצת כי בטח מה שאתה באמת רוצה לא נמצא בדיוק שם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב תיהיה הזדמנות חד פעמית לשנות כינוי בחינם, לאחר מכן שינוי כינוי יעלה כסף

בשביל לשנות את ה"פרצוף" אתה צריך להיכנס לפרופיל שלך וללשונית rewards

שם תבחר בportraits ואז תבחר באחד אחר שאתה רוצה

שים לב שרובם סגורים ויפתחו על ידי השלמת דברים מסויימים במשחק

חחחח אתה רציני שזה יעלה כסף זה אשכרה יהיה ככה??

טובב נגיד,מתי בכל אופן תהיה הזדמנות לשנות את הניק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח אתה רציני שזה יעלה כסף זה אשכרה יהיה ככה??

טובב נגיד,מתי בכל אופן תהיה הזדמנות לשנות את הניק?

עוד לא ידוע, תעקוב אחרי האתר של blz.

לינק להודעה שלהם בנושא -

http://eu.battle.net/sc2/en/blog/407872#blog

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע אם בליזארד אמורה להוסיף חדרי צ'ט בקרוב או שהרעיון הזה ירד מהפרק? ואם כן, מתי?

האווירה בבאטל נט די מבאסת בצורה הזאת... אולי זה בגלל שאני רגיל יותר מדי לSC הראשון ולWC3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...