Starcraft 2 - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Starcraft 2 - הדיון הראשי

noambaum

Recommended Posts

העיקרון בלשרוד את הMM הוא להגיע לקולואסוס(ים).

איך לעזאזל אני אמור להגיע לקולואסוס שיש #**&^% מארינס ומארדורס בכניסה שלי אתה שואל.

הפתרון טמון ביחידת(ות) ה-Sentry שלך עלייך להשתמש ב-FF על מנת לחסום אותם (אם תשתמש נכון תוכל אף לחלק את הצבא שלו ולבצע פגיעה בחלק שעבר את המחסום) ולהמשיך לבנות הטכניקה הזאת דורשת מולטיטאסקינג ברמה סבירה ברגע שהגעת לקולואסוס השתמש ביתרון הגובה שלך לפגוע בהם אנושות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לאיזו ליגה מקביל hard fast ו- faster ?

איך זה שכמעט אי אפשר להשתמש באסטרטגיות נפוצות נגד (ברמה שציינתי) ?

למשל TvT בניית Barracks במקום נסתר קרוב ל- OP ל- Marines rush

עד לאן לדעתכם ניתן להגיע עם משחק מיקרו מינימלי (למשל כמעט ללא מיקרו בהתקפות) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה.

AI ברמה Hard במהירות Faster זה פשוט נורא.

הסתדרתי כששיחקתי על Normal די בקלות אבל הקפיצה בין הרמות הוא ממש מוזר.

שיחקתי קצת ZvT כשאני ה-Z.

עשיתי את הפתיחה כמו שצריך שלוש פעמים ושלוש פעמים הפסדתי לשילוב של ה-MM המעצבן הזה (אולי הפתיחה שלי לא טובה :nixweiss:).

פיתוח מהיר של כלכלה + Queen + לינגים להצקות והוא בכל זאת מספיק להרים שמחסל לי את המעט שיש לי בבסיס.

איך כדאי להתחיל?

Roachs יעזרו נגד המארודרס האלה או לקפוץ ישר להידרליסקים?

*****עריכה*****

המחשב סתום.

בחמש הדקות הראשונות אתה לא צריך שום דבר חוץ מ-Queen בשביל הביצים ו-Drones שיביאו מינרלים וגז.

אם אתה חוסם את הכניסה לבסיס שלך עם שלושה (כן זה חשוב - פחות משלושה והוא נכנס פנימה) Spine Crawlers הוא בורח ומשאיר לך עוד כמה דקות לרוץ קדימה בטכנולוגיה ולהתחיל לייצר Muta.

עשה חמישה או שישה (לא פחות, שיהיה לך קל להרוג לו SCV) ורוץ לבסיס שלו ותתחיל להציק לכלכלה שלו.

הכח הראשי שלו לא יתקוף אותך וירוץ לנסות להציל את הכלכלה למרות שהוא יכול לפרק את הבסיס שלך לחתיכות כבר עם כמות החיילים שיש לו.

קפוץ מהראשי למשני שלו או סתם תשגע אותו בבסיס שלו (רוב הסיכויים שהוא לא ייצר עדיין יחידות אוויר).

בבסיס תשדרג את הנשקים של היחידות אוויר ותעשה עוד כמה Muta בכדי לתקתק את העניינים עם ההצקות שלך.

עם הההצקות שלך בטח תגמור לו את כל הכסף כי הוא ימשיך לפמפם SCV.

תכין כמה שיותר Hydras וכשתחליט שנמאס לך ממנו כנס בו עם ההידרות מהקרקע וניצחת.

ככה זה מחשב. רק משחק אותה חכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העיקרון בלשרוד את הMM הוא להגיע לקולואסוס(ים).

איך לעזאזל אני אמור להגיע לקולואסוס שיש #**&^% מארינס ומארדורס בכניסה שלי אתה שואל.

הפתרון טמון ביחידת(ות) ה-Sentry שלך עלייך להשתמש ב-FF על מנת לחסום אותם (אם תשתמש נכון תוכל אף לחלק את הצבא שלו ולבצע פגיעה בחלק שעבר את המחסום) ולהמשיך לבנות הטכניקה הזאת דורשת מולטיטאסקינג ברמה סבירה ברגע שהגעת לקולואסוס השתמש ביתרון הגובה שלך לפגוע בהם אנושות! :xyxthumbs:

זה כמעט ולא עובד.

אפילו אם אתה מצליח לעצור אותם בכניסה לבסיס שלך.

שחקן TER טוב יביא 2 טנקים ויגמור את הקולוסוס שלך בלי בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה מוריד אותו ופותח את הקובץ, ואז זה יפתח את המשחק ויריץ

או שתשים אותו בתקיית ריפליים שנמצאת במסמכים שלי, ואז בתוך המשחק יש סמל של (למעלה בצד שמאל) ותפתח אותו משם לפי השם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

replay לאחד המשחקים היותר מעניינים, כיפיים וארוכים שהיו לי :xyxthumbs::

Novice Kulas Ravine (5).SC2Replay

אני זה DukeNukem.

תרגישו חופשי להוסיף אותי לחברים הקוד שלי: 319

LOL תודה על ההסבר

ולREPLAY

ראיתי עכשיו במלואו את כל ה58 דקות בלי להריץ מהר (זה מה ששעמום יכול לגרום)

משחק נחמד מאוד

אבל הפסדת הרבה BC

ולחשוב שאחרי שהיה לך הרבה THORS וBCs ניצחת עם MARINES חחחח

דוגרי MASS MARINE מנצח בדרך כלל כל משחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

replay לאחד המשחקים היותר מעניינים, כיפיים וארוכים שהיו לי :xyxthumbs::

Novice Kulas Ravine (5).SC2Replay

אני זה DukeNukem.

תרגישו חופשי להוסיף אותי לחברים הקוד שלי: 319

משחק יפה- למדתי הרבה, כבר ויתרתי על ה-Terran למרות שזהו הגזע האהוב עליי - משום מה הרגשתי שהוא חלש יותר, - כנראה שטעיתי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק יפה- למדתי הרבה, כבר ויתרתי על ה-Terran למרות שזהו הגזע האהוב עליי - משום מה הרגשתי שהוא חלש יותר, - כנראה שטעיתי :-)

חלש??? כרגע, אם יש בעיות בלאנס כלשהן, אז אין בכלל ספק שהטראן זה הגזע הכי OP...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL תודה על ההסבר

ולREPLAY

ראיתי עכשיו במלואו את כל ה58 דקות בלי להריץ מהר (זה מה ששעמום יכול לגרום)

משחק נחמד מאוד

אבל הפסדת הרבה BC

ולחשוב שאחרי שהיה לך הרבה THORS וBCs ניצחת עם MARINES חחחח

דוגרי MASS MARINE מנצח בדרך כלל כל משחק

חח שמח שלא שעמם אותך לראות את כל ה 58 דקות. לגבי הפסד ה BC זה היה בגלל שהיה לו הרבה CORRUPTORS שזו יחידה חזקה מאד נגד יחידות אוויר, הוא כנראה עשה שיעורי בית לגבי כוח ה BC ושיחק בהתאם, בגלל זה בשלב מסוים ראיתי שאני לא אוכל לנצח רק בעזרת ה BC'S וה THOR'S שהם יחידות חזקות מאד אבל צורכות הרבה משאבים לכן אמרתי לעצמי אם אני צריך לנצח אני חייב לבנות יחידות שהם לא אוויריות ושלא יצרכו הרבה משאבים במיוחד לא גז כי כבר לר היה לי הרבה גז אחרי בניית כל ה BC'S וה THOR'S לכן בניתי MASS MARINES כמו שאמרת ובנוסף לזה גם MASS HELLION'S שזה הכלי שיורה אש והוא מאד חזק נגד הזרגת ואם תשים לב גם אני הייתי מתקדם ממנו בהרבה מבחינה טכנולוגית ועשיתי את כל האפגריידס וזה מה שהביא לניצחון :yelclap:.

שמח שלמדת הרבה ;), ולגבי ה TERRAN הוא ממש לא הגזע החלש, אין כזה דבר גזע חלש ב SC זה רק עניין של שליטה בגזע וכמה אתה מתאמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...