מסוק יסעור התרסק במהלך תרגיל ברומניה, 4 הרוגים ו3 נעדרים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסוק יסעור התרסק במהלך תרגיל ברומניה, 4 הרוגים ו3 נעדרים

NuNaTaK

Recommended Posts

אולי הגיע הזמן להחליף את היסעור?

במה בדיוק? איזה עוד מסוק חוץ מהצ'ינוק (שהוא לפי דעתי קודם לו בכמה שנים) יכול להטיס כמות כזו של ציוד ואנשי צוות.

וחוץ מזה מה יעזור? ואם לא היה פה כשל טכני? המסוק הזה הוא מסוק מצויין שכמעט ולא עושה תאונות ואין לו תחליף בעולם כרגע,בגלל זה בח"א משביחים אותו (כמו את ההרקולס) במקום להחליף. אין לי מושג מה גרם לתאונה,אבל בלי לטפול על בחורינו המצויינים,יש סבירות לכשל אנושי,ולא אחד שקשור למסוק.

לגבי זה ששאל למה מתאמנים ברומניה. אז כי יכולים,ולא מתאמנים עם טורקיה כרגע בגלל המצב. ולמה צריך אימון בשטח הררי שלא נמצא במדינה...תפעיל תראש,המממ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לי על החברה :'( (במיוחד שאני עצמי חולם להיות טייס ) .

תנחומיי למשפחות ,ואני מקווה שהם יבוא למנוחה מהר .

בקשר ליסעור ,אין אף תחליף הולם אמיתי ליסעור וההשבחה החדשה שלו מעולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף במשהו חדש,יש לו כבר 20 שנה לא?חוץ מזה יש לו היסטוריה של אסונות

זה שהפרשנים הצבאיים והתקשורת מחליטה להטות את הציבור ולגרום לו לחשוב שמדובר בענתיקה לא אומר שזאת האמת. נניח ויש לו 20 שנה, ל-F15 יש כמעט 30. הזמן שהם בשירות כמעט ולא רלוונטי כיוון שמתחזקים אותם ברמה מאוד מאוד גבוהה (הרי מספיקה תאונה אחת במטוס או מסוק בשביל לקרקע את כל הסוג עד שמבינים מדוע). ובלי קשר, כמו שציינו בדיון, מדובר בחיה אמיתית שאין צורך או סיבה להחליף אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להחליף במשהו חדש,יש לו כבר 20 שנה לא?חוץ מזה יש לו היסטוריה של אסונות

ד

קודם כל יש לו טיפה יותר מ40 (אם כי לא בארץ ) ,ודבר שני ,זה שהוא ישן לא אומר שצריך להחליף אותו (קח לדוגמא את הb52 ,שהחל את היצור שלו ב 1952 ,ויש אנשים שההורים שלהם היו טייסי b52 והילדים של אותם הורים הם עכשיו טייסים של אותו מטוס ,מטוס שעוד שנתיים חוגג 60 שנה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...