יעילות של דוחה יתושים אולטרה-סוני ( דחייה באמצעות גלי קול שבני אדם לא שומעים ) - עמוד 2 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יעילות של דוחה יתושים אולטרה-סוני ( דחייה באמצעות גלי קול שבני אדם לא שומעים )

dan79

Recommended Posts

העניין מבחינתי הוא שרוב הפתרונות (הלא יקרים) מנסים לפתור את בעיית העקיצה. אותי ממש לא מעניינות העקיצות - אני פשוט לא רוצה עשרות חרקים דוחים מסתובבים לי מול הפרצוף ומתנגשים בי -- שזה בדיוק מה שקורה כשאני משאיר חלון פתוח (אין לי רשת).

למישהו יש מושג מה היעילות של צמחים טורפים? נניח אני מפזר 2-3 צמחים טורפים בדירה, האם זה סתם "גימיק" או שיש סיכוי שבאמת הם יחסלו את רובם ואני אוכל להשאיר חלון פתוח כל היום?

צמחים טרופיים לא יעזרו לך בנושא..

מה שכן יש צמחים שהם דוחים יתושים.

אתה יכול לקרוא על זה כאן:

http://tinyurl.com/38sp666

בזמנו שהשואב אבק אבק עבד, הייתי שואב אותם וגם זבובים... :lol:

אגב, יש גם המנורה ה"כחולה" הזאת, שברח לי השם שלה, שהיא עוזרת בוודאות.

הם פשוט מתאבדים לתוך המנורה ומתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, טרם שמעתי על הצמח הזה! יש לך נסיון טוב איתו?

את מטגן-החרקים-הכחול אני לא ממש רוצה... הוא אולי נחמד לגינות וכו' אבל לא לדירה קטנה כמו שלי (והוא גם יקר יותר מסתם עציץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצמח ליכאורה יעיל כמובן שהוא יעיל יותר במשחה שמופקת מימנו אבל אז אין ממש הבדל בינו לבין דוחה יתושים רגיל סינטטי .

המנורה הכחולה זה שטות במיץ היא אכן קוטל חרקים אבל החדר צריך להיות חשוך בשביל זה ו / או המנורה צריכה להיות גדולה מאוד , הבינוניות לא עוזר בלירה , דבר נוסף יתושה שרוצה מעט מדמך המתקתק תעדיף לעקוץ ואחר כך להמשך לאור הכחול כך שעקיצה אתה תחטוף , לפחות זה מנסיון אישי , הן העוקצניות לא יכלו לעמוד בפני הפיתוי של טיפת דם ואחר שיזוף .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין מבחינתי הוא שרוב הפתרונות (הלא יקרים) מנסים לפתור את בעיית העקיצה. אותי ממש לא מעניינות העקיצות - אני פשוט לא רוצה עשרות חרקים דוחים מסתובבים לי מול הפרצוף ומתנגשים בי -- שזה בדיוק מה שקורה כשאני משאיר חלון פתוח (אין לי רשת).

למישהו יש מושג מה היעילות של צמחים טורפים? נניח אני מפזר 2-3 צמחים טורפים בדירה, האם זה סתם "גימיק" או שיש סיכוי שבאמת הם יחסלו את רובם ואני אוכל להשאיר חלון פתוח כל היום?

צמחים טורפים קודם כל מושכים את החרקים אליהם -ככה שבפועל אתה מושך חרקים לבית

רק אחרי זה הם מחסלים את החרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המנורה הכחולה זה שטות במיץ היא אכן קוטל חרקים אבל החדר צריך להיות חשוך בשביל זה ו / או המנורה צריכה להיות גדולה מאוד , הבינוניות לא עוזר בלירה , דבר נוסף יתושה שרוצה מעט מדמך המתקתק תעדיף לעקוץ ואחר כך להמשך לאור הכחול כך שעקיצה אתה תחטוף , לפחות זה מנסיון אישי , הן העוקצניות לא יכלו לעמוד בפני הפיתוי של טיפת דם ואחר שיזוף .

:xyxthumbs:

מניסיון אישי ממושך ,המנורה הכחולה הקטנה\הביניונית עם הרשת החשמלית (בדרך כלל מגיעה לשוק במבנה מעוגל)היא חסרת כל ערך.

רק הגדולות באמת הן יעילות (הסוג שמחזיקים עסקים כמו מסעדות וסופרמרקטים), הבעייה שהן עולות די יקר-בסביבות 500 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...