Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2 - עמוד 4 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fujitsu Lifebook AH530-4 - סקירה קצרה בעמוד 2

Guarding angel

Recommended Posts

• תגובות 287
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Guardian Angel תודה! :yelclap:

אני וחבר קנינו את ה AH530-4

בזכות ההמלצה שנתת פה- אחלה מחשב. קריר מאוד יחסית להרבה מחשבים שפגשתי.. (הLENONO הישן ז"ל שנשרף לו הכרטיס מסך.. ז"ל די חדש שהלך לו וכו') כנראה שהמעבד I3 במעטפת חום של 25W באמת עושה את ההבדל.

אני החלפתי בכונן מומנטוס 7200 שהיה בטמפ' של 59 מעלות בנטבוק הישן (ראה ת'רדים קודמים..) עכשיו הוא בדרך כלל על 36, במאמץ 40!!!

שמעתי שהמטען התפוצץ לך והחליפו אותו. יש סיבה מיוחדת? יש דרך למנוע את זה?

לי הייתה בעיה קטנה עם הבלוטוס שמתנתק ומתחבר לפעמים אבל כבר זמן הוא עובד בסדר.. למישהו זה קורה?

שאלה נוספת: לביטול הVT בביוס יש השפעה על ביצועים/צריכת חשמל שלא עם תוכנות וירטואליזציה?

שוב תודה! :xyxthumbs:

דרך אגב למי שרוצה לדעת אפשר להרחיב אחדיות דרך אמטל עד שלושה חודשים מיום קנית המחשב למשך שנתיים נוספות (3 שנים סה"כ) בעלות של 500 ש"ח (יקר מידי לטעמי) דברו עם שרון: sharona@amtel.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שאתה מרוצה מההחלטה :) בהחלט מדובר במחשב מן השורה.

לעניות דעתי ביטול הVT בביוס לא משנה משו בצריכת החשמל או בביצועים.

עוד לא קבלתי את הנייד,השליח אסף אותו ברביעי שעבר הטכנאי יצר איתי קשר אתמול ואמר שיזמינו לי ומטען חדשים.

דרך למנוע זאת? אין :P קרה קרה.

קרה גם לי ניתוקים בBT צריך לשנות בהגדרות שהוא לא ייכבה לאחר כמה דקות.

היכן רכשת את הממנטוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברו איתי אחרי יום, המחשב הגיע אחרי שבוע בדיוק (התחיבו לשבועיים)

קרה גם לי ניתוקים בBT צריך לשנות בהגדרות שהוא לא ייכבה לאחר כמה דקות.

איזה הגדרות?

היכן רכשת את הממנטוס?

בסקי פי.סי. http://www.skypc.co.il/pl_product~ST9250410AS~7~0.htm

רכשתי אותו די מזמן בשביל הנטבוק. חבר שלי עובד עם ההיטאצ'י שהביאו עם הנייד ואין כזה הבדל בביצועים (בשימוש יומיומי רגיל, מע' הפעלה עולה יותר מהר והמד ביצועים של 7 מראה 5.9 במקום 5.6 אבל זה הכל..) לדעתי רק או מומנטוס XT יתנו הבדלים משמעותיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' של המעבד שלי במאמץ (stress test) היא 71 מעלות ו 66 בליבה השניה (עם REALTEMP) זה לא גבוה מידי? בכל זאת המחשב לא כזה חם מלמטה אבל האוויר שיוצא מהצד חם מאוד.

*הסוללה שלי במאמץ שעתיים וחצי ובחסכוני היא יכולה להחזיק 4 וחצי שעות בכיף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על הפירוט של המחשב,קניתי אותו השבוע.

מחשב חזק במחיר נמוך,

השאלה שלי האם מישהו התקין עליו של לאופרד סנו 10.6.3?

אני מצליח להתקין את הדיסק,אבל אחרי ההתקנה הוא עושה לי ריסטרט כל פעם,

הצלחתי להתקין את 10.5.6 אבל בלי סאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=122595

"הצעות מ2349". מה זה בתכל'ס אומר? אני רוצה מחיר קבוע, לא שפעם זה 2350 ופעם זה 2500 ><

http://www.traklin.co.il/product.asp?pc=122658

זה אומר שמתקיים מכרז.

רוצה מחיר קבוע? :) תרכוש ב2750.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מכרז אמיתי.

המחיר הוא 2539(לדגם 4), זה המחיר תמיד - המכרז זה רק בשביל להוציא יותר, אבל אם תרשום את המחיר הזה תקבל בו -לא יותר ולא פחות.

כשהתקשרתי לשירות לקוחות אמרו שזה המחיר אם בא לי לרכוש עכשיו דרך הטלפון. מי שרוצה יכול להתקשר ולשאול את המחיר תכלס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהתקשרתי לשירות לקוחות אמרו שזה המחיר אם בא לי לרכוש עכשיו דרך הטלפון. מי שרוצה יכול להתקשר ולשאול את המחיר תכלס..

עוד יותר טוב :) חוסך המון כאב ראש,

תודה על העדכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...