עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה. - עמוד 16 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה.

em28

Recommended Posts

• תגובות 292
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כמה שאלות:

1- כל הכלים שלי באותו סרגל (כתובת, סמניות, לשוניות) וכל פעם שאני פותח לשונית אז הסרגל של הסמניות נהיה קטן יותר (כי הסרגל של הלשוניות צריך יותר מקום)

אם אני פותח בערך 8 לשוניות ומעלה אז הסרגל של הסמניות נעלם כבר . עד כאן בסדר

אבל שאני סוגר את הלשוניות הרסגל של הסמניות חוזר לגודל המקורי אבל התוכן שלו לא מופיע (יש פשוט סרגל סמניות בלי התריות שצריכות להיות בו)

כדי לסדר את זה אני לוחץ מקש ימני ואז לוקח customize ואז התריות חוזרות

איך אפשר לנוע את העלמות התקיות?

2- האם אפשר להזיז סרגל לצד שמאל או ימין (כמו שבלינוקס נניח אני לוחץ על הסרגל מקש ימני->הגדות->שמאל/ימין/למעלה/למטה)

3- האם רק לי בFF פועל הרבה פחות טוב מCHROME ? (כל מני משחקי רצים בכרום הרבה יותר חלק מבשועל) אני לא זוכר אם ב 3.6 זה היה ככה אבל אני חושב שלא

4-האם יש דרך לראות את המשובים ששלחתי (feedback - הסמיילי הירוק/אדום) והאם המפתחים התייחסו לבעיה

5- ב בטא 8 ואני חושב שגם ב 9 אם פתחתי כמה לשוניות ב FF אז WIN 7 הציג כל אחת בחלון נפרד (כמו שנניח שאני פותח שני תהליכים של notepad אז ב toolbar של WIN 7 נהייתי "ערימה" של notepad) עכשיו (בטא 10) זה כבר לא ככה - אפשר לשנות את זה?

6- אפשר קישור או הסבר מועיל על הקבוצות טאבים ( tab groups) זה כלי מאוד טוב ואני משתמש בו בלינוקס אבל משום מה ב FF אני לא מסתדר איתו

(אם אני בקבוצה אחת איך אני ניגש לקבוצה השניה וכו'...)

זהו בנתיים תודה,

אריה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבורת בני זונות מטומטמים. שמים את אחד הקיצורים הכי נפוצים ליד Ctrl+Shift+W שסוגר את הFF לחלוטין בלי אפשרות לשחזור טאבים!

אני לא סומך על שחזור הטאבים של FF, לכן אני משתמש ב- Session Manager.

5- ב בטא 8 ואני חושב שגם ב 9 אם פתחתי כמה לשוניות ב FF אז WIN 7 הציג כל אחת בחלון נפרד (כמו שנניח שאני פותח שני תהליכים של notepad אז ב toolbar של WIN 7 נהייתי "ערימה" של notepad) עכשיו (בטא 10) זה כבר לא ככה - אפשר לשנות את זה?

כתוב בשורת הכתובת about:config ותלחץ אנטר.

יתכן ותופיע אזהרה, אשר אותה והמשך.

בשורת הסינון (Filter) העתק והדבק את זה - browser.taskbar.previews.enable אחרי שהשורה הזו תופיעה לחץ עליה פעמיים להפוך את הערך הבוליאני ל- true והפעל את FF מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שהוא לא משחזר לי טאבים, ומבדיקה שעשיתי, עושה רושם שC+S+W סוגר בכוונה בלי אפשרות שחזור.

זה מה שטוב ב- Session Manager, הוא שומר כל כמה שניות את הטאבים בלי קשר למה ואיך אתה עושה (סוגר את FF למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב עוונותי אני מנסה את גרסאות הפיתוח של פיירפוקס 4.0.

בגרסאות הפיתוח האחרונות של beta11 שמתי לב ששורת הכתובת מוצמדת לימין.

מסתבר שיש ויכוח על זה וכרגע אכן הוחלט ליישר לימין את שורת הכתובת. :screwy:

אני מתאר לעצמי שאני לא צריך להסביר לכם כמה מוזר המצב של כתובת המתחילה באמצע שורת הכתובת

וממשיכה ומקוצצת בצד הימני של השורה.

אני חזרתי אל beta10 וזו הסיבה שאני לא יכול להראות לכם צילום מסך, אבל תאמינו לי - זה מוזר. :kopfpatsch:

אז למה אני כותב על זה כאן ?

מסתבר שאנחנו יכולים להשפיע בויכוח הזה.

כל מה שעלינו לעשות זה להכנס אל הלינק הבא: https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=610682

לקרוא על הדעות השונות ולהביע את עמדתנו. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שבגרסה העברית..

והאמת היו כמה החלטות מעצבנות של הצוות ,

בכל מקרה, עוד מעט הRC יהיה פה :xyxthumbs:

אכן מדובר על הגרסה העברית, אבל אם לא נטפל בזה עכשיו נקבל את המטרד הזה ב-RC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...