עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה. - עמוד 15 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמ' 27: גרסת FF4.0RC1 שוחררה.

em28

Recommended Posts

אני ניסיתי את Beta7 ולא כלכך אהבתי (מהירות והרחבות שלא תמכו אז), האם Beta8 טובה יותר ? האם כדאי לשדרג את ה- 3 לבטא החדשה (או אפילו ל- Pre Beta9) ?

אגב,

התקנתם את ה- 32 או 64 ביט (ל- OS 64bit כמובן..) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 292
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תשדרג את ה-3.6 לבטא, תתקין במקביל על פרופיל חדש.

אני עובד עם 3.6 כגירסה יציבה עם כל הדברים שאני רגיל אליהם,

ובמקביל, בפרופיל נפרד, עושה נסיונות עם גרסאות הבטא (7-8-9) ומחכה שהרחבות מסויימות תותאמנה.

מצאתי שהתרגלתי להרחבות מסויימות שעושות את החיים יותר קלים (All In One Sidebar, TabSidebar,Toolbar buttons)

ועד שההרחבות לא תותאמנה ל-4.0 לא אשתמש בו כדפדפן עיקרי.

אצלי מותקנת גירסת ה-32 ביט (על מערכת 32 כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה איך התוסף הזה עוזר

אוקי הוא הוריד לי את כפתור הFF, אבל השורה למעלה נשארת ריקה רק עם השם של הדף, לא עוזר..

השילוב של שתי ההרחבות מייצר את השורה העליונה המסומנת:

hidecaption7476267.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי את Beta7 ולא כלכך אהבתי (מהירות והרחבות שלא תמכו אז), האם Beta8 טובה יותר ? האם כדאי לשדרג את ה- 3 לבטא החדשה (או אפילו ל- Pre Beta9) ?

אגב,

התקנתם את ה- 32 או 64 ביט (ל- OS 64bit כמובן..) ?

אני עובד עכשיו עם 4.0b9pre 64bit באופן קבוע ולא נתקלתי בבאגים, מה שכן צריך לקחת בחשבון שבגלל שזה 64bit אז יש קצת בעיות עם תוספים של תוכנות חיצוניות שעוד לא מעודכנות בהתאם.

ואני אחסוך לך את הטרחה, אני יודע שזה כאב ראש למצוא את ההורדה של פלאש לדפדפני 64bit אז הנה לינק:

http://labs.adobe.com/downloads/flashplayer10_square.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מצליח לגרום לזה לעבוד.

אתה רושם את זה ולא קורה כלום? בדקת ששינית את השם שם הקובץ אם צריך ולא נגעת בשום חלקים אחרים ממנו?

השילוב של שתי ההרחבות מייצר את השורה העליונה המסומנת

אה אוקי הבנתי, ובתמונה שלך איפה הטאבים?

האמת נראה לי קצת מוגזם בשורה אחרת, מבחינתי נראה לי הגעתי למצב הדי אידיאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשדרג את ה-3.6 לבטא, תתקין במקביל על פרופיל חדש.

אני עובד עם 3.6 כגירסה יציבה עם כל הדברים שאני רגיל אליהם,

ובמקביל, בפרופיל נפרד, עושה נסיונות עם גרסאות הבטא (7-8-9) ומחכה שהרחבות מסויימות תותאמנה.

מצאתי שהתרגלתי להרחבות מסויימות שעושות את החיים יותר קלים (All In One Sidebar, TabSidebar,Toolbar buttons)

ועד שההרחבות לא תותאמנה ל-4.0 לא אשתמש בו כדפדפן עיקרי.

אצלי מותקנת גירסת ה-32 ביט (על מערכת 32 כמובן).

מה שהכי חשוב היה מבחינתי בAIOS זה שהוא פותר את הבעיה עם חלון ההורדות הנפרד הכל כך מעצבן.

אבל את זה אפשר לפתור גם עם download statusbar שהוא אחד התוספים הכי פופולרים שיש מסתבר.

כל שאר הדברים החשובים עובדים בBETA 8 (חלקם צריך להתקין גירסת בטא שלהם מאתרי/פורום המפתחים).

אני לעולם לא עובד עם PRE ומחכה עד שיש הפצה כללית לגרסת BETA לפני שאני בוחר להתקין.

עד עכשיו הגישה הזאת הוכחה כחכמה.

לדעתי כדאי מאוד!! להתקין FF בטא 8 ולא לעבוד עם גרסאות קודמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Beta8 באמת תענוג לעבודה שוטפת, אני בנתיים התקנתי את גרסת 32bit, אין לי רצון לבזבז זמן על חיפושים של תוספות מתאימות.

למישהו יש כאן בעיה עם תפריט ה- Context (לחצן עכבר ימני) בכל מיני מצבים ? יש דרך לפתור את זה (אולי הרחבה סוררת) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רושם את זה ולא קורה כלום? בדקת ששינית את השם שם הקובץ אם צריך ולא נגעת בשום חלקים אחרים ממנו?

אה אוקי הבנתי, ובתמונה שלך איפה הטאבים?

האמת נראה לי קצת מוגזם בשורה אחרת, מבחינתי נראה לי הגעתי למצב הדי אידיאלי

הטאבים שלי נמצאים בצד (בתמונה לא מוצגים).

ב-FF3.6 באמצעות AIOS ו-TabSidebar - מעולה :xyxthumbs:

ב-FF4.0 באמצעות Showcase - לא מציאה גדולה במיוחד - :s05:

AIOS מאפשרת בנוסף למעלותיה האחרות להציב אייקונים בסרגל הצד, וזה חסר לי ב-FF4.0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- Beta8 באמת תענוג לעבודה שוטפת, אני בנתיים התקנתי את גרסת 32bit, אין לי רצון לבזבז זמן על חיפושים של תוספות מתאימות.

למישהו יש כאן בעיה עם תפריט ה- Context (לחצן עכבר ימני) בכל מיני מצבים ? יש דרך לפתור את זה (אולי הרחבה סוררת) ?

אף אחד לא נתקל בבעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה הספציפית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התפריט נפתח, אך לא רואים את האפשרויות (תוכן).[br]פורסם בתאריך: 01-01-2011, 14:13:38

^^ הבעיה הסתדרה מעצמה (לא בוצע כל שינוי ל- FF או לתוספים), מוזר...

אך יש בעיה אחרת, לפעמים השועל (או יותר נכון ה- Plugin-Container נראה כי בגלל הפלאש), גורם לדרייברים של Nvidia לקרוס. בעיה ידועה מגירסה 4.0b7.

[br]פורסם בתאריך: 07-01-2011, 10:11:53

יש חדשות לגבי הבאג שהזכרתי בהודעה הקודמת. נראה כי הדרייברים 266.35Beta מתגברים על התופעה (ובאופן כללי יותר טובים מהדרייברים הרשמיים האחרונים).

ניתן להוריד אותם מהאתר של Nvidia -

http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחררה גרסה 4.0Beta9.

אם למישהו יש בלאגן עם שורת הכתובת והטאבים, זה בגלל שבגרסה זו אין יותר צורך במוד בקובץ userchrome.css, המוד הזה הוכנס לגרסה באופן אינטגרלי וכדי לסדר את הבלאגן צריך למחוק את הקובץ userchrome.css (אבל להשאיר את userchrome-example.css).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...