השירות הנוראי של ZED / זד מחשבים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השירות הנוראי של ZED / זד מחשבים

zviman

Recommended Posts

קניתי את המחשב שלי שם (איזה טעות :s07:)

המחשב "המתאים למשחקים כבדים" בא עם 6200 שבקושי הריץ משחקים על MED (לפני שנתיים בערך)

הבנייה של המחשב כזאת גרועה

פינים חסרים בלוח, צורב שנהרס אחרי שנה (בול מתי שהסתיימה האחריות), מארז מסריח (מפואר עלאק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נראה לכם שמישהו באוכלוסייה הרחבה(הצופה בכלבוטק) יתעניין בתחקיר על כך שלקח 30 יום להחזיר מוצר תקין? נו באמת...

למה לא? יש סיכוי, בערך אותו סיכוי כמו לעניין את בג"ץ ב"פרשת זד מחשבים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצם הקיום של חנויות כאלו מוכיח ש:

1. קהילת הצרכנים הלא מושכלים בנושא גדולה מאד.

2. שישראלי הולך באש ובמים עם המחיר הנמוך, בלי להבין כמה שזה יעלה לו ביוקר אחר כך.

המקרה הנדון הוא בהחלט עצוב, והמקרים ידועים, ברגע שמדובר בהחלפה של רכיבים שלא בתקופה הסמוכה לתקופת הייצור, כלומר ברכיב שהתקלקל ולא במשהו שהוא למעשה פגם בייצור, לרוב החנויות מספר מאפיינים משותפים בנוגע לאחריות:

1. אין תחליפיים זמניים, כלומר אין קשיח חליפי לתת עד שיגיע הקשיח שהלקוח אמור לקבל.

2. התהליך הקבוע והרקורסיבי:

א. חנות אוספת את החלקים התקולים במעבדה שלה.

ב. החנות מפזרת את הרכיבים ליבואנים שלהם.

ג. יבואן מקבל את הציוד ואז:

ד 1 . אם יש ליבואן במלאי מוצר זהה / חלופי הוא מחזיר לחנות.

ד 2 . אין ליבואן מוצר תחליפי / זהה הוא שולח את התקול ליצרן ע"מ שהנ"ל ישלח לו מוצר תחליפי.

רק לחדד את הדברים, כאשר מדברים על "ימי עסקים" - מדובר ב5 ימי עבודה בשבוע, כלומר לא כולל ימי שישי ושבת, גם אם העסק עצמו פתוח בימים האלו. ולא כולל את היום בו הופקד המוצר התקול. גרוע מכך זה שבחנויות מסוימות, הם שומרים לעצמם 30 ימי עסקים מרגע השליחה שלהם את המוצר אל היבואן. כלומר 30 ימי עסקים שהראשון שבהם הוא היום הראשון לאחר יציאת המוצר לכיוון היבואן.

אין ספק שהדבר מרגיז, שכן החלפת קשיח מסכן לא צריכה לקחת 30 יום, ובמיוחד אם מדובר במשהו שמשבית את המחשב. מה שכן, הצרכן מגיע ומן הסתם רוצה פתרון, אלא שהבעיה היא בדרך כלל אפילו לא בחנות עצמה. השליחה של המוצר התקול היא משהו שהחנות אחראית עליו, אבל משם, ועד לחזרת המוצר המתוקן / התחליפי, אין למעשה דבר שהחנות יכולה לעשות. אתה יכול להתקשר ולבקש ולהתחנן, וסביר להניח שאתה גם צודק ב100% אלא שהחנות ממתינה בדיוק כמוך.

לגבי איומים על חנויות בדבר פרסומים שליליים מסוג זה.

1. כדאי מאד להיזהר, שכן יש בכך נזק תדמיתי לחנות, בין אם במוצדק ובין אם לא, ואם יש אפילו פרט קטן שלא מדויק, זה יכול להפוך בקלילות לתביעה על הוצאת דיבה, ואם תחפש מספיק אתה תקרא סיפורים על אנשים שחשבו שהם חכמים מדי ונדפקו. לי לפחות לא נשמע כל כך הזוי שאחרי פוסט כזה, החנות תיתן לך קשיח, תספוג את העלות שלו, ואז תתבע על הוצאת דיבה כי איכשהו ימי העסקים לא נספרו כראוי או שבתעודת האחריות רשום שהם עלולים להזדקק ליותר זמן בהתאם ליבואן ספציפי והאחריות עליו או השד יודע מי. משהו בסגנון של האוניברסיטה שמתחייבים לתת ציון עד 3 שבועות מיום הבחינה, אלא במקרים חריגים, וכמובן שברגע שעברו 3 שבועות ואין ציונים, בו ברגע המקרה נהיה חריג ולא תעזור שום תלונה.

2. אתה פונה לקהל הלא נכון, שכן בפורום מסוג זה הקהל מלכתחילה לא ממליץ על חנויות מהסוג הנ"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה לך על הheads up לגבי הוצאת דיבה - הרשה לי לומר כי הוצאת דיבה היא אינה המקרה כיוון שזה אכן קרה - בעוד שהוצאת דיבה היא רק כאשר אני מסלף את האמת בכדי לפגוע.

על כן אין לי בעיה להזדהות בשמי, נראה לי שגם עשיתי זאת בתחילת הדיון..

לגבי הפנייה שלי לקהל לא נכון - אני לא מחפש קהל, פשוט שהעניין יהיה מתועד בנבכי האינטרנט, זמין לכל דורש..

אני מקווה כי ביארתי את "האותיות הקטנות" שכללו גם את היחס ה"חם" שנלווה אליהן..

יום טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...