עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית גלישה חמורה עם uTorrent

norco

Recommended Posts

שלום,

אני כבר למעלה משנה סובל מבעיה חמורה כשאני מוריד ב- uTorrent אני פשוט לא יכול לגלוש.

עכשיו ממילא אני יודע שכשאני מפעיל תוכנת הורדת קבצים זה תופס רוחב פס ומאט אבל הגלישה היא בליתי אפשרית, פשוט תקועה ולא מציג כלום גם אם אני מוריד על 5 קילובייט לשניה.

אז אמרתי לעצמי סבבה אני יכבה את הuTorrent וזה יעבוד...אבל לא! הגלישה לא מתאפשרת וגם לאחר שאני עושה TRACERT לאתרים בארץ או בחו"ל הכל מקבל תשובה מהנתבים בדרך אבל לגלוש בלתי אפשרי.

הדבר היחיד שעוזר הוא כיבוי והדלקה של הנתב( 2650 D-LINK) וגם אז לפעמים הנתב לא מצליח להתחבר על הכיבוי הראשון לאינטרנט ודורש ממני לכבות ולהדליק אותו מספר פעמים.

אני ממש מתוסכל מזה וזה פשוט מוציא לי את החשק להוריד דברים.

מה לדעתכם הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המיוטורנט "מעמיס" תוריד בהגדרות שלו את כמות החיבורים...

בתמונות הגדרות שעובדות טוב אצלי תנסה אצלך ותגיד אם עזר?

נ.ב

האם עשית port forward בראוטר?

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אמרתי לעצמי סבבה אני יכבה את הuTorrent וזה יעבוד...אבל לא! הגלישה לא מתאפשרת וגם לאחר שאני עושה TRACERT לאתרים בארץ או בחו"ל הכל מקבל תשובה מהנתבים בדרך אבל לגלוש בלתי אפשרי.

מי הספק שירות שלך ואיזה חבילה יש לך( רגילה, מתועדפת?) זה נראה כמו traffic shaping . לא מזמן פתחתי שירשור קטן על איך זה עובד בגיימר 014. אשתי ראתה סרטים ואחר כך ניסיתי לשחק וקיבלתי פינג גרוע למשך 3-4 דקות. התנתקות וחיבור מחדש לא השפיעו כלכך אבל דקה אחרי הכל הסתדר והפינג צנח חזרה לרמות נורמאליות. זה בקיצור אומר שהם עוקבים אחרי מה שהמשתמש עושה ומנתבים את המידע שלו בהתאם לצרכים שלו. זה די חשוב בחבילות כי אם אנשים יחנקו הם לא יוכלו לשחק משחקי .

הדבר היחיד שעוזר הוא כיבוי והדלקה של הנתב( 2650 D-LINK) וגם אז לפעמים הנתב לא מצליח להתחבר על הכיבוי הראשון לאינטרנט ודורש ממני לכבות ולהדליק אותו מספר פעמים.

ככה אתה מתחבר ומתנתק מהספק שירות והוא כנראה מעדכן את הניתוב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהוא מתאר ממש לא קשור ל traffic shaping

תעבורה בזמן צפיה ישירה של סרט יכולה להגיע אפילו ל 1MB/s (תלוי באיכות הסרט)

אם יש לך חיבור שהמהירות שלו היא מתחת למהירות הורדת הסרט אז כל רוחב הפס

שלך ינוצל להורדת סרט + תעבורה של המשחק,כנראה שאין לך מנגנון QOS או מנגנון

אחר שיכול לתעדף חבילות של המשחק על פני חבילות של הודעות ACK אחרי כל חבילת

מידע שהתקבלה כתוצאה מהורדת הסרט,וזה מה שיגרום לפינג גבוהה במשחקים

לפותח האשכול אני מצטרף להמלצה של Galos תגביל את המהירות \ מספר חיבורים

תראה שאין בעיות ותעלה בהדרגה

את המהירות תגביל ל 90 אחוז מרוחב הפס שלך

ואת מהירות ההעלה תגביל ל 85 אחוז מהקוו

את מספר החיבורים תגביל ל150

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק הוא 012 תשתשית משהו עם yes אז אני מניח - מהירות 5 מגה.

אין לי שום תוכנית או משהו בסגנון.

ניסיתי להקטין את כמות החיבורים כפי שgalos המליץ, אבל זה לא עזר...אולי לפחות עכשיו הוא נכנס לאתרים אחרי 5 דקות.

אני ינסה להגביל גם את מהירויות העלאה והורדה אבל כבר הגבלתי את כמות החיבורים ל-130.

אני זוכר שפעם לא היו לי כאלו בעיות...אולי זו בעיה בהגדרות הנתב? או הנתב עצמו?(כלומר לפני זה לא היה לי את הנתב הזה ספציפית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגלישה באינטרנט רגישה במיוחד (מסיבה שאני מודה שאני לא בטוח מה היא) להיעדר רוחב-פס של העלאה.

אם ה-UPLOAD BANDWIDTH שלך מנוצל ברובו או במלואו ע"י UTORRENT, זה יפגע לך בגלישה יותר מאשר תפיסת רוחב-הפס של ההורדה.

פשוט תגביל את ההעלאה שם לחצי או שליש מרוחב-פס שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספק הוא 012 תשתשית משהו עם yes אז אני מניח - מהירות 5 מגה.

אין לי שום תוכנית או משהו בסגנון.

ניסיתי להקטין את כמות החיבורים כפי שgalos המליץ, אבל זה לא עזר...אולי לפחות עכשיו הוא נכנס לאתרים אחרי 5 דקות.

אני ינסה להגביל גם את מהירויות העלאה והורדה אבל כבר הגבלתי את כמות החיבורים ל-130.

אני זוכר שפעם לא היו לי כאלו בעיות...אולי זו בעיה בהגדרות הנתב? או הנתב עצמו?(כלומר לפני זה לא היה לי את הנתב הזה ספציפית)

הבעיה עולי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגבלתי את מהירות ההורדה ל-300k ואת מהירות העלאה ל-20k ועכשיו אני גולש סבבה באינטרנט במקביל להורדות.

טיפשי מצידיד שלא חשבתי על זה...אבל אני כמעט בטוח שהייתה תקופה שגם היו אצלי מוגדרות הורדה והעלאה לא מוגבלת והגלישה התאפשרה במקביל.

תודה על העזרה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...