דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101) - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי- סאמסונג Galaxy S (או- SGS 101)

nineball

Recommended Posts

כתבת: "LED FLASH פשוט לא נותן תוצאות כאלו" לכן באתי להראות אחרת.

האמת... אתה צודק, תלוי על איזה מכשיר.

נקודת ההשוואה שלי היא 5800, אבל אני צריך לזכור שהמצלמה שלו, בין אם ביום או לילה, היא זוועה... (למרות שיש לו DUAL LED FLASH חזק באופן מגוחך, אבל גם זה לא גורם לו להוציא נורמליות בחושך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 3.3k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הבעיה היא ב-"חשיפת יתר", בסמסונג אם מורידים את הקונטרסט ל: 2- תמונות בחושך יוצאות טוב יותר.

עם ה-5800 אין לי ניסיון איתו בחושך.

וה-DUAL LED FLASH טוב בשביל לסנוור את האנשים או לצורך פנס שזה כנ"ל לגבי המכשירים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שכחתי להוסיף נקודה חשובה בביקורת-

זה חד וחלק המכשיר הכי טוב שהיה לי אי פעם מבחינת קליטה. בנקסוס היו לי 1-2 בארים בתוך הבית, עם הגלאקסי 3 יציב.

מחוץ לבית (למרות שאני לא באיזור עם כיסוי הכי טוב בעולם) 5 בארים קבוע, לא משנה אם אני מנסה לקבור את המכשיר בידיים ו "לחסום אות" כביכול (בנוגע לטענה של שכל מכשיר מאבד קליטה אם מחזיקים אותו או משהו כזה... yeah, bullshit, מכשיר עם אנטנה טובה ותכנון טוב אולי יאבד באר או במקרה הקיצוני 2, אבל לא יסבול משום בעיות בגלל איך שמחזיקים אותו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על הרשמים!

בקשר ל....

התחלתי ללמוד איך הדברים מתגלגלים ב Touchwiz, וחוץ מהעיצוב שאני עדיין לא מחבב יותר מדי- יש הרבה אפשרויות נוחות (וכמה תוספות חביבות שסאמסונג דחפו פנימה)

דבר ראשון, האפשרות לסדר דברים בתיקיות, שלדעתי היא דבר נפלא.

לחיצה ארוכה על מקום ריק בדסקטופ פותחת את התפריט, ויש אפשרויות לפתוח תיקיות שיכילו כל מה שרוצים- תיקיות ישומים, תיקיות לאנשי קשר (לצוות אייקון לאיש קשר ולחיצה על האייקון תחייג אליו, למרות שזה יותר גימיק מפרקטי), ועוד.

יש גם בנקסוס בדיוק אותה אופציה.

ובקשר למקלדת SWYPE, כמו שכבר אמרתי הודעה קודמת, לא צריך לשלם, יש מקלדת SlideIt חינמית במרקט שנותנת אותו דבר + עברית. מה שכן הסידור אותיות בגאלקסי נוח יותר שוב בגלל המסך שהוא גדול וזה פנטסטי. לפי דעתי 4" זה הגודל המקסימלי שצריך להיות בסלולרי.

והפלאש LED הקטנטן בנקסוס גם מוציא הרבה יותר טובות מהגאלקסי S בחושך מוחלט. הופתעתי לטובה.

שמתי לב גם שבפרויו שיפרו קצת את ממשק המצלמה. יפה להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחושך מוחלט? כן, בהחלט. מן הסתם משהו שיש לו מקור אור יצלם טובות יותר ממכשיר שאין עליו מקור אור :nixweiss:

בכל מצב אחר?

...הנקסוס יכול לפרוש לדוקים, באמת שלא התלהבתי מהמצלמה שלו.

בקשר למקלדת- צורת ההקלדה זה דבר אחד, מה עם זיהוי? השלמת מילים? צריך לבדוק את ה SWYPE מול SLIDEIT ולראות אם מדובר באותו עסק, או שרק העקרון זהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי של סקירה, לאט לאט אתה גורם לי לרצות את המכשיר... :/

ה-SWYPE הזה, שאין לי אומנם שום ניסיון איתו, נראה סופר לא נוח למען האמת:

הדיפולט הוא מקלדת נורמלית רגילה, בסידור QWERTY, כן?

לגבי היומן שיחות/ספר טלפונים - יופי טופי! ממש אהבתי את המועדפים..

לגבי העוצמה והאיכות של הספיקר, נפלא.

באמת קצת מדכא שהם לא טרחו להוסיף פנס לד מטופש בשיוו של איזה 20 סנט...

בכל מקרה, מבחינתי אני לא מוכן לקנות מכשיר בלי עברית כברירת מחדל. אין לי שום רצון "לפרוץ" אותו רק בשביל לקבל עברית.

אני אחכה לראות אם/מתי הוא יגיע עם 2.2 ועברית מובנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי תופתע לגלות שזה דווקא כן נוח! במיוחד זה שזה עושה רווח אוטומתי זה פנטסטי!

וscorn ב-SLIDE IT יש זיהוי של מילים גם בעברית.

אני גם לא בדיוק מרוצה מהמצלמה של נקסוס, לעומת 5MP אחרים אבל שיהיה...

ועומרי, הספר טלפונים והמועדפים מגיע סטוק (גם בנקסוס ככה,פטנט מעולה), ולפי דעתי Dailer one תוכנה חובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו דוגמה ממש, אבל ממש גרועה.

SWYPE במלוא הדרו זה להשתמש ב LANDSCAPE, ובחלק מהמצבים ב 2 אצבעות במקביל.

אשכרה multi track drifting.

לגבי המכשיר ועברית- פרויו הוכרז רשמית ואמור לצאת לפני סוף אוגוסט לגאלאקסי S השונים.

סאמסונג השיקו 4 מכשירים בארה"ב תחת הסדרה, אני די משוכנע שגם ג'ינג'רברד יהיה (אלא אם סאמסונג מוכנה לזרוק את סדרת הדגל שלה לעזאזל אחרי 5 חודשים בלבד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמעט כל התכונות שצוינו הן יותר פונקציה של התוכנה ופחות של המכשיר (כלומר, הן יכולות להתקיים על כל מכשיר Android). למזלנו, בימינו זו כבר לא פונקציה בבחירת המכשיר ועדיף לבחון מאפיינים טכניים מאשר תוכנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע צריך לעשות לכל מכשיר ROOT ולהוסיף ידנית פונטים של עברית+להוריד מקלדת צד שלישי מהמרקט.

ברגע שיצא FROYO (אנדרואיד 2.2), יש עברית מובנית, רק לא מיושרת כמו שצריך מימין לשמאל.

כמעט כל התכונות שצוינו הן יותר פונקציה של התוכנה ופחות של המכשיר (כלומר, הן יכולות להתקיים על כל מכשיר Android). למזלנו, בימינו זו כבר לא פונקציה בבחירת המכשיר ועדיף לבחון מאפיינים טכניים מאשר תוכנתיים.

יכולות, כן. השאלה איפה הן נמצאות ואיפה לא.... כל חברה מלבישה את השטויות שלה על המכשירים שלה, לכל UI שונה יש את היתרונות והחסרונות שלו.

בנוסף, קצת קשה לעבור על החומרה של המכשיר....

אם מישהו רוצה תוצאות ב PI TEST או משהו כזה אני יכול לספק, אבל יש כבר טונות של תוצאות ברשת+זה לא ממש מעניין מישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...