לאחר לום אם חדש - המחשב אינו נדלק - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר לום אם חדש - המחשב אינו נדלק

summer69

Recommended Posts

שלום לכולם!

לאחר שהפינים בתושבת מעבד בלוח אם הקודם שלי (965p-ds3) התעקמו, ולאחר ניסיון כושל לתקן אותם, רכשתי אתמול לוח חדש - ep45-ud3r

לאחר הרכבתו, לחיצה על כפתור ההדלקה אינה גורמת לשום דבר. המחשב לא נדלק ולא כלום.

בדקתי חיבורים שוב, הוצאתי והכנסתי בטריה, ניתקתי ולחצתי כמה פעמים בשביל לפרוק את החשמל, ניסיתי לחבר רק סטיק אחד של , ניסיתי לנתק חיבור ה12V של המעבד בשביל לראות אולי הוא מקצר... כלום, שום תגובה.

חשבתי אולי הכפתור תקול, אבל זה אחד למיליון. ידוע לי שיש דרך להלדיק את המחשב ללא כפתור, רק אני לא יודע איך ולא בא לי להרוס משהו....

אני כבר מתחיל לחשוב שהלוח החדש תקול, אבל זה הגיוני שלוח חדש יהיה תקול? (נרכש מKSP....)

חשוב לי לציין, שכאשר המחשב היה מחובר ל965, הוא היה נדלק, אבל לא מגיע אפילו למסך הPOST מן הסתם....

מפרט בצד (למעט הלוח אם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאה אחוז... 12V למעבד חיברתי (הלוח דורש 2, חיברתי את שניהם) חיברתי 24 פינים ללוח.

חיברתי את החיבורים של המארז ללוח בידיוק לפי הספר (בדקתי כמה פעמים).

ניסיתי גם להשאיר רק כרטיס מסך וסטיקאחד של זיכרונות ללא המעבד (חשבתי שאולי המעבד מקצר) אך לא הועיל.

פיספסתי משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע קצת טפשי, אבל תנסה דווקא לנתק את ה12V השני למעבד (בחוברת מוסבר מה הראשי ומה המשני). לחילופין, תוודא שלא הגיעה משחה טרמית לפינים של המעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את הראשוני ואת המשני, לא עזר...

פירקתי החוצה את הלוח אם, בדקתי אם יש איזו שהי מישחה טרמית על הפינים, נקייה לגמרי

הרכבתי את המחשב חזרה צעד אחר צעד לאט לאט לראות אולי פספתי משהו.... לא עזר =\

עכשיו ידוע לי שיש איזו שהי דרך לבדוק אם הספק תקין, בעזרת גישור של החיבורים שלו, אבל לא בא לי לראות אותו מעיף ניציצות....

עוד עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה עם ספק אחר,בשביל לבדוק את הספק כמו שאתה אומר ,זה לא יעזור חיבור שני החותים,כי רק המאוורר יפעל.

לבדיקה אמינה רק עם מכשיר מולטימטר.תנסה עם ספק אחר,הוא אמור להדלק,אחרת או שהוא תקול,או החיבורים של 12 V

לא מחוברים טוב.תחבר לו גם ספיקר.עכשיו אתה בטוח שלא נגרם נזק למעבד עם הלוח הראשון,למרות שזה נדיר.הלוח אמור לנשות

לעשות פוסט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחר בבוקר אני יעשה איזה קומבינה עם המחשב של אבא שלי... להרכיב אצלו את המעבד או לנסות את הספק אצלו או משהו.

מנושא לנושא - אם אני מרכיב את המחשב חוץ מהמעבד, הוא אמור להידלק. לא להגיע לpost מן הסתם, אבל הוא אמור להידלק. גם את זה הוא לא עושה....

אם הספק שלי תקול מה שלא נראה לי - זה כבר מעיד שהלוח פגום לא?

התלבטתי כמה פעמים לפני שקניתי את הלוח מKSP, בהתחלה לא רציתי לקנות מהם בגלל שפחדתי שיביאו לי איזה לוח בסגנון..... מחר אני אבדוק את הספק, אם הוא לא עובד אני יגיע לKSP יום ראשון ויזרוק לו אותם לפרצוף... אני מקווה שלא תיהיה לי איתם בעיה ושהם יביאו לי חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...