משט לעזה - עמוד 37 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפיצו את זה לרשימות תפוצה שלכם:

בנוסף:

כבר שנים שהשוודים מנגחים אותם בכל מקום ובל רגע.

עכשיו הם מחרימים ספינות ישראליות. http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=236705

למה אנחנו ממשיכים לרוץ לקנות את השטויות של איקאה, למה אנחנו ממשיכים לעמוד בתור ומשלמים כספים שמגיעים למדינה שכל מטרתה לפגוע בנו?

מה עם קצת כבוד עצמי?

מה כבר יקרה לנו אם לא נקנה "סט נרות ריחני" ב- 9.99 ???

הגיע זמן שגם אנחנו נראה שיש לנו דרך להגיב כלפי אלו שפוגעים בנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפיצו את זה לרשימות תפוצה שלכם:

בנוסף:

כבר שנים שהשוודים מנגחים אותם בכל מקום ובל רגע.

עכשיו הם מחרימים ספינות ישראליות. http://www.bizportal.co.il/shukhahon/biznews02.shtml?mid=236705

למה אנחנו ממשיכים לרוץ לקנות את השטויות של איקאה, למה אנחנו ממשיכים לעמוד בתור ומשלמים כספים שמגיעים למדינה שכל מטרתה לפגוע בנו?

מה עם קצת כבוד עצמי?

מה כבר יקרה לנו אם לא נקנה "סט נרות ריחני" ב- 9.99 ???

הגיע זמן שגם אנחנו נראה שיש לנו דרך להגיב כלפי אלו שפוגעים בנו.

מה הקשר של הלינק הראשון?

להחרים את איקאה רק יפגע במאות משפחות ישראליות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "מה הקשר"?! זה ת'רד על המשט לעזה? זוהי פארודיה על המשט. פשוט.

תמשיכו לרכוש מוצרים מרשת בבעלות זרה בטענה ש"זה מפרנס משפחות ישראליות" ותמשיכו להוכיח לעולם שאפשר לרמוס אותנו ולהתייחס אלינו כמו מצורעים ואנחנו נמשיך לקבל אותם בזרועות פתוחות. אין שום דבר שיש לאיקאה להציע שאין במקומות אחרים יותר ISREALY FREINDLY.

מי שמחרים אותי - מוחרם אצלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלות שעומדות על הפרק בזמננו הם:

1.מי יהיה ראש הממשלה שיציל את מעצמה-אני מהמר בהכרח לא ביבי,לא ברק ובוודאי לא ציפי.לדעתי זה יהיה משה פייגלין שיצא מן האנונימיות שלו,מנהיג עם אמונה שבדיוק מתאים לעמוד כנגד אנשים כמו הגמד האיראני וארדואן ועוד(שגם הם אנשי אמונה קלוקלת ביותר).

2.ל מי יהיה נשיא ארה"ב מ2012 והלאה-אני מהמר-עדיין ברק אובמה,על ירידיה באהדה כלפיו ,אין רפובליקני שיקרא עליו תיגר לצערי.

3.האם טורקיה בדרך להיות איראן ? או האם תפתיע לטובה(כולי תקווה שכן)

4.האם מצרים בדרך ליפול כפרי בשל לידי האחים המוסלמים-לדעתי כן

5.האם יתנקשו בחיי המלך הירדני?-לא

6.האם לבנון תהפוך לשיעית לאחר שינוי שיטת הבחירה שם?

7.מה תיהיה שנת המפנה: אני מהמר על 2010 או 2012

מה ההימורים שלכם לגבי 7 השאלות שעתידות להכריע את עתיד האזור ועתיד בכלל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התאמץ לפתוח יוזר חדש, בשביל לכתוב את דעתו, לא נתייחס אליו...

;)

זה לא ג'וני ומשה פיגליין לא משוגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה "מה הקשר"?! זה ת'רד על המשט לעזה? זוהי פארודיה על המשט. פשוט.

תמשיכו לרכוש מוצרים מרשת בבעלות זרה בטענה ש"זה מפרנס משפחות ישראליות" ותמשיכו להוכיח לעולם שאפשר לרמוס אותנו ולהתייחס אלינו כמו מצורעים ואנחנו נמשיך לקבל אותם בזרועות פתוחות. אין שום דבר שיש לאיקאה להציע שאין במקומות אחרים יותר ISREALY FREINDLY.

מי שמחרים אותי - מוחרם אצלי.

יש הבדל בין חרם שמבוצע ע"י ארגון ששייך למדינה כלשהי לבין חרם שמבוצע ע"י חברה פרטית. איקאה לא קראה לשום חרם על מדינת או תוצרת ישראלית ואיני רואה כל סיבה להחרים אותה.

מעניין אותי כמה מאלו שקוראים לחרם על השוודים מחרימים מכוניות של פורד או הפסיקו לשתות קוקה קולה, שתי החברות הנ"ל עמדו בחוד החנית של החרם הערבי הגדול שהיה בעבר על מדינת .

נ.ב. איקאה אמנם הוקמה בשבדיה אך משרדיה שוכנים כעת בהולנד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין חרם שמבוצע ע"י ארגון ששייך למדינה כלשהי לבין חרם שמבוצע ע"י חברה פרטית. איקאה לא קראה לשום חרם על מדינת או תוצרת ישראלית ואיני רואה כל סיבה להחרים אותה.

חחח אתה רציני? שהיא תעשה חרם על ישראל? יש לה אינטרסים בישראל. מי שעושה את החרם, הם אלו ללא אינטרסים בישראל.

ובטח שצריך להחרים. לגביי עניין המשרות. מי שצריך שולחן, יקנה שולחן. אם לא באיקאה, במקום אחר. אם המקום יהיה ישראלי, זה יוסיף לכלכלה הישראלית יותר מאשר עם יקנה באיקאה, וכמובן גם משרות.

המטרה של החרם להראות לשוודים, ובטוח זה יופיע בחדשות שם אם החרם יצליח, שאת המשחק הזה יכולים לשחק 2 שחקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...