משט לעזה - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משט לעזה

אור כהן

Recommended Posts

פאק פאק פאק.

מה לעזאזל קרה שם?

זו התוצאה *הכי* גרועה שיכולה לקרות מבחינתנו.

איך שהלכתי לישון אתמול אמרתי לעצמי שאני מקווה שבבוקר אני אקום וספינות חיל הים גוררות את ספינות המשט לנמל אשדוד ואין נפגעים.

make no mistake - הoutcome הנוכחי הוא רע מאוד ואף בלתי הפיך לישראל. אני בטוח ב99.9999% שהאשמה היא על אנשי המשט - אבל זה לא משנה כהוא זה. כי את החרא תחטוף.

זה מזכיר לי את החרדה שחשתי לאחר שקמתי ו"גיליתי" שגופות החטופים מלבנון הגיעו - גופות ולא אנשים.

כל כלי התקשורת בארץ מצטטים את NTV(רשת טורקית) באומרה שיש 10 הרוגים ויותר.

בCNN לעומת זאת הדיווח הרבה יותר זהיר ומדברים שם על "לכאורה 2 הרוגים" ולא הרבה יותר מזה.

פאק. פאק. פאק.

אנשי המשט השיגו *בדיוק* אתה מה שהם רצו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 626
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו מה זה משנה עוד תדמית גרועה לישראל בעולם מי כבר סופר...

ומישהו עושה עם זה משהו? תפסיקו עם היללות ובייכנות. לא יעשו לנו כלום. ככה זה שיש רק מדינה דמוקרית אחת במזרח התיכון..

העיקר שיהיה לנו שיודע להגיד מה שצריך להגיד וממשלה שתמיד את מה שצריך להגיד לעולם.

אין פה שום פשרות זאת המדינה שלנו, הצבא מחוייב לשמור על האזרחים של המדינה הזאת.

להוציא להרוג את כל מי שהיה על הספינות האלו מיד. בלי שום פשרות כולם שם אחד אחד טרוריסטים שהכוונה שלהם מהתחלה הייתה להשמיד ולהרוס את המדינה היהודית. ושלא יטעו אותכם.

http://news.walla.co.il/?w=/1/1680766נקווה שבמקרה הזה הם דווקא אומרים את האמת...

מי יתן והנאצי הזה יקבל 72 בתולות בגן עדן :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת תורכיה וחמאס זה היה Win-Win. אם המשט יגיע לעזה המצור "נשבר". אם המשט יעצר עם כמה שיותר הרוגים ופצועים הם יצעקו בכל העולם על פשעי המלחמה של צה"ל. בסופו של דבר לא הייתה ברירה. אני בטוח שבצמרת המדינה ידעו על כל האפשרויות והשלכות הצפויות. תורכיה מחפשת סיבה להחמיר את היחסים. הם היו מוצאים אותה בדרך זו או אחרת.

אני בעד שהוא יקבל 72 בתולים בגן עדן. פצועים מקבלים טיסה במסוק על חשבון משלם המיסים. אני הייתי שולח אותם על סובארו ג'אסטי שנת 92 עם מזגן מקולקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייל אחד שלנו לא רק נפצע, אלה קשה, דקרו אותו שיתבישו להם !

זאת התוכנית שלהם ! ליצר מצבים שלא משנה מה נעשה נצא רע בהם, והעולם המלא בורים לא מבין את זה

הוא נופל ישר לתוך הרשת של הפרובוקציות התקשוריות שהם מנסים לייצר תמיד, גועל נפש !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאלות השאלות: למה לא השתמשו בגז מדמיע כלשהו על מנת לנטרל את אנשי המשט ואז פשוט לקחת אותם מהספינה ללא כל אפשרות להתנגדות מצידם?

למה החיילים עלו עם תחמושת חיה ולא עם תחמושת גומי? המטרה העליונה של צה"ל כאן הייתה לנטרל - את אנשי המשט, את הספינה ואת כל האירוע.

בגלל הפרובקציה והמצב המסכן חיים שאנשי המשט שמו את החיילים הם נאלצו להגן על עצמם(אין פה שאלות בכלל) - אך כדורי גומי היו מנטרלים את אנשי המשט באותו אופן כמו כדורים חיים - ולפחות לא היו הורגים אותם.

we are in a world of shit.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיילים עולים על אונייה צפופה עשרות פעילים ממתינים עם סכינים, אלות ואקדחים. תעמיד את עצמך בכזאת סיטואציה. ברגע שנפתח אש נגמר המשחק. מה לדעתך היה עושה ארצות הברית? מה שכן זו הפעם האחרונה שיהיה משט לרצועת עזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשאלות השאלות: למה לא השתמשו בגז מדמיע כלשהו על מנת לנטרל את אנשי המשט ואז פשוט לקחת אותם מהספינה ללא כל אפשרות להתנגדות מצידם?

למה החיילים עלו עם תחמושת חיה ולא עם תחמושת גומי? המטרה העליונה של צה"ל כאן הייתה לנטרל - את אנשי המשט, את הספינה ואת כל האירוע.

בגלל הפרובקציה והמצב המסכן חיים שאנשי המשט שמו את החיילים הם נאלצו להגן על עצמם(אין פה שאלות בכלל) - אך כדורי גומי היו מנטרלים את אנשי המשט באותו אופן כמו כדורים חיים - ולפחות לא היו הורגים אותם.

מחשבה יפה, לא חשבתי על זה אבל אם תשים לב לסרטונים תראה שמשניה הראשונה שהחיילים נוחתים בסירה תורקפים אותם ועוד לא נותנים מאפשרים להם להגיב.

בקשר לכדורי גומי - יכול להיות שכן השתמשו, לא מסרו פרטים בקשר לזה אבל אני מאמין שלא מברירת מחדל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מצטער מקווה שיחלים ומהר וננקום את פציעה שלו בע"ה.

ולצערנו לא רק העולם המלא "בורים" הזה קונה את השקרים הגסים והפרובוקציות שהאיסלם והערבים מאכלים אותם גם אצלנו במדינה קיימים אנשים שכאלו אפילו בפורום שלנו ישנם כמה כאלו כמו רדיואקטיב ועוד כמה שמאלנים פה שמשום מה חושבים שגרו פה ערבים לפני קום המדינה ועוד קוראים להם "פלסטינאים" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

one big fat LOL

גם אני חשבתי על אותו הדבר וגם אמרו בחדשות שהיו צריכים להביא עם השייטת יס"מ\ימ"מ שיודעים לטפל במתפרעים וזה מהלך חכם לפי דעתי..

בקשר לנשק אין ברירה, זה מקום קטן יחסית וגם ממרחק כזה כדורי גומי היו יכולים להרוג מישהו (לא שזה לא בסדר כן אל תבין אותי לא נכון).

בנוסף לא ידענו בדיוק איזה כלי יש להם, בחדשות דיווחו על סכינים..

אז עדיף לבוא לשם בטוחים ולא לסכן אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבה יפה, לא חשבתי על זה אבל אם תשים לב לסרטונים תראה שמשניה הראשונה שהחיילים נוחתים בסירה תורקפים אותם ועוד לא נותנים מאפשרים להם להגיב.

בקשר לכדורי גומי - יכול להיות שכן השתמשו, לא מסרו פרטים בקשר לזה אבל אני מאמין שלא מברירת מחדל...

הסרטון מסרב להיטען לי ולכן נאי לא יכול לראות אותו.

אני מניח שאנשי המשט היו קצת יותר חכמים מאשר לעמוד על סיפון הספינה עם אלות סכינים ושרשראות ואמרו לאנשי חיל הים "come get some!".

זה בטח היה דומה יותר לסרט "פקודה בלתי חוקית"(מומלץ) בו בין כל 10-15 פעילים היה אחד עם כלי קר. החיילים באופן טבעי לחלוטין, ברגע שהקיפו אותם מכל הצדדים ואחד מהם הותקף ישירות - ירו על כולם. לגיטימי. הגיוני. פאשלה לא ייאמנת של המוכנות של צה"ל.

איך לעזאזל גם לא חסמו את השידור מהספינות? מה קרה להבטחות? מה קרה לכל מערך הל"א של חיל הים?

בינתיים, עד שיתבררו פרטים נוספים - כל המבצע הזה הוא בגדר כישלון גדול מאוד.

גם פגיעות אצל כוחתנו, גם פגיעות אצל אנשי המשט - גם חרא דיפלונטי, גם כישלון מבצעי.

פאק!!!$!! !@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין לשם מה הקפיצו מטוסי קרב. אני גר באשדוד ואני כל הזמן שומע .

יכול להיות כמה דברים,

צילומי גיחות, הרתעה..

אני מניח שאנשי המשט היו קצת יותר חכמים מאשר לעמוד על סיפון הספינה עם אלות סכינים ושרשראות ואמרו לאנשי חיל הים "come get some!".

זה בטח היה דומה יותר לסרט "פקודה בלתי חוקית"(מומלץ) בו בין כל 10-15 פעילים היה אחד עם כלי קר. החיילים באופן טבעי לחלוטין, ברגע שהקיפו אותם מכל הצדדים ואחד מהם הותקף ישירות - ירו על כולם. לגיטימי. הגיוני. פאשלה לא ייאמנת של המוכנות של צה"ל.

איך לעזאזל גם לא חסמו את השידור מהספינות? מה קרה להבטחות? מה קרה לכל מערך הל"א של חיל הים?

גם פגיעות אצל כוחתנו, גם פגיעות אצל אנשי המשט - גם חרא דיפלונטי, גם כישלון מבצעי.

פאק!!!$!! !@

אתה פשוט דוחה אותי. גועל נפש.

איך אתה בכלל מצער את הפגיעות של אנשי המשט? אנשי טרור! בושה וחרפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק!!!$!! !@

אני ראיתי את התמונות - ו3 מתוף 4 אפשר לומר היה - אל תיהיה תמים, אומרים בחדשות שהם דקרו חיילים גם עם מברגים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת פגיעות באנשי המשט היא דבר חמור מאוד.

אני לא מצר על אף אחד מהם. הם עשו זאת בכוונה תחילה.

אני מצר על כך שכך העניינים התגלגלו - כי נפלה *בדיוק* למלכודת שהכינו לה.

אני ראיתי את התמונות - ו3 מתוף 4 אפשר לומר היה - אל תיהיה תמים, אומרים בחדשות שהם דקרו חיילים גם עם מברגים.

איפה אתה רואה את התמונות? הסרטונים לא נטענים לי ואלו שכן הם פשוט דיווחים של אל ג'זריה עם "יש כאן קשישים ונשים וכולנו אזרחים ויורים עלינו! :(".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה רואה את התמונות? הסרטונים לא נטענים לי ואלו שכן הם פשוט דיווחים של אל ג'זריה עם "יש כאן קשישים ונשים וכולנו אזרחים ויורים עלינו! :(".

תפתח חדשות מידי פעם לפעם מראים את התמונות, אני אישית רואה ערוץ 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות המשט: הוכרז על 3 ימי אבל ברשות הפלסטינית

http://news.walla.co.il//?w=/22/1680812

כמובן שאבו מאזן הנאצי הזה גם כן יכריז על דבר שכזה כי עכשיו הם לא קיבלו את הבטון שלהם לבנות עוד מנהרות להברחות נשק..

בהחלט מצטער.

אז מה לעזאזל ציפית שישראל תעשה תסיר את המצור? לא היה שום דבר אחר לעשות.

וחבל שלא עשו יותר.

ד"א אני רק רוצה לציין פה מה גירוש ופינוי ישובים יהודים גורם, כמובן שזה מקרה יחיד כי עזה נמצאת על החוף אבל שוב, נסיגה משטחים של ארץ לא עוזרת ולא נותנת כלום. רק עוד בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...