" ITS ALIVE, ALIVE I TELL YA " - רק אלוהים יכול ? פפחחח. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

" ITS ALIVE, ALIVE I TELL YA " - רק אלוהים יכול ? פפחחח.

almonime

Recommended Posts

• תגובות 214
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הלקח שצריך להחרים את הפורום כי הוא מנוהל על ידי אנשים שלא מסוגלים לציית לחוקים שהם עצמם קבעו. milfrod cubicle דוגמא קלאסית. כמעט כל משפט שלו מתחיל ב-אידיוט/דביל/טמבל. אחלה התנהגות של מנהל. מידי פעם גם MiniMizer קופץ לזרוק כמה קללות עסיסיות. צריך להוריד אותם מהעץ.

Though you die - La Resistence lives on!

http://www.youtube.com/watch?v=08Wbh6HOWwA&feature=related

הדמוקרטיה באינטרנט מתבטאת בכך שאתה מוזמן לחפש לעצמך פורום אחר. אם אתה רוצה להחרים את הפורום אתה יכול להחרים אותו.

בניגוד לממשלה ומשטרים - אף אחד לא יירה בך או יכלא אותך כי אתה מתנגד למנהלים אותו או מחרים אותו.

יצאתם קצת מפורפורציות... ג'יז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמחפש חופש הביטוי באינטרנט מחפש גם דמוקרטיה .

כל מי שקצת מתקשה למצוא חופש ביטוי בפורומים - מוזמן לפתוח פורום דמוקרטי משלו, זה לא עולה כסף.

אבל ברגע שירשם אצלו משתמש חדש בשם radioactive - זה יהיה הרגע בו הדמוקרטיה תחנוק את עצמה למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שקצת מתקשה למצוא חופש ביטוי בפורומים - מוזמן לפתוח פורום דמוקרטי משלו, זה לא עולה כסף.

אבל ברגע שירשם אצלו משתמש חדש בשם radioactive - זה יהיה הרגע בו הדמוקרטיה תחנוק את עצמה למוות.

אתם מבינים מה הבעייה שלי עם ערבים :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[br]פורסם בתאריך: 22.05.2010 בשעה 20:34:07

מאיפה אתה יודע על תגובות של דתיים חוץ מטוקבקים בשבת באינטרנט תגיד לי?

זה כבר נקרא להיות אידיוט. :s07:

אם אתה רוצה תגובה רצינית לך תכתוב לרב או תפגש עם אחד, אבל אתה בטח סתם עצלן ומבלבל תמוח.

מה מונע בדיוק מ- almonime לפתוח משתמש חדש...?

כתובת IP, ???

הבאת כאן תענה מאוד נכונה :xyxthumbs:

כל דבר צריך ללמוד מהמקור ,ולא מאיזה דתי או חילוני שכותבים לפעמיים שטויות -כמו בתגובות למאמרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

הבאתי דווקא לינק על ההשקפה ומהי מטרתו של האדם.

ואתה תמיד נופל לכל מיני ילדים או קיצוניים שכותבים שטויות [גם שם] .

הכל נעשה על ידי תבונה ,שום דבר לא יכול לקרות במקרה .

נלך הכי רחוק [למרות שכבר ניסו זאת טובי המוחות ]

שגם אי פעם אם יצליחו ליצור תא חי ["תא פרימיטיבי" מכימיקלים דוממים ] באמצעות מירב-האינטלגנציה האנושית - הרי הדבר יוכיח בוודאות שהחיים נוצרו על ידי מתכנן אינטלגנטי, ולא מעצמם, דווקא מכיוון שנדרשה מיטב האינטלגנציה- האנושית ליצירת אותו תא.

עיקר הוויכוח לא על האבולציה ,מתווכחים האם יש בורא מתכנן או שהכל במקרה.

הטיעון המרכזי של אנשי התכנון התבוני, הוא שהתא החי משוכלל מכדי שיבנה בתהליך נטול תבונה. הניסוי של ונטר הוא המחשה קלאסית לכך שכדי ליצור תא חי צריך המון תבונה. במובן זה הניסוי של ונטר מחזק את עמדת הת"ת, לא מחליש אותה. מומלץ לקרוא את ספרו המצוין של סטפן מייר The signature in the cell.

ואז לדעת בבקיאות בטענות של התכנון התבוני.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא.

הבאתי דווקא לינק על ההשקפה ומהי מטרתו של האדם.

ואתה תמיד נופל לכל מיני ילדים או קיצוניים שכותבים שטויות [גם שם] .

הכל נעשה על ידי תבונה ,שום דבר לא יכול לקרות במקרה .

נלך הכי רחוק [למרות שכבר ניסו זאת טובי המוחות ]

שגם אי פעם אם יצליחו ליצור תא חי ["תא פרימיטיבי" מכימיקלים דוממים ] באמצעות מירב-האינטלגנציה האנושית - הרי הדבר יוכיח בוודאות שהחיים נוצרו על ידי מתכנן אינטלגנטי, ולא מעצמם, דווקא מכיוון שנדרשה מיטב האינטלגנציה- האנושית ליצירת אותו תא.

עיקר הוויכוח לא על האבולציה ,מתווכחים האם יש בורא מתכנן או שהכל במקרה.

הטיעון המרכזי של אנשי התכנון התבוני, הוא שהתא החי משוכלל מכדי שיבנה בתהליך נטול תבונה. הניסוי של ונטר הוא המחשה קלאסית לכך שכדי ליצור תא חי צריך המון תבונה. במובן זה הניסוי של ונטר מחזק את עמדת הת"ת, לא מחליש אותה. מומלץ לקרוא את ספרו המצוין של סטפן מייר The signature in the cell.

ואז לדעת בבקיאות בטענות של התכנון התבוני.

אתה מתווכח איתי שאין דבר כזה אבולוציה בדיון האמונה הראשי וכאן אתה אומר שהוויכוח לא נוגע לזה בכלל? WTF DUDE?

משהו ממש לא בסדר איתך. אגב גם חיידקים - אלה שהם כנראה המקור לכל החיים על פני כדור הארץ - הם מה שנקרא "כימיקלים דוממים". אתה בעצם הודית כאן שהאדם הצליח לשחזר את תהליך הבריאה האלוהי, החל מהחיידק הראשון.

ואם כבר, אתה בעצם לא מתנגד לכך שהאדם הביא את עצמו לרמה של אלוהים?

כשהבבלים ניסו "להגיע" לאלוהים הוא החריב להם את המגדל, וזה היה רק נסיון שבין כה וכה לא היה צולח כי אלוהים אינו פיזי ואין לו מקום במרומים, הוא נמצא בכל מקום (על פי התפישה שלך, לפחות). כשהאדם מנסה משהו אמיץ בהרבה - לשחזר את תהליך הבריאה האלוהי - אלוהים פשוט יושב בצד ומסתכל? מה הוא פתאום נהיה pussy?

הרבה שאלות שאני בספק שתוכל לענות עליהן מבלי להסתבך במושגים שאתה לא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"הרבה שאלות שאני בספק שתוכל לענות עליהן מבלי להסתבך במושגים שאתה לא מכיר."

לכן חפש מי שיענה לך....

הידע שלך הוא מבית ספר חילוני לא פלא שהכל רדוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן חפש מי שיענה לך....

רדוד?

אם אתה לא יכול לענות, אל תפיל את זה עלי. מה אני קשור? אני שאלתי שאלות ליגיטימיות לחלוטין - אתה מסוגל לענות עליהן? אם כן - סע. אם לא - שאל את הרב ותנסה לבחון לעומק את התשובה שלו ולראות האם זה הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכן חפש מי שיענה לך....

Read: לא קיבלתה שטיפת מוח, אז אתה מסוגל לחשוב באופן עצמאי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רדוד?

אם אתה לא יכול לענות, אל תפיל את זה עלי. מה אני קשור? אני שאלתי שאלות ליגיטימיות לחלוטין - אתה מסוגל לענות עליהן? אם כן - סע. אם לא - שאל את הרב ותנסה לבחון לעומק את התשובה שלו ולראות האם זה הגיוני.

עריכה:

דף קודם

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=458799.40

"אני חושב שכולנו מסכימים שצריך לצאת מנקודת הנחה שרוני מגיב רק למה שנוח לו (וגם אז פולט שטויות), ובשל כך הוא מתעלם מהתגובות שלי פשוט כי אינו מסוגל להתמודד עימן."

" במקרה הטוב אתה מישהו להתאמן איתו על טיעוני האתאיזם שלי ובמקרה הפחות טוב אתה סתם בחור עיוור עם אחלה פוטנציאל לפקיחת עיניים אבל סירוב עיקש לראות את האור. חבל"

היום בדיון זה -

"אם אתה לא יכול לענות, אל תפיל את זה עלי. מה אני קשור? אני שאלתי שאלות ליגיטימיות לחלוטין - אתה מסוגל לענות עליהן? אם כן - סע. אם לא - שאל את הרב ותנסה לבחון לעומק את התשובה שלו ולראות האם זה הגיוני."

וכמובן כל השאלה [בדף הקודם] בצורה מזלזלת בלי כוונה לדעת.

אפשר לראות [בלינק ] אחר בקשתו שאושרה לאן זה הגיע...

בחור בעל גאווה וחוצפה ,אז בשם כך לך תחפש תחברים שלך בכת הליצנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתגובה לשאלות על למה אתה כל הזמן סותר את עצמך ואת האמונה שלך, אתה מביא לי דף בו אתה טוען שמעמד סיני זו עדות היסטורית שאמינותה על כל פרטיה ולו הקטנים ביותר אינה מוטלת ואינה יכולה להיות מוטלת בספק?

GOOD JOB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...