עזרה| שיחזור הארד דיסק נייד פגום - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה| שיחזור הארד דיסק נייד פגום

gabi771

Recommended Posts

אהלן,

ההארד הדיסק הנייד שלי נפל מהשולחן ועכשיו אי אפשר לחבר אותו למחשב (בהארד דיסק הנייד יש אור מהבהב). יש לי עליו אחריות אבל אם אחליף (למשהו חדש) את ההארד דיסק אני יאבד את כל הקבצים שלי! אמרו לי שצריך ללכת לחברת חוץ שמשחזרת קבצים, ומהר מאוד גיליתי שכל העניין הזה עולה הון תועפות !

חייב להיות דרך שאני יכול לשחזר את הקבצים בעצמי. מה כבר עושה הטכנאי שאני לא יידע לעשות בעזרת מדריך ? חייב להיות דרך.

רק צריך קצת הכוונה ונסתדר איכשהו.

אשמח מאוד אם מישהו יכול לראות את הכיוון.

תודה מראש, גבי.

תודה לתגובות.

אני אסביר שוב מה הבעיה, שלא יהיה אי הבנות.

ההארד דיסק (גודל 3.5, WD, mybook) נפל לי מהשולחן. יש לו חשמל - האור מהבהב כל הזמן ולא מפסיק שהוא מחובר לחשמל, בדר"כ היה מהבהב רק כדקה (לאחר חיבור עם השקע כמובן) ואז היה אפשר לחבר למחשב בלי בעיות.

בגלל הבעיה הזאת לקחתי את ההארד דיסק לKSP (איפה שקניתי ועדיין באחריות), הטכנאי שם בדק ואמר שההארד דיסק פגום. הם יכולים להחליף לי חדש (את הישן הם שולחים לWD) אך אני יאבד את כל הקבצים. מן הסתם יש לי קבצים חשובים בהארד דיסק אז אני לא מוכן לוותר עליהם, יחד עם זאת אני לא מוכן לאבד את האחריות. הטכנאי אמר שבשביל לשחזר את הקבצים צריך לפרק את הקופסא של ההארד דיסק ואחרי שפותחים את הברגים הולך לך האחריות!

אחרי שחזרתי הביתה מהחנות התלחתי לבדוק את העניין של שיחזור קבצים וגיליתי שזה עסק מאוד יקר. למעשה נדפקים פה פעמיים, גם צריך לשלם (הרבה) כסף בשביל לשחזר קבצים וגם צריך לקנות הארד דיסק חדש בגלל שאיבדת את האחריות כאשר עשית שיחזור קבצים להארד דיסק הפגום.

אני מוכן להתגמש. יש דבר יפה שנקרא אנטרנט שיסביר לי שאני יכול לשחזר את הקבצים בעצמי מבלי לשלם קנס, רק אני צריך קצת הכוונה. מה הטכנאי (ההוא שמשחזר קבצים) עושה שאני לא יכול לעשות ? הנזק להארד דיסק שלי הוא מינמלי אני בטוח בזה. חייב להיות דרך שאני יכול לשזחר בעצמי. אם לא אז אני באמת יצטרך לדפוק את הראש בקיר. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחזור מידע, בהתאם למורכבות הבעיה, הוא תהליך מאוד לא פשוט ולעיתים דורש ציוד מעבדה ומיומנות שיש רק לחברות שמתמחות בזה.

כמובן שגם עלות העבודה היא בהתאם למשאבים שצריך להשקיע כדי לבצע את זה.

תביא את הדיסק הקשיח לבדיקה ותקבל הצעת מחיר כדי לדעת לפחות למה לצפות.

עד כמה שאני זוכר הבדיקה עולה 20$ (אני ביצעתי משהו דומה לפני כשלוש שנים עם 250KS שהחליט "לצאת לפרישה" יום אחד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהנזק שנגרם להארד דיסק הוא מינימלי ביותר. חבל לי לפתוח את הארד דיסק ולאבד את האחריות שיש לי עליו.

בכל מקרה אתה מכיר אולי חברה/מעבדה שקרוב לכפר-סבא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני כבר יצאתי ממזמן,עכשיו תורך לצאת.

לפני כשנה וחצי לגיסי נשבר דיסק קשיח חיצוני היה לו פגם בחיבור משהו לא היה יכול לחבר למחשב ...

ובכלל לא היה יכול לשחזר את הנתונים שלו...

בא לאייבורי מחשבים והביאו לו את החומר מסודר בדיסק,אפילו לא היה רשום אצלהם שהם משחזרים נתונים וזה.

ומה רשום להם?רשום להם מעבדת תיקונים מחשבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין איזה פין בחיבור שנשבר לבין זה שהראש כתיבה אולי הלך או משהו כזה... אתה לא חושב?

לא סתם יש חברות שמתמחות בזה.

במקומך, הייתי מקשיב ל-multicore

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם הוא התכוון שהוא מחבר אותו למחשב והאור שיש עליו לא נדלק והוא לא עובד ולא מזוהה,

ולא שאיזה פין נשבר (איך הוא יכול להישבר אם זה כנראה חיבור USB?)

ואם לא, אז הוא ממש לא יודע להסביר את עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לתגובות.

אני אסביר שוב מה הבעיה, שלא יהיה אי הבנות.

ההארד דיסק (גודל 3.5, WD, mybook) נפל לי מהשולחן. יש לו חשמל - האור מהבהב כל הזמן ולא מפסיק שהוא מחובר לחשמל, בדר"כ היה מהבהב רק כדקה (לאחר חיבור עם השקע כמובן) ואז היה אפשר לחבר למחשב בלי בעיות.

בגלל הבעיה הזאת לקחתי את ההארד דיסק לKSP (איפה שקניתי ועדיין באחריות), הטכנאי שם בדק ואמר שההארד דיסק פגום. הם יכולים להחליף לי חדש (את הישן הם שולחים לWD) אך אני יאבד את כל הקבצים. מן הסתם יש לי קבצים חשובים בהארד דיסק אז אני לא מוכן לוותר עליהם, יחד עם זאת אני לא מוכן לאבד את האחריות. הטכנאי אמר שבשביל לשחזר את הקבצים צריך לפרק את הקופסא של ההארד דיסק ואחרי שפותחים את הברגים הולך לך האחריות!

אחרי שחזרתי הביתה מהחנות התלחתי לבדוק את העניין של שיחזור קבצים וגיליתי שזה עסק מאוד יקר. למעשה נדפקים פה פעמיים, גם צריך לשלם (הרבה) כסף בשביל לשחזר קבצים וגם צריך לקנות הארד דיסק חדש בגלל שאיבדת את האחריות כאשר עשית שיחזור קבצים להארד דיסק הפגום.

אני מוכן להתגמש. יש דבר יפה שנקרא אנטרנט שיסביר לי שאני יכול לשחזר את הקבצים בעצמי מבלי לשלם קנס, רק אני צריך קצת הכוונה. מה הטכנאי (ההוא שמשחזר קבצים) עושה שאני לא יכול לעשות ? הנזק להארד דיסק שלי הוא מינמלי אני בטוח בזה. חייב להיות דרך שאני יכול לשזחר בעצמי. אם לא אז אני באמת יצטרך לדפוק את הראש בקיר. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...