עמיר בניון: "אדון בלאו וגברת קם, חדל!" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עמיר בניון: "אדון בלאו וגברת קם, חדל!"

Bebush

Recommended Posts

http://news.walla.co.il//?w=/22/1669142

משפחת הזמר עמיר בניון: "איימו על חיינו"

יש לך מידע על זה?

בדיוק באתי לפרסם את זה והקדמת אותי! :xyxthumbs:

אם זה אמיתי אז כל הכבוד, אבל צריך לבחור בדרכים יותר דמוקרטיות במאבק נגד נציונל-סוציאליזם של הימין הקיצוני. :facepalm:

מאוד קשה להאמין שזה אמיתי, כי לרוב אנשי שמאל בחיים לא יעשו דבר כזה. זה נראה כמו false flag operation של הימין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בדיוק באתי לפרסם את זה והקדמת אותי! :xyxthumbs:

אם זה אמיתי אז כל הכבוד, אבל צריך לבחור בדרכים יותר דמוקרטיות במאבק נגד נציונל-סוציאליזם של הימין הקיצוני. :facepalm:

מאוד קשה להאמין שזה אמיתי, כי לרוב אנשי שמאל בחיים לא יעשו דבר כזה. זה נראה כמו false flag operation של הימין.

אז אתה מעודד "טרור" לפי התגובה שלך פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית טורח בכלל לראות את הסרטון היית מבין.

וגם אתה תפסיק לשפוט אנשים.

מבין מה? שהוא אפס? אעלק "אי התאמה", הוא משתמט מסריח, נקודה.

זה פאקינג שיר, מה זה משנה בכלל מה הוא עושה בחיים הפרטיים שלו? איך זה קשור למילים של שיר?

קשור בקשר הדוק. זה שהוא לא שירת בצבא שולל ממנו כל זכות מוסרית לעשות שימוש באתוס של השירות הצבאי כדי לקדם אג'נדה או דעה כלשהי.

על המילים האלה:

לא ראיתי את אמא כבר חודש

לא את בני לא את ביתי לא את אשתי

אני מסתער תמיד קדימה

צריך לתת לו פשוט שתי סטירות. הוא אפס צבוע ומשתמט.

עריכה: טוב, לפחות הוא מודה ש"שמאלני אמיתי, לא מתחזה, הכי קטן תרם למדינה הזאת מה שאני לא אתרום עוד אלף שנה."

אגב, עודד בן עמי באמת הגזים, אבל זו לא פעם ראשונה שהוא עושה את זה. באופן כללי אני סולד ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נקרא למפלצת בשם : :lol:

ad-hominem-tu-quoque

http://www.nizkor.org/features/fallacies/ad-hominem-tu-quoque.html

זכותו של עמיר בניון להגיד מה שבא לו בלי קשר למה שעשה בעבר.

אין פה אד הומינים בכלל.

שאדם כותב "אני שומר ואתה יורק לי בפרצוף" או "אני תמיד מסתער קדימה ולא ראיתי את אמא חודש"(אגב, אחת הליריקות היותר גרועות שראיתי. ובניון יודע לכתוב (ראה "ניצחת איתי הכל") אז אתה יכול להניח שהוא... שמר/תמיד הסתער קדימה/לא ראה את אמא חודש.

כיוון שהוא לא עשה זאת - הוא שקרן. לכן זה לא אד הומינים.

אם הוא היה אומר "השמאלנים בוגדים" והייתי אומר "מה הוא מבין בכלל הוא לא עשה צבא" - זה אד הומינים.

ברגע שאדם משקר ומשתמש בשקרים בטיעונים שלו אז חובתי להוכיח אותו על השקרים האלו - אין פה שום כשל לוגי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין פה אד הומינים בכלל.

שאדם כותב "אני שומר ואתה יורק לי בפרצוף" או "אני תמיד מסתער קדימה ולא ראיתי את אמא חודש"(אגב, אחת הליריקות היותר גרועות שראיתי. ובניון יודע לכתוב (ראה "ניצחת איתי הכל") אז אתה יכול להניח שהוא... שמר/תמיד הסתער קדימה/לא ראה את אמא חודש.

כיוון שהוא לא עשה זאת - הוא שקרן. לכן זה לא אד הומינים.

אם הוא היה אומר "השמאלנים בוגדים" והייתי אומר "מה הוא מבין בכלל הוא לא עשה צבא" - זה אד הומינים.

ברגע שאדם משקר ומשתמש בשקרים בטיעונים שלו אז חובתי להוכיח אותו על השקרים האלו - אין פה שום כשל לוגי.

טוב ב-ס-ד-ר.

אז מעכשיו כל מי שרושם שיר חובה עליו לעבור\לעשות את מה שהוא כתב?

נו באמת :s07::bash:

הוא רשם את זה למען אוכלוסיה מסויימת, חיילי ההגנה לישראל. תפסיקו לנסות בכל פיפס קטן לרדת על אנשים.

בנתיים כולכם דיברתם פה על שהוא עשה סמים ו"השתמט" בנתיים לא ראיתי פה הוכחה אחת לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתיים כולכם דיברתם פה על שהוא עשה סמים ו"השתמט" בנתיים לא ראיתי פה הוכחה אחת לכך.

הוא דיבר על זה בראיונות ישנים שלו,

אתה גם יכול לעשות גוגל בנושא.

http://mooma.mako.co.il/Biography.asp?ArtistId=10764

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A2%D7%9E%D7%99%D7%A8_%D7%91%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%9F

איזה הוכחה אתה רוצה שיביאו לך? סרטון ביוטיוב שרואים אותו מזריק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

האם אתה (judas) כה מוטה שאתה מתכחש לאד הומיניזם הברור פה?

אני לא מבין מה אתה רוצה ממני.

שבן אדם כותב "אני שומר ואתה יורק לי בפנים" הוא הרי מכוון לדבר ברור "אני תורם ואתה לא רק שלא תורם בחזרה, אלא אף פוגע בי".

בהתחשב בכך שהוא לא תרם - הוא שקרן.

היה כותב "החיילים שומרים ואתה יורק להם בפנים" - קצת יותר לגיטימי. וגם אז לא, בהתחשב בכך שהוא אחד מאלה שירקו להם בפנים.

יש לי חברים שלא עושים או עשו שירות קצר בגלל בעיות רפואיות שונות והם עושים שירות לאומי בגאווה ובמחוייבות גבוהה יותר מרוב החיילים בצה"ל.

אין לי שום דבר נגד בניון כאדם(אינני מכיר אותו) או כאומן(יש לו כמה שירים שאני מאוד אוהב) - אבל כמו שמינימייזר כתב:

זה שהוא לא שירת בצבא שולל ממנו כל זכות מוסרית לעשות שימוש באתוס של השירות הצבאי כדי לקדם אג'נדה או דעה כלשהי.

אי שירותי הצבאי לא מונע ממנו להעביר ביקורת על כל מה שבא לו. זו זכותו הדמוקרטית. אך השימוש שהוא עושה באתוס של "צבא העם" והשירות למדינה שנלווה אליו כאשר הוא עצמו לא עשה זאת - פסול מכל כל.

לגבי מה אני מוטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ב-ס-ד-ר.

אז מעכשיו כל מי שרושם שיר חובה עליו לעבור\לעשות את מה שהוא כתב?

נו באמת :s07::bash:

מחזק.

זה שהוא לא שירת בצבא או לא יודע מה, לא מונע ממנו לכתוב שירים על :s07::bash:

לאביב גפן יש שיר שהולך ככה: "אל תדאג אני חושבת עליך, אבל שוכבת עם כולם" , והוא בכלל גבר! איך זה יכול להיות??

ברי סחרוף ואינפקטד שרו כבר המון פעמים את השיר שהולך "היום יום הולדת" , בזמן שבכלל אין להם יומולדת באותו יום!!! :screwy:

ניר פרידמן שר את "חי בפלורנטין" ואני בכלל לא בטוח שהוא באמת גר שם... חוצפן כזה.

רן דנקר שר "אני אש" כשבפועל הוא בעצם דיי מעפן.... :P

אם מישהו אחר היה כותב לו את המילים לשיר הזה, והוא היה רק שר אותו, זה בסדר?

ואם זה היה הפוך? הוא היה כותב את המילים, ו..אהוד ברק היה שר אותו, זה בסדר או שעדיין הייתם מתלוננים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה אתה רוצה ממני.

שבן אדם כותב "אני שומר ואתה יורק לי בפנים" הוא הרי מכוון לדבר ברור "אני תורם ואתה לא רק שלא תורם בחזרה, אלא אף פוגע בי".

בהתחשב בכך שהוא לא תרם - הוא שקרן.

ברוך הבא לעולם הפואטיקה - עולם שבו שיר אחד יכול להיות מתורגם ב1001 מובנים. עולם בו המילים לא בהכרח מעבירים מציאות. וזה מה שהופך מישהו לכותב טוב - לא היכולת שלו להעביר את החוויות האישיות שלו לאחרים אלא לכתוב דברים שיעוררו את החוויות האישיות של אנשים.

אך השימוש שהוא עושה באתוס של "צבא העם" והשירות למדינה שנלווה אליו כאשר הוא עצמו לא עשה זאת - פסול מכל כל.

לגבי מה אני מוטה?

אתה דובר צה"ל במקרה?

אתה חושב שבגלל שעשית צבא יש לך מונופול על איך שהוא צריך להיות מיוצג. ואתה רואה את זה כל יום שצהל מיוצג בדרכים שונות הוא לא בידך יש אנשים שמציגים את צהל כגיבורים ויש אנשים שמציגים את צהל כרוצחים.

אגב יש שיר שאני אוהב של ירון לונדון שנקרא מרדף

http://www.youtube.com/watch?v=GU98gFQEIYk

לפי מה שהוא אמר הוא לא גאה במיוחד בשיר הזה בגלל שהוא לא משקף את הדעות הפוליטיות שלו כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לעולם הפואטיקה - עולם שבו שיר אחד יכול להיות מתורגם ב1001 מובנים. עולם בו המילים לא בהכרח מעבירים מציאות. וזה מה שהופך מישהו לכותב טוב - לא היכולת שלו להעביר את החוויות האישיות שלו לאחרים אלא לכתוב דברים שיעוררו את החוויות האישיות של אנשים.

אתה דובר צה"ל במקרה?

אתה חושב שבגלל שעשית יש לך מונופול על איך שהוא צריך להיות מיוצג. ואתה רואה את זה כל יום שצהל מיוצג בדרכים שונות הוא לא בידך יש אנשים שמציגים את צהל כגיבורים ויש אנשים שמציגים את צהל כרוצחים.

אני מכיר את עולם הפואטיקה די טוב. תודה. אני כותב בעצמי.

לא. אני לא דובר צה"ל.

לא. אני לא חשוב שבגלל שאני עושה אז יש לי מונפול על האתוס הצבאי.

תודה שאתה מכניס לי מילים לפה :)

אני חושב שכאשר הוא כותב שיר על הרעות של חוסר גיוס ולא עשה בעצמו - זה טעם לפגם מאוד גדול.

זה כמו שהוא יאמר "צריך לירות בכל המשתמטים" בזמן שהוא בעצמו משתמט. כן - אתה יכול להתייחס רק לדעה אבל גם האדם והרקע שלו משנים.

זה כמו שאני אומר שזה שסטלין אמר שצריך להיות אוכל לכל האנשים זה רעיון מוצלח ואיך אתה מעז בכלל להזכיר את העובדה שהוא רוצח פסיכופת. יופי

אגב יש שיר שאני אוהב של ירון לונדון שנקרא מרדף

http://www.youtube.com/watch?v=GU98gFQEIYk

לפי מה שהוא אמר הוא לא גאה במיוחד בשיר הזה בגלל שהוא לא משקף את הדעות הפוליטיות שלו כיום.

לא הבנתי מה הקשר.

הבעיות העיקריות שלי עם השיר הזה הן כדלקמן:

א. הוא כתוב רע. גם מבחינת מצלול וגם מבחינת בחירת מילים. "אני שומר ואתה יורק לי בפנים" נשמע כמו שיר ראפ גרוע של ילד בכיתה ה' שחושב שהוא יודע מה זה ולהתסער כי הוא שיחק CS.

ב. בניון מציג את עצמו כאיזה תומך נלהב של הצבא ושל שירות בו שבעצם הוא לא עשה לא את זה ולא את זה. זה בעייתי. חושבים שזה כשל לוגי שאני רואה את זה כך? ייתכן. עדיין יש לזה טעם לפגם.

ג. נקודת המבט שהוא מציג בשיר כ"כ סימפליסטית ורדודה שהיא לא שווה הרבה התייחסות והיא מקבילה לשירי ההיפים של "בואו כולנו נעשה שלום ואז הכל יהיה טוב!".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק.

זה שהוא לא שירת בצבא או לא יודע מה, לא מונע ממנו לכתוב שירים על :s07::bash:

לאביב גפן יש שיר שהולך ככה: "אל תדאג אני חושבת עליך, אבל שוכבת עם כולם" , והוא בכלל גבר! איך זה יכול להיות??

ברי סחרוף ואינפקטד שרו כבר המון פעמים את השיר שהולך "היום יום הולדת" , בזמן שבכלל אין להם יומולדת באותו יום!!! :screwy:

ניר פרידמן שר את "חי בפלורנטין" ואני בכלל לא בטוח שהוא באמת גר שם... חוצפן כזה.

רן דנקר שר "אני אש" כשבפועל הוא בעצם דיי מעפן.... :P

אם מישהו אחר היה כותב לו את המילים לשיר הזה, והוא היה רק שר אותו, זה בסדר?

ואם זה היה הפוך? הוא היה כותב את המילים, ו..אהוד ברק היה שר אותו, זה בסדר או שעדיין הייתם מתלוננים?

LOL.

Nicely put.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...